Jump to content

marteo1981

Użytkownicy
 • Content Count

  595
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

77 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fajna maszyna cs55a, miałem go u siebie przez dwa tygodnie. Szczególnie muszę go pochwalić za wbudowany DAC. U mnie podłączyłem zwykłego laptopa z foobarem i się naprawdę mile zdziwiłem dźwiękiem. Myślę że jeśli by miał jakiś bardzo dobry transport USB to jeszcze szło by coś więcej zyskać z wbudowanego przetwornika i zapomnieć o zakupie zewnętrznego DAC. Kwestia potestowania różnych źródeł.
 2. Boże Ciało, świetny jak dla mnie. Nasze polskie realia i mentalność, wiara pokazana idealnie. Bardzo udana rola głównego aktora, księdza-udawacza 🙂
 3. Zastanawiam się nad nim, chciałem się zorientować czy ktoś nie posiada go na Śląsku i byłby chętny go wypożyczyć. Aktualnie mam digione 1.2 + Matrix Quattro Dac, ciekaw jestem różnic w graniu a na horyzoncie mam 2 tygodnie wolnego czasu 🙂
 4. Witam, posiada ktoś z użytkowników malinki tego DACa? [Hidden Content] Proszę o kontakt na pw.
 5. Witam, zapowiadałem że dam znać jak u siebie grają głośnikowe Melodiki i Chord. Nie będę pisał elaboratu, będzie krótko 🙂 Po wpięciu Chorda od razu słychać różnice, nie jest to jakaś ogromna, ale jednak zauważalna różnica. Najwięcej dobrego u mnie wprowadził na średnicy. Fajnie "powiększył" wokale, czy może lepiej będzie jak napiszę że dokładniej je prezentuje,jest czegoś więcej, napewno poprawiła się scena w głąb, fajnie to u mnie słychać na kawałku "Babylon" Brendana Perry. Dodatkowo zostały delikatnie dopalone wysokie tony, ale w sposób absolutnie niemęczący, jest więcej szczegółu. U mnie na plus. Na basie różnic nie zauważyłem. Melodika natomiast zdaje mi się że posiada praktycznie te same cechy co Chord, z różnicą na basie, gdyż tu jest go jednak troszeczkę więcej, i gra chyba bardziej miękko. Małym problem dla mnie było to że sam przepinałem kable, i ruszanie się z miejsca odsłuchu, przepięcie kabli i znów na kanapę mogło mieć jakiś wpływ na ocenę,no i to że wiedziałem który kabel gra 😀 Ostatecznie wybiorę Chorda ze względu na cenę bo jednak jest tańszy , i nie widzę potrzeby aby iść w Melodikę przy takich różnicach. Proszę tylko żeby ktoś nie odebrał Melodikę za gorszą, oba kabelki na plus w stosunku do posiadanych ProCab LS25. PS oba kabelki świetnie wykonane,chodzi mi o przeźroczyste izolacje, coś innego niż czarne PVC, no i Chord bardziej miękki, lepszy do układania. Pozdro i zdrówka Wszystkim!
 6. @Kamirjeśli zależy Ci tylko na wypróbowaniu serwisu to możesz kupić na ebay'u miesięczne konto za... 1.8 €, sprawdziłem tak dwa razy, oba działały.
 7. To samo mam, normalnie dramat!
 8. W przyszłym tygodniu najprawdopodobniej będę miał do posłuchania głośnikowe Chord Clearway i Melodika Bown Sugar. Będzie to grało z Cayin A55TP i Canto Grand. Aktualnie spięte ProCab LS25. Dam znać co wyjdzie z porównań.
 9. @DAWH taka już tradycja jednych forumowiczów , dostało się Mudzie dlatego, że ktoś jest zadowolony z jego porad i przeróbek sprzętu, to czemu przy okazji nie przyj.. ać też innym...
 10. Ragnarok, bardzo fajnie się oglądało, duży plus za krajobrazy i klimat Norwegii.
 11. Jaki pokój 13m2 z super akustyką masz na myśli? U jakiego forumowicza?
 12. Gdzieś mi przed oczami przelecialo "izolacja wejścia Ethernet", tematu nie zgłębiałem PS w wątku allo usb signature ktoś o tym pisał.
 13. Nie gram po usb, zasilacz mam zmieniony. Głównie chodziło mi o to że Ethernet dostał izolacje i czy tu mogło być coś być na korzyść, dzięki za odpowiedź 🙂
 14. Witam, czy będzie miało sens zmienić RPi3 na 4 przy korzystaniu z nakładki DigiOne 1.2 (aktualnie taką mam)?
 15. nic jeszcze nie wygrałem, to może teraz 😀 Biuro : Ostrów Wielkopolski Siedziba : Wrocław
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.