Jump to content

kvist

Użytkownicy
 • Content Count

  526
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4541 profile views
 1. Cześć! Jak ktoś nie zdążył kupić Hot Rats Zappy oraz Blue Trane Coltrane'a to chętnie się wymienię. Przypadkowo stałem się posiadaczem podwójnych egzemplarzy. Płyty bez wad, umyte, w nowych foliach. Pozdrawiam, kvist.
 2. kvist

  Sprzedam/kupię

  Witam, szukam pary Telefunkenów NOS ECL82 Gdyby ktoś miał na zbyciu, chętnie odkupię. Pozdrawiam, kvist.
 3. kvist

  Klub fanatyków 2W

  Witam, gdyby ktoś z Państwa szukał fajnych paczek dla swojego "kilkuwatowca", w dziale ogłoszeń znalazły się moje Jericho BLH. Świetny partner dla EL84 SE choć osobiście wolę je z czarem z ECL82 SE :-) Pozdrawiam, kvist.
 4. Witam, do działu ogłoszeń wstawiłem swoje Jericho. Gdyby ktoś był zainteresowany, zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, kvist.
 5. Cześć! Gdyby ktoś miał ochotę na odtwarzacz 542 w idealnym stanie i troszkę doinwestowany to zapraszam na PW. Pozdrawiam, kvist.
 6. Co lepsze Klout czy Akurate2200? Zależy z jakim preampem. Kiedyś miałem zestawienia: 1) Pretek+LK280+Spark; 2) Kairn+Klout; 3) Majik Kontrol+Akurate2200 Najciekawiej zagrał kairn z kloutem ale to nie jest efektowne granie - raczej dla melomana niż audiofila. Tu liczą się płyty a w tym przypadku kręci się jedna za drugą. Kontrol z A2200 zagrał dobrze ale chłodniej. Pretek z LK280/Spark potrafi zaskoczyć, poziom niedaleko klouta. To moja subiektywna opinia. Wszystkie zestawienia słuchane z majik ds / lp12 i z harpiami.
 7. Hej. Ten projekt to kis tölcsér. W sumie dobra alternatywa do "klepsydr" tym bardziej że można tu także zastosować te same dyski na froncie jak to ma miejsce w klepsydrach. Szkoda, że nie zdecydowałeś się na odpowiednie docięcie kątów - dla mnie jednak ma to znaczenie, szczególnie w bardziej wymagających projektach (fotka poniżej). Najważniejsze, że jesteś zadowolony ;-) Ja niebawem (mam nadzieję) będę mógł się podzielić swoją "wariacją" na temat Hourglass :-) pozdrawiam, kvist.
 8. Podziel się proszę projektem, chętnie zerknę.
 9. Gratulacje! Jeszcze fotkę poprosimy! Moje też czekają w kolejne :-)
 10. A można prosić fotkę? :-)
 11. Ruark Acoustisc Prologue, później Talisman II. Długo polowałem na Crusader II, niestety nie upolowałem. Generalnie genialne paczki w bardzo dobrych cenach na wtórnym rynku UK.
 12. Dzień dobry! Panowie, czy ktoś kiedyś podłączał drapak z jakąś wkładeczką MC do klasycznego Cyrusa II ? Jeśli tak to jak to wypadło? dzeus67: mnie zawsze Qed grał za ostro z Cyrusami, lepiej sprawdzał się Kimber 8TC a ostatecznie grałem na Antykablach od Paula Spetza. Ale ja zawsze miałem też źródło Cyrusowe. Możesz spróbować też kabli konfekcjonowanych w PL np, SevenRods albo choćby Sisound. To dobra alternatywa i lepsza relacja jakość/cena. Pozdrawiam, kvist.
 13. Dzień dobry, czy ktoś ma ochotę na skrzynie Jericho BLH? Szczegóły i kontakt na PW.
 14. Antonio, zaplanuj sobie zakup zasilacza PSX-R do tego piecyka. Wtedy pokaże na co go stać. Warto! Do Cyrusa mam wielki sentyment, choć wolę te stare serie: II, 3i oraz pierwszą ósemkę. Chyba mam jeszcze gdzieś oryginalne oraz akcesoryjne wtyki BFA - odezwij się na PW.
 15. Właśnie, jaki Sugden? Bo one bywają bardzo ciekawe :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.