Jump to content

janunio

Użytkownicy
 • Content Count

  2418
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

814 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Agencja Reutera poinformowała, że AstraZeneca tylko w drugim kwartale tego roku zamierza dostarczyć do UE niespełna połowę zakontraktowanych dawek szczepionek.
 2. Zajmujecie się sami sobą jak grupa pedałów. A tymczasem jeden z was: "Bydgoszcz. Skandal w parafii. Ksiądz dostał 20 minut na spakowanie rzeczy Przez pięć lat kapłańskiej posługi w parafii Świętych Polskich Braci Męczenników w Bydgoszczy ksiądz Rafał K. miał wykorzystywać seksualnie młodych chłopców." Bezprzykładne okrucieństwo. Nawet sutanny nie da się w 20 minut założyć.
 3. Następny krok łatwo przewidzieć.; 50% polskich, takich w pełni narodowych filmów w TV i w kinach.
 4. Tymczasem: Zakupy w 2021 zwiększali poważni odbiorcy rosyjskiego gazu jak Polska (o 63,7%), Niemcy (o 35,5%), Turcja (o 30,5%), Włochy (o 112,7%), Francja (o 43,7%) oraz Niderlandy (o 8,4%). Pytam gdzie nasz amerykański sojusznik z ich b. drogim surowcem ? Wyraźmy tu i teraz wdzięczność Rosji za wsparcie gazowe w tych trudnych czasach. Przystąpmy wreszcie do NORD STREAM 1/2.
 5. Miliony ze zbiórki na Stocznię Gdańską poszły na Radio Maryja. "Ojciec Dyrektor nie doprowadził do żadnej malwersacji"
 6. Zróbmy prosty test prawdy: napisz, ze trzeba zlikwidować 500+. Czekamy.
 7. 2:0 dla Igi. Świątek - Giorgi Australian OPEN 6:2 6:4
 8. Kreatywny polak postanowił by produkować przełączniki ON/OFF ale to na Wisłą się nie zdarzy.
 9. Teza to big błąd. Polacy pozbawieni są kreatywności. Podobnie jak pies walczący o jadło. To chciwość i naturalna chęć zysku przy minimalnym nakładzie pracy są motorem działania. Przywołam moje znane doświadczenie; przełącznik ON/OFF oferowano mi na Allegro za 11,50. Ten sam przywiozła mi Poczta Polska z Chin za 3,50 pln. Ale to się wkrótce zmieni. Od lipca cena na Allegro wyniesie 13,80 zaś od ALIEXPRESS 4,20 pln. Jak widać Unia Europejska wspiera Chińskich producentów Vatując co się da.
 10. Czyli żadnej pandemii nie ma. To wymysł polskiej prawicy.
 11. Tymczasem DISCOVERY TVN szykuje do sprzedaży Orlenowi całej TVN. Obecnie zwalniają masowo personel w TVN aby obniżyć cenę ofertową.
 12. No to jak to jest ? Mamy pandemię czy nie ?
 13. Czyli żadnej pandemii nie ma. Tak myślałem, że to wymysł Tuska i Bielana.
 14. Pamiętajmy, że Nawalny to rosyjski nacjonalista. Przy nim Putin to gołąbek. Chce zostać męczennikiem. Taki sado-macho. Jest kilku takich na tym forum nawet.
 15. Zestaw LogiTech Z5500 można wychaczyć nawet za 700 pln. Max 1200 pln. Bije wszystkie belki. Prawdziwe 5.1 ze sprzętowymi dekoderami DD i DTS. THX. Potężny subwoofer. [Hidden Content] Dane techniczne szukaj w necie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.