Jump to content

Jacchusia

Użytkownicy
 • Content Count

  503
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Jacchusia last won the day on January 6

Jacchusia had the most liked content!

Community Reputation

4236 Audioholik^n-1

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1781 profile views
 1. Mie panie rozchodzi się o to ,że prawdziwy stek ma być tłusty, dlatego jem bardzo rzadko, chuda wołowina to na pieczeń :)
 2. Napisz do Trzaskowskiego, ponoć dobrze językiem włada...
 3. Zależy co bardziej boli 🙂
 4. Łatwe życie, prosty wybór, po co się mają męczyć...pelikan ma być syty i tyle.
 5. Słowa starego PiSmana "Niech mi powie, kto ma chęć I kto chce być ze mną szczery, Czy dwa razy dwa jest pięć, Czy dwa razy dwa jest cztery. Kot zamruczał: "Chyba kpisz, Czy to dla mnie jest robota? Mnie obchodzi jedna mysz, A rachunki - nie dla kota." Pies wykonał dziwny ruch: "Ja nie jestem na usługi! Umiem liczyć, lecz do dwóch." Po czym warknął raz i drugi. Koń powiedział jednym tchem: "Łeb mam duży, lecz ubogi. I to tylko dobrze wiem: Każdy koń ma cztery nogi." Wół najpewniej z nich się czuł, Rzekł: "Sprawdziwszy cztery kąty, Stwierdzam fakt, że jako wół W mej oborze jestem piąty." Kogut zapiał: "Ja mam raj - Macham tylko pióropuszem, Lecz nie znoszę przecież jaj, A więc liczyć też nie muszę." Rzekła kaczka: "Kwa-kwa-kwa, Z dziećmi chadzam na spacery, Mam ich tu dwa razy dwa, Czyli mam kaczątka cztery."
 6. Ty jesteś moim pobratymcem 🙂 , takim bratem mniejszym...bo nie zrozumiałeś.
 7. No co? Może ma hybrydę 🙂
 8. To tak jak z tymi memami czy Tłitami, nawet nie wiadomo kto to spłodził i ile w tym prawdy, ale są egzemplarze, które tym żyjom, podniecajom sie i kochajom to🙂
 9. Ja nie cierpię jego (jako piosenkarza) i całego disco-polo. Chyba nie zrozumiałeś. I nie sądzę, aby w ocenie tej muzyki upodobania polityczne miały jakiekolwiek znaczenie
 10. Wpisy nic nie zmienią...panie klepaczu internetowy. No tak, to sobie pogdybałeś.
 11. Podobno ostatnio widzianą ją na Allegro jak kupuje urządzenie USB niwelujące wpływ zabójczego 5G. A skąd wiesz, że to prawda?
 12. Gdyby rządził Pawlak i Tusk, przynieśliby ten gaz w kieszeniach z Norwegii...a może byśmy się obeszli bez gazu? ...a może uśmiech Donalda załatwiłby wszystko?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.