Jump to content

caralooh

Użytkownicy
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak na marginesie : 1.Nie ma nic w tym roku, czego nie było w zeszłym. Corony są od setek lat i zawsze były. 2.25.000 żołnierzy z usa hasa sobie po polszy, jest ok . 3. W Tv się mówi,że witamina c i wlewy nie pomagają. 4.W tv się kłamie w żywe oczy ,że zioła też nie pomagają. 5.Nie stosuje się wlewów z wody utlenionej podczas niewydolności płuc, a stosowało się to już chyba z 50 lat temu. Respiratory są zbędne. 6.Nie mówi się nawet,że witamina d3 podnosi odporność, a wręcz wyśmiewa się takie info. Celem tego jest zniewolenie ludzi, zasianie paniki i strachu-> wystraszone owcę zgodzą się na wszystko.Kolejnym krokiem będzie dodruk kasy, skup obligacji itp. przez państwo.Końcowa faza eko ->wycofanie gotówki z obrotu bez buntu ludzi. Co się stanie potem i co się stało, można już znaleźć w necie dawno temu.Jak na razie idzie wszystko zgodnie z planem.
 2. Stary..... Jakie znów enzymy i jakie znów leki..... brak mi słów 😞
 3. [Hidden Content] W Polsce w 2016 r. odnotowano ok. 21 tys. przypadków tej choroby Wziąwszy pod uwagę,że leczenie w Polsce to niesmaczny żart, pomijając że antybiotyki nie działają , jakoś nie ma epidemii. Wiarygodnosc testow IGG i IGM jest na poziomie 10%.A co z resztą? Nie piszę się ile osób umarło na borelioze i koifekcję i w ilu przypadkach jest to nazywane " stwardnieniem rozsianym" Przerobilem bolerie rok temu i w pol zywy zostalem odprawiony z kwitkiem ze szpitala zakaznego w Krakowie. W polsce choroby odkleszczowe nie istnieją!!! Nie ma problemu = nie ma epidemii. I wszystko jest zajebiscie. Nie ma też szczepionek na bolerie , chlamydie, yersinie, bartonelle i dziesiątki innych.
 4. To Ty nie rozumiesz. Całą ta epidemia to farmazon.
 5. Kłamliwe jest to ze nie ma lekarstwa, a kosztuje 20zł na necie i nazywa sie fo-ti. Dla mnie cała ta "epidemia" to muppet show i jeden wielki farmazon, który miał nastąpić i wiadomo było o tym od dawna.
 6. Skuteczność taka sama jak wstawanie prawą nogą.
 7. Nie rozumiem do końca leczenia HB. A jak leczyć to nie tym ścierwem tylko ziołami. Szkoda życia na antybiotyki.
 8. Spij najlepiej z ruterem przy głowie.
 9. Jeżeli chcesz mieć większą szansę na raka mózgu z całą pewnością polecam BT.
 10. Zawiozłem na serwis w krakowie. Wszystkie opampy zjarane + conajmniej 1 rezystor. Gośc powiedział,że taki przypadek jest niemożliwy. Chyba,że .... spalił sie opamp i dawał na wyjściu 12v... a dawał. Po czym podanie 12V+ z XLR+ na XLR+ dokończyło daca. Tak czy siak. Jay's płakał jak sprzedawał ^^ Opampy mnie wyszły 300zł + robocizna. Jak uda mu sie go naprawić to go ozłoce ^^
 11. Zaspany/niski cukier/lag w głowie/poranne iq 50
 12. Doszło do uszkodzenia bo zajebałem się mułem i wpiąłem WYJ CD -> WYJ JAYS AUDIO DAC-2 Dzisiaj chciałem naprawić swój błąd i zajebałem się mułem po raz kolejny. Pomyliłem piny MASY z XLR - Spiąłem XLR- z XLR+ i poszedł dym. Chętnie przytulę jakiegoś donejta w ramach uposledzenia umysłowego ^^
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.