Jump to content

janunio

Użytkownicy
 • Posts

  3096
 • oraz w archiwum

  631
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

1056 Audioholik

Audiostereo

175

Bocznica

881

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

janunio's Achievements

 1. EXPERTY: nie da się odpowiedzieć w prosty sposób na postawione pytania ? Zamiast tego auto-prezentacja zwykłego chamstwa i ignoranctwa. ŻENADA
 2. Możesz to nam wytłumaczyć ? Co to jest robienie po stronie odtwarzacza ? DTS na wejściu nVidii będzie grał głęboką ciszą.
 3. OK ! Kumam "speca". Szkoda prądu. [2] temat ŁOŁOŁOŁO (wow): wysokość dźwięku, głośność stała, nie biorą udziału w zdarzeniu o które pytam. Jest taki efekt gitarowy. Np. Metallica: Enter Sandman (Trondheim, Norway - July 13, 2019) I ponawiam pytanie: co się dzieje z dźwiękiem ??? No bo coś się w końcu dzieje bo słyszymy.
 4. Opisz nam co rozumiesz przez WYCZYNOWA MOTORYKA BASU. Sam wymyśliłeś ten "epitet" ? Gdzie znajdę definicję ? Wzorcowa prędkość narastania niskich tonów w pełnym paśmie jest wtedy gdy przywalisz pięścią w środek cienkiej, ceglanej ściany wewnętrznej. Zachowa się jak membrana. Spróbuj to nagrać i odtworzyć na Hi-Fi i słuchawkach by sprawdzić co zostaje ci z takiego zdarzenia.
 5. Nie do końca. To kwestia wykształcenia wrażliwości, która przychodzi wraz z długim doświadczeniem. Proces ten można radykalnie skrócić o czym piszę w pierwszy poście. Brak akceptacji dowodzi samozadowolenia czytelników.
 6. Widzisz tumanie jaka masz wiedzę. Jesteś pośmiewiskiem na każdym forum. Daj link do mkv z HDR DV, please. To załatwi sprawę.
 7. Zestaw LogiTech Z5500 można wychaczyć nawet za 700 pln. Max 1200 pln. Bije wszystkie belki. Prawdziwe 5.1 ze sprzętowymi dekoderami DD i DTS. THX. Potężny subwoofer. [Hidden Content] Dane techniczne szukaj w necie.
 8. Bardzo śmieszne. Podaj te droższe od UGOOS AM6 PLUS TV Boxy. Czekamy. Na co czekasz ?
 9. nVidia tak ale z Android 10 a takiego modelu nie ma. UGOOS AM6 PLUS w niczym nie jest lepszy przy strumieniowaniu. Netflixa nie ma bo to zadanie dla telewizora. Temat dotyczy odtwarzania plików AV. YT 4K HDR śmiga bo ma obsługę VP9 profil 2. MiBox polecam każdemu z uwagi na NETFLIX 4K jak ktoś nie ma w TV z takiej opcji. @fetek; miałeś zapodać jakieś droższe media playery i co ?
 10. Liderów jest tu cała masa. Dzięki za czujność stelvio.
 11. @Fetek, jesteś liderem internetu a walisz kit. Znasz jakiś inny droższy ? To napisz. Moja wersja 4 RAM/32 ROM to wydatek ok. 640 pln + VAT i cło. ale przy darmowej dostawie z ChRL. Pomiń gniota p.t. nVidia Sheld za 1000 zeta. Ci co to go kupili to dopiero zaszaleli ... Tu masz zestawienie z cenami [Hidden Content] Teraz czas na odszczekanie. Czekamy ... Wiesz, że byli ostatnio na księżycu i przywieźli 2 kg gruntu. Moda na lekceważenie Chin to totalna głupota. Większość polskiej oferty na Allegro jedzie na ich produktach. Kreatywność 2020/2021 producentów z ChRL po prostuj POWALA. Jakość i klasa jest mocno zróżnicowana. I tak ma być. W wolnej chwili zabaw się w producenta subwooferów MADE IN POLAND na export do np. Niemiec. Części kup w ChRL i montuj w garażu. Potrzebny śrubokręt i garaż.
 12. Jak masz internet to wejdź na AliExpress i sam posprawdzaj. Mam chiński, bardzo drogi player / TV Box. Podam nazwę UGOOS AM6 PLUS. Jako jedyny odtwarza pliki HDR Dolby Vision. [Hidden Content] Świetnie zapisuje na HDD filmy torrentowe. Ostatni fw to v. 4.01 z 17.01.2021. [Hidden Content] Dla posiadaczy kuchennych TV 32" jest bogata oferta ANDROID TV Box za 30 - 40 USD. Jak kto głupi to kupuje nVidia Sheld za 1000 zeta bez YT 4K HDR.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.