Jump to content

caralooh

Użytkownicy
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. caralooh

  Daphile

  U mnie najlepiej gra: 1.Asus AT5IONT-I 2.PC. 3.Laptop. Winny jest zapewne rozmieszczenie elementów w tym kontrolera usb. Bardzo dużą poprawę wniosła u mnie karta matrix usb z zasilaczem. I polecam ją każdemu kto się ma zamiar bawić w pc usb. Czy to linux czy windows. U mnie karta ta wnosi więcej niż np. Ifi iusb 3.0
 2. caralooh

  Usunięcie opamp.

  Hej. Posiadam wzmak violectric. Z tyłu wzmaka są przełączniki w celu wzmocnienia sygnału(ne 5332). Domyślnie są na 0.Chciałbym usunąć w tamtym miejscu opampy w ogóle. Czy wystarczy,że połączę z sobą nóżki IN+ ---> OUT 3 i 1 oraz 5 i 7. Wieki temu czytałem,że owszem pomijam to opamp ,ale przez kondensatory i rezystory po drodze robią się różnego rodzaju filtry.
 3. caralooh

  Daphile

  Wystarczy jakiś intel atom za parę groszy z allegro i pendrive 4gb. Potem klon iso > usb/ czy tam dysk. Wystarczy pendrive 4gb.
 4. caralooh

  Daphile

  Z funkcjonalnością Volumio u mnie słabo bo nie znajduje na dysku 95% piosenek, o takim dźwięku to windows może pomarzyć. Test jakiegokolwiek daca pod win10 mija się z celem.
 5. caralooh

  Daphile

  Witam. Przetestowałem już win10, Daphile i Volumio. Muszę stwierdzić jedno. Volumio wymiata. Liga wyżej niż Daphile ,a dwie ligi powyżej windowsa. Nie myślałem,że windows,aż tak kaleczy dźwięk. Czy istnieje coś tak dobrego jak volumio z konwersją pcm->dsd?
 6. Dostałem daca zamiast zamiast cd. Kupuje na taobao.Używki pontusa chodzą po 3.5k pln. https://m.intl.taobao.com/detail/detail.html?spm=a21m2.8958462/V.list.2&id=581410938161
 7. https://allegro.pl/oferta/xindak-fp-gold-7950215760
 8. caralooh

  Audio mity

  Dzień sądu w którym się okaże,że jednak manta dvd wymiata jest bliski.
 9. Z tego co wyczytałem kiedyś na forum, baterie i akumulatory mają wysokie szumy i tętnienia i nie warto ich stosować. Odradzono mi zasilanie daca z baterii.
 10. Hmmm. Może się trochę wyjaśniła sytuacja bo mimo,że puszczam w foobarze na output dsd:asio xmos, dac pokazuje mi pcm 44.1.....
 11. Ciekaw jestem jako to zbędne "informacje" jest w stanie wychwycić te ucho,które Ci przeszkadzają. Czyli mam rację od samego początku. Na CD jest zadziorność, połysk i metaliczność talerzy etc... Na dsd wszystko rozmazane i porozciągane pasma. Nie wiem co to za progres, albo zaleta "analogu" skoro zamiast iskrzących talerzy słyszę uderzenie w coś co nie przypomina metalu.
 12. Chce się zapytać czy odczuwacie spadek dynamiki na hi-res i DSD, i jednocześnie mniej metaliczne i dźwięczne soprany.
 13. W kraju w którym jestem zmuszany do płacenia co miesięcznego haraczu w postaci zusu i całej reszty, w kraju gdzie moi dziadkowie , moi rodzice i ja są zmuszani do uczestniczenia w największej piramidzie finansowej( WBREW MOJEJ WOLI! ) w której już uzbierali ok 1.7mln PLN i pieniędzy nigdy nie zobaczą,w kraju w którym z własnej kieszeni muszę leczyć boreliozę i koinfekcje, która zrujnuje mnie finansowo, i nie dość, że leczę się za swoje, to nie przysługuje mi nawet l4 ! W kraju gdzie szpital zakaźny w Krakowie kazał mi się pocałować w dupę i radzić sobie samemu w stanie pół agonalnym.W Kraju gdzie politycy i korporację robią co chcą bezkarnie[...] I W KRAJU TYM TY MASZ CZELNOŚĆ NAZYWAĆ MNIE ZŁODZIEJEM bo zassam sobie pare flaców !!!?
 14. W życiu nic nie kupilem na aliexpress. Proszę nie robić plotek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.