Jump to content

Dear77

Użytkownicy
 • Content Count

  500
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Mamy w Nautilusie ex demo E460 w stanie idealnym .Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o prywatną wiadomość.
 2. Dear77

  Audio Note UK

  Grześ jak nie masz zrobionego Revoxa to szkoda go zapinać do tak dobrego DAC-A :) Problem jest jeszcze inny.....dobrze zrobiony Revox zamiecie tego DAC-A :)
 3. Dear77

  Audio Note UK

  Panowie Żaden !!! niebieski AN nie jest 4 ohm.Mam każdy model luzem i robiłem pomiary na sprzęcie za grube miliony w komorze AGH oraz TS .To , że miernik pokazuje 4 ohm o niczym nie świadczy !!!! Ta dziura na paśmie jest zamierzona przynajmniej kolumna nie drze ryja !!!! Pomiary od linijki to dramat
 4. Dear77

  Audio Note UK

  Grzegorz jak chcesz zobaczyć wszystkie typy niebieskich AN przyjdź w kapciach :) Zwrotnice też mam od Bg po Mundorfy ! :)
 5. Szymon ludzie z branży a nawet ludzie którzy będą u Rocha na najbliższym spotkaniu kazali mi się nie wdawać z wami w dyskusję zauważyli u was jakieś wewnętrzne frustracje i mówią ,że prowokujecie i najlepiej wam nie odpisywać i tak też uczynię. Amen.............. możecie pisać o Ayonach co chcecie :)
 6. Panowie macie racje !!! Jestem pracownikiem ale czy to coś zmienia ? Od kilku miesięcy a nawet kilku lat niczego nie promuję na tym forum .To , że potrafię dobrze z ludźmi żyć i podaję rękę każdemu uczestnikowi organizowanych spotkań u Ciebie to coś złego ? Każdy klocek AN miałem przed podjęciem pracy .Mogę jak wiecie mieć każdy klocek i każdy kabel ale to ,że nie gram na firmowych zabawkach tylko umacnia moją wiarygodność i obiektywność.Mam również słabość do starych gratów i bardzo szanuję mądrych ludzi jak np.Muzga czy Gagacka którzy mają większą wiedzę niż wszyscy pseudo konstruktorzy razem wzięci.Wspieram również Polski biznes i każdemu mówię ,że Grzesiek Rogala poznaje przetworniki Dynaudio z odległości 20 m :)Różnica pomiędzy mną i wyżej wymienionymi ludźmi a Szymonem jest taka ,że nadrabiamy wiedzą i umiejętnościami sprzedaży a on ubliżaniem i wytykaniem.Mądry człowiek a zwłaszcza dobry sprzedawca nie musi tego robić !!! Odnośnie DAC-a on nie był klonem miał jedynie kość AD jak większość urządzeń AN.Nawet gdyby był nigdy nie powiedziałem ,że gra lepiej od oryginału tak jak to robi kolejny filozof niejaki Jaskiniowiec.Co do awaryjności nawet te wyśmienite Audio Noty nie są bez wad a zwłaszcza nowe :)Każdy też wie ,że jak pojawia się u nas w salonie tandeta stanę nawet przed właścicielem Ayona czy Accuphase i powiem prosto w twarz ,że zj....... temat :) Tak czy inaczej gram w tej chwili na Sonym z 78 roku bo ma ładny zielony wyświetlacz:)
 7. Dokładnie taka chałupa jak twoja pełna samych hi-endowych rozwiązań i najlepszych marek :) W sumie wszystko co jest poza tą chałupą to tandeta od Magico po Ayona :) Proszę powstrzymywać się od ataków personalnych i używania słów wobec innych Forumowiczów a uznawanych za obraźliwe. Moderacja
 8. Kupię szpulę w kolorze srebrnym Maxell :)
 9. Witam Panowie poszukuję pre AN M2 lub M3 lub zamienię na nówkę DAC 2.1X najnowsza wersja. Proszę o kontakt na priv.
 10. Widzę, że coraz więcej na tym forum jasnowidzów:)Nie lepiej zadzwonic to wróża Macieja lub Jackowskiego z Onetu:) on nawet bez oglądania powie jak zagra DAC wystarczy podać kość np AD1865 i mamy full opinię.
 11. Prawdopodobnie pierwszy DAC HD na świecie Pink Triangle Kolejna ikona Snell E Transrotor Golden !!! 2X TDA 1541 S2 Mistrz Marazmów :) A to moje wypociny podrasowane do TDA 1541 S2 , V- CAP oraz wywaleniu głupot i over-samplingów :)
 12. Chodziło mu o kremowy retro kolor :) Mistrz klasyki i grania :)
 13. Jak już jesteśmy przy angolach :) Ale piękne :)
 14. Mistrz Budowy no No.1 SACD Ma około 20 l a DCS i reszta może go dojdzie wyglądem za kolejne 20 :) Kolejny ponad czasowy klocek ze stajni Kenia - pasuje nawet do TV led i lodówek Samsunga :) 79 rok !!!
 15. Jaskiniowiec jak dalej będzie kopiował a nie tworzył wyląduje tam gdzie jego miejsce.Można coś poprawić a nawet skopiować dla siebie ale jak się to robi na dużą skalę i jeszcze wciska ciemnotę ,że podróba gra lepiej to nie ma się szacunku ani dla siebie,klienta nie wspominając o kopiowanej firmie.Wiem ze sprawdzonych źródeł,że czas polskich chińczyków dobiega końca :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.