Jump to content

wito963

Użytkownicy
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

1 Neutralny

Audiostereo

1

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I jesCze jedno pytanie do tematu / moge odtwarzać muzykę zaciągnięta ze Spotify bezpośrednio przez aplikacje volumio , mogę tez z poziomu aplikacji Spotify połączyć się z volumio i odtwarzać bezpośrednio . Czy ma to jakieś znaczenie ?
 2. Oczywiście mam na myśli kHz
 3. Witam, postanowiłem zamienić swoj laptop na rasperry pi + volumio . Zestaw współpracuje z M2tech Young . Jest lepiej jednak obecnie Dac pracuje w trybie 44 Kbps , czy są jakieś możliwości by zainstalować sterowniki mojego Dac do volumio ? Tak by pracował w trybie 192 Kbps ? czy zmiana próbkowania przyniesie duża poprawę ?
 4. Monitor Audio Gold 200 5g
 5. Zamówiłem 😂, ale nie wyszły drogo . W zasadzie słyszałem same dobre opinie na ich temat i myśle ze będzie ok, kupiłem te 2 flat . W ostateczności odsprzedam i kupię inne . Liczę ze będzie Ok, człowiek przyzwyczaja się do pewnego brzmienia ( spędziłem na poprzednich kablach 5 lat ) ale wczoraj przy wymianie zdałem sobie sprawę ze ze góra była bardzo mało czytelna w niektórych fragmentach i niektórych szczegółów kompletnie nie słyszałem.
 6. Tak , dokładnie / przez przypadek montując nowe kable usłyszałem ze góra na bi-wiringu jest lepsza, bardziej ostra.
 7. Mój wzmacniacz wyposażony jest w dwa zestawy terminali głośnikowych A,B / chce podłączyć kolumny przez bi wiring . Czy podłączenie sekcji średnio-wysokotonowej do zacisku A i niskotonowej do zacisku B następnie wybór na wzmacniaczy opcji A+B jest właściwe ? Czy obydwie sekcje kolumny powinienem podłączyć do zacisku np A ? Będę wdzięczny za poradę.
 8. Ok, dzięki za odpowiedz 🙂
 9. Witam, Obecnie Music Hall a70.2+M2tech young + Monitor Audio gold 200 5g, Wiele dobrego słyszałem na temat zestawienia MA gold 200 z Hegel h190 /Czy jest gdzieś możliwość wypożyczyć W KRK h190 ? Czy w stosunku do obecnej konfiguracji mogę spodziewać się dużej poprawy ?
 10. Witam, Obecnie Music Hall a70.2+M2tech young + Monitor Audio gold 200 5g, Wiele dobrego słyszałem na temat zestawienia MA gold 200 z Hegel h190 /Czy jest gdzieś możliwość wypożyczyć W KRK oczywiście za pieniądze h190 ? Czy w stosunku do obecnej konfiguracji mogę spodziewać się dużej poprawy ?
 11. M2tech Young gra już u mnie od dwóch dni. Pierwsze wrażenia: ogromna poprawa w każdym aspekcie , MA SILVER 200 pod DAC Magic 100 grały sucho, płasko dół nawet przy średnich poziomach odsłuchu był na tyle słaby ze wspomagałem się subem RSW12 , teraz kolumny mimo swoich niewielkich rozmiarów są w stanie generować ciepły dobrze kontrolowany bas , średnica i góra również uległa dużej poprawie . Stare utwory stały się ciekawsze , zestaw daje dużo więcej radości z słuchania każdego kawałka. Obecnie DAC pracuje po USB , rozważam zakup konwertera M2tech USB-Coaxial , czy zakup takiego konwertera jest
 12. Wytrzymam chwile , w które będę zmieniał na MA gold 300. Ponadto lubię jasne brzmienie z duża ilością wysokich tonów
 13. Dziękuje bardzo za opinie, tak właśnie myślałem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.