Jump to content

janunio

Użytkownicy
 • Content Count

  2391
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

552 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Zdrowa" część narodu nie rozumie zjawiska homoseksualizmu. Pozostają w szponach spedalonego kleru i totalnego singla Kaczunia. Niezłe jaja.
 2. Zaglądam raz na dwa dni. Trwa pokaz głupoty polskiej. Wracam na kontrol za 48 h.
 3. Kłamiesz. Zgłoś to do IPN. Oni uwielbiają takie bujdy.
 4. Jest taki mit: mięsa nie było bo wywożono je do ZSRR. Czy myślicie, że owe miliony ton mięsa rocznie można było w tajemnicy i przez 30 lat pakować do PKP i kierować na szersze ruskie tony ? Ten mit był po to by ukryć totalną nieudolność i tradycyjną głupotę chciwego chłopa polskiego. Dopiero po 89 r. w segment produkcji rolno-spożywczy weszli przedsiębiorcy. Pojawił się także kapitał światowy gotowy inwestować środki ( np. składki emerytów Kanadyjskich) w polskie rolnictwo. Celem był ZYSK a nie miłość do krówki, świnki, kurki itp. itd.
 5. Dzięki za fachowy wybór tekstów. To b. ciekawe. Manewry są właśnie by analizować takie błędy.
 6. Jest taka piosenka Perfektu a tam słyszymy: ... elektronik kradnie w Tewie ... Kolega tam robił i przyniósł mi lut z 7 kanałami kalafonii. Moje kable do gitar stały się jeszcze lepsze. Perfect, "Ale w koło jest wesoło" 1981r. autorzy: Zbigniew Hołdys, Bogdan Olewicz, śpiewa Hołdys. Jakże aktualna treść: PiS 2020 = totalne lewactwo. Ziomal zawsze kochał socjalizm i dalej tak ma.
 7. Ja byłem w ZSRR 4 razy. 3 razy reprezentowałem Polskę jako muzyk. Wozili nas czarnymi Wołgami i karmili kawiorem czarnym i czerwonym z szampanem. Zwieźli nas nawet do polskiego kołchozu pod Wilnem. Ostatni raz w 1988 byłem na wakacjach z rodziną w Soczi. Hotel Olimpijski. Na plaży była nawet strefa dolarowa. Mnóstwo szejków. Ciekawy był przekrój społeczny polskich turystów. Wówczas elitę ekonomiczną stanowili: muzycy rozrywkowi (to ja) pracujący w drugiej strefie płatniczej, jubilerzy, pracownicy sklepów z częściami samochodowymi i sklepów RTV AGD, pracownicy stac
 8. Wymieńmy tu bolszewików - Polaków. Ja zacznę: Felix Dzierżyński, Julian Marchlewskim, Feliks Kon, Karol Świerczewski, Bolesław Kontrym, Julian Leszczyński (Leński) ... [Hidden Content]
 9. Nikt nie jest w stanie poważnie odnieść się do mojego wpisu ? Załączam fotkę , która was podnieci.
 10. Rosja to wielki Naród z ogromnym wkładem w rozwój cywilizacyjny świata. Tzw. komunizm to tylko epizod. Nie do pojęcia jest brak polskiego szacunku dla mogił poległych na polskich ziemiach żołnierzy Armii Czerwonej. To przejaw zbydlencenia katolickiego Narodu Polskiego. Ci żołnierze to byli przecież zwykli ludzie wcielani siłą do armii. Polacy mają zerowe zrozumienia dla kultu jakim w Rosji otacza się ofiary Wielkiej Wojny Ojczyznianej. Mam nadzieje, że ten brutalny wpis zmusi niektórych do przemyślenia tej kompromitującej nas sytuacji i to w czasie gdy polski neo-faszyzm ma o
 11. Obrzydliwa stacja TVN24 przekazała info, że siostrzeniec Premiera Morawieckiego jest aktywistą LGBT. Okazuje się, że nie tylko Kaczunio ale także siostrzeniec Premiera.
 12. Mam problem bo trzymam kapitał w Banku PEKAO. Tam pracuje Pan Witold Ziobro. Powstaje pytanie kiedy go wywalą z pracy i czy to zdestabilizuje pracę Mojego Polskiego Banku ? Co mi radzicie w tej sytuacji ...
 13. Przez pięć lat Ziobro zebrał wystarczające materiały, aby wysadzić w powietrze cały obóz władzy
 14. Widać, że młodzież pisowska koncentruje naszą uwagę na norkach. Tymczasem chodzi o ustawę o bezkarności rodziny Szumowskich i premiera. Ziobro powiedział, że ich nie zwolni od odpowiedzialności i nie da na to głosów. Kaczunio dostał szału.
 15. Jaki powiedział, że woli Ziobrę bardziej niż Premiera Morawieckiego. Jak myślicie co mu Kaczunio zrobi ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.