Jump to content

audiograde

Użytkownicy
 • Content Count

  2513
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

961 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. manieryzmu kochani, manieryzmu - w każdej postaci. nie ma nic gorszego niż bluesman, który zachwyca się samym sobą (swoim wykonawstwem), a poległby realizując to w innym stylu, innej manierze, której nie rozumie, nie ogarnia i NIE JEST W STANIE przyswoić. nie ma nic gorszego niż zmanierowany wokalista, śpiewak - który ogarnia głosem, dykcją i artykulacją - tylko to, co potrafił sobie wyuczyć na bazie zdolności swojego organizmu. I jeszcze domaga się wobec realizatora, żeby jego partia zawsze wybijała się na pierwszy plan.To jest rozpacz... co on tam robi? nie ma nic gorszego, niż jakikolwiek instrumentalista, który uważa, że jego rwana, bita czy dmuchana zabawka - jest najważniejsza na świecie - i ją trzeba forsować, pchać do przodu i manifestować swoją "unikalność". Niestety, dość powszechna maniera w jazzie. nie ma nic gorszego niż dyrygent orkiestry - który uważa, że jedynym prawidłowym wykonaniem barokowego dzieła - jest jego "interpretacja" - nieważne, że zagrana w dowolnym prawie tempie - przez co symfonia albo koncert bywa krótszy lub dłuższy o 5 minut od innych realizacji 🙂 nie ma nic gorszego - niż "nagłaśniacz" koncertowy (na pewno nie realizator) - który nie rozumie, że muzyka to nie jest masaż żołądka i wiercenie w uszach sporo tych ludzi nie ma pojęcia, nie czuje tego, że muzyka to harmonia, współbrzmienie - i jak się doda za dużo CZEGOKOLWIEK (lub odejmie) do potrawy - to można tylko ją spieprzyć 🙂 i nieważne - że komuś to się akurat może podobać - jeśli tak naprawdę - słabe to jest 🙂
 2. audiograde

  EPITAFIUM

  [Hidden Content]
 3. audiograde

  EPITAFIUM

  Mark Hollis - Talk Talk [Hidden Content]
 4. Filtrowanie nie jest dobrą metodą - to tak jak na allegro po zmianach wyszukiwarki: kiedyś można było znależć coś praktycznie bez problemu - dziś trafia się tam, gdzie się nie chce. A już najgorzej - jak maszyna podpowiada i dodaje coś od siebie nieproszona.... Tylko sortowanie wg kilku kryteriów naraz - jak było poprzednio. Inaczej to nie ma sensu i marnuje czas. A drugi raz nikt się nie da nabrać na marnowanie czasu. Wyszukiwanie musi by w punkt, proste i skuteczne wg wcześniejszych kryteriów - a nie takie jak od czapy wymyślił sobie programista, bo nie ma pojęcia: co robi dla użytkowników - gdyż po prostu nie jest użytkownikiem...
 5. co z wyszukiwarką? i wyszukiwarką ogłoszeń? - w tym stanie forum jest nieużyteczne
 6. a dzwięki systemowe trzeba wyłączyć na stałe, niech głowy nie zawracają
 7. audiograde

  EPITAFIUM

  [Hidden Content]
 8. Masz o tym całą zakładkę PC. Nikt się nie będzie powtarzać jeśli nie chce ci się jej przeczytać :-)
 9. A cóż głusi mogą? To widać w tym wątku :-)
 10. Pewnie po ulicach też powinienem przestać chodzić? :-) To wyciągasz z mojej konstatacji? :-)
 11. Oczywiście. Masa nie ma racji, ludzie są omylni, często upraszczają sobie mentalnie rzeczywistość - bo inaczej by przez nią nie przebrnęli, jest dla nich zbyt...wielowymiarowa. :-) Tylko - co do cholery obchodzą mnie ludzie? Ja słyszę - to co ja słyszę. W danym układzie. Nic innego nie jest ważne dla mojej analizy przedmiotu sprawy. Ani cudza opinia, ani cena, ani opis w gazetce. To - czy coś kupię czy nie - zależy od wieeelu innych czynników :-) Dla wytłumaczenia: mam znajomych audiofili, którzy z racji wieku rozpoczęli proces downgradu - po prostu po czasie przestali już słyszeć pewne rzeczy i zwyczajnie nie potrzebują już niektórych rozwiązań. Są normalni - i nie mówią o tym, że to śmieci, tylko po prostu - że to JUŻ nie dla nich. Normalna fizjologia i nie należy do tego przykładać nieistniejących znaczeń (typu że np zmądrzeli i przestali dawać się "nabierać") Na tej samej zasadzie sprzedają np swoje narty - po co mają stać skoro oni nie wybierają się już na stoki?
 12. Stream Przecież nie zamierzasz tego kupować - logika więc wskazuje, że czytać nie powinieneś - bo nie do ciebie to kierowane a jak się z tym czujesz - to naprawdę tylko twój problem :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.