Jump to content

marteo1981

Użytkownicy
 • Content Count

  543
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za odpowiedzi, subskrypcja Tidala jest aktualna, Nas spełnia u mnie rolę router Netgear z oprogramowaniem Tomato chodzi to mega stabilnie. Wgrane na nowo Volumio i zobaczę czy się poprawi. Probelm dokładnie polega na tym że lecą 3,4 piosenki z jednego albumu a potem jest ten błąd, ale nie zawsze się tak dzieje.
 2. Witam, od jakiegoś czasu wywala mi czasami takie coś słuchając z Tidala na Volumio. Ktoś już miał też tak? Odtwarzając z pendrivea czy NAS tak się nie dzieje. Jakieś pomysły? pozdrawiam
 3. witam, czy komuś udało się w Volumio dodać jakiekolwiek radio? mi akurat zależy na Polskim Radiu 3. Dzięki za wskazówki.
 4. Parę dni temu pisałem żeby tylko wątek Szymona nie skończył się tak samo jak wątek o pokoju Rafała M. Jednak miałem dobre przeczucie, a szkoda było bardzo ale to bardzo ciekawie....
 5. https://m.olx.pl/oferta/monitor-audio-rx-8-CID99-IDyAzTD.html#position=2&page=1
 6. Chyba Aurum i MA IV ale podjadę zobaczyć :)
 7. Jest ktoś z okolic Rybnika kto posiada Canto Grand?
 8. Ale chyba przyznasz, że to jak pokazali koncert na stadionie na końcu filmu zrobił wrażenie?!
 9. Mam dokładnie tak samo jak Ty i chyba nie ma rady na tą chwilę. Było to już poruszane na forum.
 10. Tego nie wiem! Ja mam malinę po kablu spiętą, pliki hi res u mnie to max 24/192. Też gram dużo na słuchawkach i żadnych szumów nie stwierdziłem. Wziąłeś pod uwagę że trafił Ci się jakiś skopany egzemplarz digione? Nie żebym bronił digione, jeśli Ty twierdzisz że u Ciebie szumiało to tak pewnie było! U mnie na szczęście bez takich dolegliwości. No i sam dźwięk dla mnie lepiej niż z samej maliny!
 11. Ale której ? Za głośnikami ? :) Ciężko będzie miał to zrobić:)
 12. A ja nie potwierdzam tego. Grałem po USB z maliny na początku. Po wpięciu digione zrobiło się jakoś tak bardziej gładko (nie potrafię tak tego opisać jak inni) i napewno mam lepszą głębię i bardziej szczegółowo to gra. Ja już nie wrócę do maliny po USB . Tak tylko zapytam- serio masz tak dużo tych plików DSD? Ja z biedą mam parę 24/192 :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.