Jump to content

janunio

Użytkownicy
 • Content Count

  2374
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

483 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. janunio

  Polityka

  Wiocha rules. Okazało się, że 500+ nie daje PiS-owi wsparcia. Kluczem sukcesu była 13-ta emerytura.
 2. janunio

  Polityka

  Okrutny cios w branżę gastronomiczną. Liczyli na fijestę a tu smuta.
 3. janunio

  Polityka

  W sondażach TVN24 i TVP Info remisy. Godz 23.53
 4. janunio

  Polityka

  Polski przedsiębiorca, taki roman katolik, uczciwy jak większość NARODU powinien na dzień dobry mówić kandydatowi całą prawdę: praca ciężka ale nisko płatna, syf po prostu; pasuje ? Nie to wypad ... Jak wynika z linku w niemieckiej firmie stosują podłe triki. Pewnie dlatego "niemiaszki" mają ten wstrętny dobrobyt. POLSKA CAŁA NA RAFAŁA
 5. janunio

  Polityka

  Rodzina jest najważniejsza. Chodzi wyłącznie o moją rodzinę. Na tym Vacie obliczyłem, że po 3 latach zaoszczędzimy 4 zł i 23 grosze. To daje 11, 75 groszy miesięcznie. Lepiej więc bywać na bankietach u znajomych. 4,23 zł to cena piwa LECH 0,5 Ltr u sprytnego właściciel sklepu wiejskiego. On tak jak ja wyznaje, że Rodzina jest najważniejsza. Jego rodzina oczywiście. Dlatego piwo kupuję w portugalsko-holenderskiej Biedronce. Współudziałowcem w spółce jest holenderski Ahold, który ma udziały w wysokości ok. 49%.
 6. janunio

  Polityka

  @soundchaser: Po utracie zaufanie pracownik opuszcza zakład pracy NATYCHMIAST. Dla przykładu: jeżeli masz wiedzę, że podwładny operuje listą twoich kontrahentów i przekazał ją konkurencji to tracisz zaufanie do takiego gościa. Wstaw na listę fałszywego kontrahenta - np. firmę twojego znajomego i poczekaj aż dostanie on ofertę od twojej konkurencji. Są sytuacje gdy udowodnienie takiego faktu jest niemożliwe. Brakuje wam życiowego doświadczenia i wysokiej kl asy obsługi prawnej. Czas na krótki kurs i przykładowo: twoja agencja nieruchomości realizuje ekskluzywne zlecenie ambasadora Grecji na wyszukanie rezydencji pod Warszawą. Wartość potencjalna twojej prowizji to 2,5 % od transakcji kupna-sprzedaży. Taki skromny ale godny domek z basenikiem +/- 3,5 mln zeta. Ambasador i jego konkubiny lubią pływać po seksie. Oczekiwany wpływ to 87 500 pln + 22% VAT to = 106 750 pln. Jeżeli bierzesz prowizję z obu stron możesz spodziewać się sumy 213 500 pln brutto na koncie własnej firmy. VAT (ok 40 tyś zeta) konsumujesz kupując tygodniowy kurs szkoleniowy (fikcyjny - są polskie firmy wyspecjalizowane w tym zakresie) na Bahama z kochanką (fikcyjnie na liście płac jako sprzątaczko-kawiarka). Wyjazd księgujesz jako koszt prowadzenia działalności gospodarczej. I pozamiatane. Po powrocie czytasz, że jesteś złodziejem VAT-u. Okradłeś na Bahama Państwo Polskie, które nie zdołało przechwycić tego twojego VAT-u i w ten sposób jakaś oczekująca wsparcia od ministra Ziobro fundacja kościoła katolickiego musi zachapać kaskę gdzie indziej. To nie jest żadne science fiction. To po prostu samo życie. ps. to ja jestem chamskim kolegą ? Niech będzie. Ale jeszcze nikogo tu od chamów nie nawyzywałem.
 7. janunio

  Polityka

  Czy planujecie spożycie alkoholu w niedzielę ? Ja sobie wyliczyłem, że browar zacznę walić ok. 19.oo. Zawsze mam szczytowanie umysłowe miedzy 3-cim a 4-tym.
 8. janunio

  Polityka

  Dlaczego wierchuszka PiS jeździ niemieckimi samochodami ? Czy dostają jakieś gifty ?
 9. janunio

  Polityka

  " utrata zaufania do pracownika może stanowić przyczynę uzasadniającą wypowiedzenie umowy o pracę, " ze skutkiem natychmiastowym. Czytaj: bez okresy wypowiedzenia. Kolego, robiłem to kilka razy. Nie ucz ojca robić dzieci. Kulturwy kolego. A teraz przeproś. Wiem to ciebie upokorzy. Ale ja się będę cieszył.
 10. janunio

  Polityka

  OK, nic się nie zmieniło. Miałem taki epizod, że z Rzeszowa wróciła rodzina do Wawy. Miałem 7 lat i zapytałem w przedszkolu Pani czy mogę wyjść na pole. Dokuczali mi za to jeszcze dwa lata. Mam z tym problem do dziś. Zmyła z Rzeszowem polega na tym, że często byłem pod opieką cioci-babci z Krakowa. Ale to nie wszystko. Z tyłu bloku było podwórko ale z drugiej strony po horyzont pola uprawne. Jak takie zdolne dziecko mogło to wszystko ogarnąć. A czy jeszcze mówi się druszlak zamiast durszlak ?
 11. janunio

  Polityka

  Mylisz się nieco. Już 50 lat temu zasysali fachowców amerykanie. No i są kreatywni informatycy oraz robole informatycy od wbijania kodów. Gates i Jobs w zasadzie nie byli informatykami tylko wizjonerami. Bill postawił na intuicyjny graficzny interfejs i zawojował świat. Jest na YT doskonały dokument o początkach CD Projekt. Wart bardzo uważnej analizy. Wychodzi, że to nie informatycy przesądzili o sukcesie pomysłu (projektu).
 12. janunio

  Polityka

  Pamiętaj: utrata zaufania i po temacie. „utrata zaufania do pracownika może stanowić przyczynę uzasadniającą wypowiedzenie umowy o pracę, jeżeli znajduje oparcie w przesłankach natury obiektywnej oraz racjonalnej i nie jest wynikiem arbitralnych ocen lub subiektywnych uprzedzeń” (Wyrok SN z 25.11.1997 r., sygn. akt I PKN 385/97). Kluczowe w tym względzie jest to, aby pracodawca pod wskazaniem utraty zaufania nie ukrywał prawdziwej motywacji do zwolnienia pracownika. Teraz podziękuj mi za lekcję.
 13. janunio

  Polityka

  Czyli jednak jesteśmy MOCARSTWEM. Byłeś kiedyś za granicą ? Może widziałeś dokumentalny film z fabryki Volkswagena w Wolfsburgu na Onet TV ? Tam mają już 22 wiek. Miałem kompletny opad szczeny. Każdy widz to miał. Superkonstrukcje, odc. 6 - Gigantyczna fabryka samochodów. Niestety brak powtórek. Serial dokumentalny Wielka Brytania 2019, 51 min. " Wizyta w największej na świecie fabryce samochodów. Zakład w Wolfsburgu działa od 1938 roku. Tam wyprodukowano garbusa, golfa, polo czy passata. W miejscu tym wytwarza się również 7 milionów kiełbasek i wyśmienity keczup - sygnowane logo VW. W programie odpowiedź na pytanie, jakie innowacje w dziedzinie inżynierii i produkcji sprawiły, że Volkswagen stał się symbolem potęgi niemieckiej motoryzacji. "
 14. janunio

  Polityka

  Uchroń Boże przed całkowicie polskimi firmami. Były stocznie bez zamówień, traktory z Ursusa i niby-auta z FSO. Pierdzące kolumny z UNITRy (przed zakuoem licencji od Pionieera). Ktoś widział firmę bez MS WORD/EXEL/ACCES ? To programy narzędziowe wszak. Ktoś wie dlaczego w kraju wybitnych informatyków żaden polak nie wymyślił Windowsa ? Ciekawy jestem odpowiedzi. A teraz słyszę jak IDIOTA Duda wmawia, że jesteśmy Wielkim Narodem. Dureń. Patriotyzm polega na tym, że widzimy własne wady narodowe i z nimi chcemy walczyć.
 15. janunio

  Polityka

  @papageno; leżącego się nie kopie. Wychodzi mi po badaniach naukowych, że musztarda kremska jest z pochodzenia austriacka czyli niemiecka. Pamiętam z jakim żarliwym śpiewem na ustach mieszkańcy Kremska witali armię Hitlera z powodu zjednoczenia z III Rzeszą. Był rok 1938. O ile dobrze pamiętam był ciepły i słoneczny marzec.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.