Jump to content

caralooh

Użytkownicy
 • Content Count

  215
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej. Zainstalowałem ostatnio najnowszą wersję volumio x86. Niestety gdy daje browse, nie mam widocznego ani podpiętego pendrive, ani dysków. Wersja z przed pół roku działa wyśmienicie. Czy ma ktoś może starszą wersję lub wie w czym problem ?
 2. Miałem zacząć 2020r. od nie hejtowania, ale po nowych SW w 4dx 3d muszę się przełamać.... Pomijam fakt,że w 3d obraz był tak ciemny,że momentami odechciewało się to oglądać.Wyblakłe , spłowiałe kolory to jedyne co zapamiętałem. Myślałem,że ostatni terminator był słaby, ale jak widać dało się gorzej. Film jest nudny, bez klimatu, bardziej przypominał mi modę na sukces niż gwiezdne wojny. Nie będę wspominał o grze aktorskiej bo wyjdę na rasistę.....
 3. Poziom edukacji w Polsce był zawsze żenujący. Nic nie wnosi, oprócz ograniczenia umysłowego i zabijania kreatywności. To czy ktoś ma doktorat, czy podstawówkę dla mnie nic nie znaczy. Lekarze i doktorzy w naszym kraju pozjadali wszystkie rozumy. Myślą,że są nieomylni,co gorsze myślą,że leczą. Jeżeli nasz naród byłby świadomy co się naprawdę dzieje, to nie bylibyśmy świadkami wyborów lecz wojny domowej.
 4. "Pis przynajmniej dał" 😄
 5. Lekarze w Polsce(na świecie) w ogóle nie leczą, tylko usuwają objawy. Na dodatek wciskają leki,które są kompletnie nie efektywne.Wmawiają się też ludziom,że np , chemioterapia pomaga. Wciska się ludziom leki na depresje nie sprawdzając braku podstawowych witamin . I jakoś to nie przeszkadza ustawiać się ludziom w kolejkach i wyrzucać ciężkie pieniądze w błoto. Żeby niektórzy ludzie z tego forum poświęcili tyle czasu i energii na czytanie tego jak żyć np.100 lat w zdrowiu i szczęściu , a zamiast tego marnują go pisząc, że to inni sobie wmawiają,że np. kable nie grają.
 6. Jak jest ktoś z okolic Krakowa to wpadnę ze swoim Jays Cd =-T w celu porównania vs np. malina albo jakiś pc usb audio.
 7. U mnie transport zaczął grać po 200h. Na początku było bardzo źle.
 8. Ja mam zestaw jay's cd mk2 + dac-2 i po i2s jest miazga
 9. Https://allegro.pl/oferta/jay-s-audio-cdt2-mk2-8674530307
 10. To chyba żaden problem włożyć kartę pamięci do dapa.
 11. LOL.Hifiman za 500pln gra lepiej.
 12. Jakość nagrania to jakaś kpina.Nie da się słuchać 😞
 13. Zaręczam Ci,że z tym configiem nie zbliżyłeś się nawet do średniego brzmienia. Ludzie i rynek sami weryfikują czy transport gra czy nie. Dlaczego zawsze do powiedzenia mają najwięcej Ci,którzy nie słyszeli nic oprócz pc i kabla po usb za 5zł ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.