Jump to content

janunio

Użytkownicy
 • Content Count

  2365
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

165 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. portal AVCESAR podaje b. ciekawe info o nowej generacji algorytmów Philipsa w sprawie minimalizowania zagrożenia wypaleniem matryc OLED produkcji LG Display. Jeżeli PHILIPS to opatentuje to zmieni się sytuacja na światowym rynku TV OLED. Oby. [Hidden Content] Do poczytania z uwagą. Warto. Model OLED934 robi karierę w Europie.
 2. Zostawmy kolegę bl4ck w spokoju, Ciekawe, bo mi odpalało bez problemu. Czy ktoś tu się w ogóle zorientował co dał upgrade do 9.0 Pie ? A może pojawił się komuś wreszcie dźwięk DD+ w Netflix ? Czy wiecie, że teraz można usuwać, dodawać modyfikować pliki na ex HDD/pendrive ? Np. napisy. Czy wiecie, że app NOVA film player teraz zmienia Frame Rate i przestawia panel na Hz zgodny z fps pliku ? Coś tam napiszcie o tym. To jest bardzo rzadki przypadek, że sprzęt jest aktualizowany na wyższy poziom softu. Zrobiła to firma Xiaomi. To wyjątek na rynku AV playerów. BRAWO !!!
 3. Wkraczanie w magiczny obszar "jakość obrazu" to zła droga. Taki oto MECOOL ma różne nastawy - presety PQ video. Puścisz tryb vivid i reszta odpada. Tak, tak wiem; to manipulacja widzem ... Zbadam info o EGREAT A5. Czy jak zmienia RR to wyłącza panel ? Obawiam się, że ANDROID 5.1 nie ogarnie sterowania panelem telewizora. A co z 25/50/60 fps ?
 4. Klon tak jak i Oppo nie mają opcji automatic TV refresh rate !!! Ważna uwaga: z reguły zewnętrzne playery potrafią zbadać możliwości telewizora i automatycznie definiują parametry sygnału video na wyjściu: rozdzielczość, refresh rate, deep kolor itp. .... Nie ma to nic wspólnego z opisaną wyżej funkcjonalnością aplikacji NOVA Media Player. Ale nazwa ta sama.
 5. Sheld 2019 nie odtwarza plików z DOLBY VISION. To taki balast technologiczny. Tymczasem Mi Box S dostał via OTA upgrade do 9.0 Teraz Mi Box S doskonale współpracuje z NOVA media player robi b. ciekawe rzeczy; [1] wyświetla dane pliku typu fps, wartość strumienia, kanały audio !!! [2] ma DZIAŁĄJĄCĄ na Mi Box S opcję automatic TV refresh rate !!! Panel wyłącza się na chwilę i zmienia w tym czasie refresh = Hz na optymalny dla video; 24,25,30,50,60 fps. Klawisz Info w moim TV pokazuje skuteczność zmiany panelu telewizora. Efektem jest optymalna płynność. SUPER. Na innych moich TV Boxach tak nie ma. Ciekawe. Apka w Google Play Store.
 6. Mamy pierwszy TV BOX, który odtwarza pliki DOLBY VISION. Niestety jest drogi - 580 pln. Zamówiłem mimo to. UGOOS AM6 PLUS. Jest MOC !!! [Hidden Content] Recka:
 7. Jest na tę wadę sposób: aktywny HDR Fan powinien ograniczyć aktywność w godzinach południowych i w słoneczne dni. W ogrodzie ekran koniecznie kierujemy na północ. Ostatnio okazało się, że są filmy z DOLBY VISION o maksymalnej jasności 350 NIT. Bo tak chciał twórca. Na HDR-maniaków padła trwoga. Różnica (B9/C9) w jasności incydentalnej na 5 % pow. matrycy wynosi ok. 100 NIT i dzieje się przy emisji "plamki" w przedziale 800 - 900 NIT. Problem więc całkowicie marginalny. No ale idzie, jak widać moda na "nieakceptowalne" modele OLED TV.
 8. Napisz coś o OLED 48". Jestem zainteresowany mocno. Jaka LG matryca 2020 ? Daj fotkę pixeli. PLEASE. Jesteś teraz w USA ? Jakie mają siłownie ? Czy to prawda, że SONY 2020 TV jest bez obsługi DTS HD ?
 9. Jest zapowiedź modelu OLED48CX. Pewnie pokażą na CES. Czekałem i pewnie będzie mój. Ciekawe czy jest rynek na "małe" oledy ? [Hidden Content]
 10. Chyba slang w jedynym sklepie bl4ck w Warszawie, ul. Jagiellońska 74 czy tam po sąsiedzku. Byłem kiedyś. Trzymam kciuki za powodzenie. Wysoka specjalizacja. Owszem jestem głąbem kiedy kilku ludzi robi lans na nazwę TARCZA. Róbta tak dalej ...
 11. Po optyku ATMOS nie pójdzie. Tylko HDMI. Co to jest Google Play ?
 12. No i mamy "przekleństwo" wątku; FETEK znowu pisze ...
 13. Wszystkie formaty po HDMI pojadą do ampa. Są opcje w menu. Takie amerykańskie "pudełeczko" TARCZA ( taka nazwa jest tu modna a chodzi o nVidia Sheld 2019) nawet nie odtwarza z pliku DOLBY VISION. Bo ma stary procesor. Co za pogarda dla producentów z ChRL !!! Jaki powód ? Oni byli na księżycu w styczniu 2019.
 14. GOOGLE certyfikuje pierwsze boxy z ANDROID 10; T95 super [Hidden Content],searchweb201602_4,searchweb201603_53 2020 T95 ALLWINNER H616 Android 10 smart tv box [Hidden Content],searchweb201602_4,searchweb201603_53 Ceny pikują do poziomu poniżej 100 zł.
 15. Tarcza - kto to lansuje taką idiotyczną nazwę ? Sheld 2019 nie odtwarza HDR DOLBY VISION. Zakup to wyrzucona kasa. Jeden tyś zeta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.