Jump to content

marteo1981

Użytkownicy
 • Content Count

  561
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Volumio + mconnect i nic nie płacisz. Jakiś czas używałem myVolumio i zrezygnowałem na rzecz mconnect. Obsługa Tidala przez mconnect o bajkę lepiej. Tylko że ja mam digione, ale nie powinno być problemu z Usbridge.
 2. Nie napisałem nic po złości, będę od teraz bierny w tym wątku:)
 3. Fetek chciałbym bardzo Cię ugościć u mnie abyś mi pokazał co nie tak jest z o obrazem u mnie, na co mam zwrócić uwagę, co niedomaga 🙂
 4. Też nie zgodzę się z opisem Mi Boxa przez Rambo54, u mnie śmiga płynnie , jakość obrazu bardzo dobra. Jedynie co mi przeszkadza to sprawa z wyłączaniem boxa na pilocie. Po jakimś czasie od wyłączenia, gdy znów włączy się go na pilocie to wtedy przycina, i trzeba wejść do menu i dać "uruchom ponownie". Po minucie grajek znów działa poprawnie. Ja robię tak że porostu go nie wyłączam, TV na off, a mi box działa tzn. włącza się na nim wygaszacz ekranu.
 5. Patanko. Żeby zrezygnować z płatnej subskrypcji MyVolumio wystarczy zmienić plan na free i nie będzie już mi pobierało tych 3euro z konta czy jeszcze gdzieś trzeba pisać do supportu?
 6. Jest jakiś właściciel nakładki digione signature z okolic Rybnika? proszę o wiadomość na priv.
 7. Ma ktoś pomysł dlaczego w mconnct nie widać w Upnp divices sneakea? Trzeba coś dodatkowo zaznaczyć w sneaku? Nie widziałem za bardzo czegoś dodatkowego , w music servers mam zaznaczone upmpdcli .
 8. Zwracam się z prośbą do moderacji o wykasowanie mojego wpisu, mnie tu nie było!
 9. Odnośnie Android TV , mam go w Xiaomi Mi Box i hula to bardzo szybko, podtrzymam zdanie o Panasonicu- faktycznie smart tam chodzi strasznie wolno, u mnie akurat w ST60, nie wiem jak wygląda to w nowszych Panasonicach.
 10. Edit: coś się pomiksowało bo wyszło że chciałem zacytować użytkownika @klecha, a tak nie było:)
 11. Najlepiej byłoby gdyby sam właściciel HA odniósł się do tej sytuacji, ale to raczej nie nastąpi.
 12. Powtórka z rozrywki! Już jednego forumowicza tak samo wyciulał, jak dobrze pamiętam to była sprawa w sądzie i kasę odzyskał. Dla mnie to oszust i tyle!
 13. Kup jakiś toroid z wyjściem 7.5 - 9 volt , mocy do 30 watt i po sprawie.
 14. @MrSalieriDziś dokładnie zmierzyłem salon(otwarty na kuchnię) i wyszło trochę ponad 27 m2, czyli niecałe 30 jak pisałem:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.