Jump to content

janunio

Użytkownicy
 • Content Count

  2236
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

142 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. janunio

  Egraeat A5

  Podaż TV Boxów jest dynamiczna: https://androidtvbox.eu/category/tv-box/ Ostatni krzyk mody to Beelink GT-King. ANDROID 9. Brak NETFLIX. Nie widzę VP9 profil 2. Drogo: 120 usd. Video Output – HDMI 2.1 up to 4K @ 75 Hz, AV port (composite) Video – AVE-10 engine with 4K UHD H.265/VP9/AVS2 video decoding up to 60 fps, Dolby Vision, Advanced HDR10, HDR10+, HLG, and PRIME HDR high-dynamic range support
 2. " Dobrze słyszeć, że jest coraz lepiej." NIe tak. Jest najlepiej na rynku. Google ozdrawia także ANDROID TV. Obecnie minimalizuje ilość aplikacji i bałagan z mixem odpłatnych i bezpłatnych. Jeszcze raz zalecam rosyjski TECHNOZON.
 3. @przemak; Dzięki, wysoko sobie cenię porady. Takie porady. Odpornych na wiedzę nie sieją ... Z rejestracją bywa różnie. Stara zasada realizacyjna mówi: tniemy na poziomie 20 Hz. Ze stosowaniem jest jednak różnie.
 4. Od razu przyznam: [1] jestem Big Fanem Piotra. Złote usta 2019 należą się za " organy - instrument mało popularny ... " Jest jeszcze gorzej bo "france" ostatnio spaliły audio system w katedrze Notre Dame. [2] zalecam ogólnie na zapoznanie się z pojęciem ALIKWOTY. To krotność częstotliwości głównej w dół i w górę. To właśnie owe alikwoty (rozkład) decydują o barwie dźwięku. Dźwięk [A] w oktawie razkreślnej to wibrowanie źródła 440 na sekundę. Są dźwięki (źródła) bogate i ubogie w alikwoty. Np. flet prosty to niemal czysta fala wav. Basowa struna fortepianu to bogactwo w górę i dół. Dzielimy 440 Hz w dół: 220, 110, 55, 27,5 itd. No i w górę: 880, 1760 ... I mamy teraz paletę soundów od różnych producentów; Steinway i Jego dzieci to ciemne i miękkie klimaty, YAMAHA Grand Piano to agresywna góra, która wymusza na muzyku zupełnie inną artykulację (technikę obsługi klawiatury i zwłaszcza pedałów). [3] Sub w stereo - jak najbardziej !!! Głównie to sprawa dzielenia pasma. 80 Hz- 120 Hz to przedział podziału w zależności od klasy FL/FR. Ustawiam suba tak by już go było czuć ale jeszcze nie słychać.
 5. ANDROID ver. 8 i 9-ta zostały poważnie z optymalizowane. Żadnych problemów z szybkością działania nie widzę. Za to ten OS daje mega elastyczność. Krajowi "testerzy" nie pokazują potencji Androida, bo chyba się na niej nie znają. Zobacz rosyjski portal TECHNOZON.
 6. Sittek: różnica w cenie C8 do C9 to dziś 5 530 zeta. Sprawa prosta: LG się pomyliło ... Mowa o dzisiejszej promocji C8 w MM. Czekał tatka latka. Takie PROMO to "se ne wrati". Różnic nie widać z wyłączeniem paplanki ... SONY i PANAS będzie jeszcze wyżej. Nie czekaj ...
 7. OK. 11.oo w czwartek wyprzedano wszystko. https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-lg-oled55c8pla?querystring=oled55c8pla
 8. Ceny na OLED LG tylko dzisiaj ( 02.05.2019) w MM: 65" C8 = 7300 zeta 55" C8 = 4 500 zeta
 9. Nie martwi Was zużycie prądu ? 65" to 356 W (Samsung Q950RBT za 18 300 pln). Jak plazmy.
 10. Żeby korzystać z walorów HDMI 2,1 trzeba jeszcze zakupić zewnętrzne urządzenie z HDMI 2.1 . Np. jakiś UHD player oraz film 4K 60 fps których chyba całkowicie brak. Konsole nex-gen i owszem pewnie będą miały HDMI 2.1. Wydaje mi się, że dla Sittka wystarczy ew. UHD player z dwoma outami HDMI 2.0. Jeden dla exportu audio HD (atmos itp.)
 11. Nie widzę uzasadnienia dla HDMI 2.1 w telewizorze. Co do audio to TV jest urządzeniem stereofonicznym. Chyba, że dla współpracy z konsolą.
 12. Co to jest RAKUTEN TV na pilocie ?
 13. Źródło z góry to etap przejściowy. Znacznie więcej dźwięków dociera do nas z dołu. Za kilka miesięcy czeka nas nowy super format AUDIO 3D. Musisz dziś przygotować w nowym domu podłogi pod głośniki podłogowe i przebiegi kablowe.
 14. U mnie You Tube chodzi dodatkowo w 4K. Co do stereo to pełna zgoda. Warto zaliczyć na Netflix nowość "Nasza Planeta" z audio 5.1 PL. Chyba jedyna zagraniczna produkcja z 5.1 PL. Sprawa audio Mi BOX 4K S; wpięty do procesora AV via HDMI przesyła (żródło USB HDD) HD AUDIO bez problemu.
 15. Nie ma możliwości rozpoznania cech materiału video podanego przez NETFLIX. Nikt nie wie co podaje na wyjściu aplikacja NETFLIX. NETFLIX także nie podaje co to jest streamowane. Każdy sprzęt hardware ma przypisaną inną i dedykowaną wersję NETFLIX. Dla wiedzy to mamy publikację wybranych problemów z DOLBY Vision HDR na konsole i inne TV: https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1554791122
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.