Jump to content

arturross

Użytkownicy
 • Content Count

  358
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

97 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie każdy da się zamknąć w fabryce, zresztą nawet jak takie coś nastanie to jeszcze nieco czasu minie. Ja nie dożyję.
 2. Śmiem twierdzić że do łask wrócą wszelkiej maści usługi takie jak szewc, serwisy AGD/RTV , warsztaty rowerowe itp. Skończy się kupowanie, zacznie naprawianie.
 3. Mam nadzieję że zakończysz sprawę do końca i po męsku. Tylko czasem nie dewastuj nagrobków :)
 4. Nie żebym siał panikę bo nie jestem w tej dziedzinie specjalistą, ale nadchodzi koniec wydawania piniądzów na wasze grające zabawki. Nadchodzi bieda jakiej w Polsce dawno nie było. Chciałbym się mylić, ale zakładam się o moją ulubioną czarną płytę, że do listopada 2020 bezrobocie w kraju sięgnie minimum 30% Zastanawiam się ile osób umrze na koronkę, a ile z tej biedy palnie sobie w taki czy inny sposób w łeb. Myślę że fala samobójstw zbierze większe żniwo niż sam wirus. Ktoś przyjmuje wyzwanie? Do zobaczenia po 01 11 2020
 5. Ktoś napisze dlaczego nie ma na trójce "za a nawet przeciw"
 6. Dziś chciałem zamówić i się nieco zdziwiłem. Poczekam aż to szaleństwo się skończy i dopiero zamówię.
 7. A mi się wydaje że to uzasadnione pytanie jak pacjent przyszedł. W zasadzie to również jest śmieszne w tym artykule. To przecież wątek by się pośmiać , ale jak widzę, są na tym świecie osoby z grubym kołkiem w DUPIE który powoduje że z każdego debila można zrobić sztywniaka. Zastanawiam się tylko dlaczego te zakołkowane ogry wchodzą na wątki przeznaczone dla lubiących się śmiać?
 8. Czyli o to chodziło Tuwimowi w rzepce?
 9. Niestety posiadam tylko zdjęcie zdjęcia. Jest to fotka dworca z okresu okupacji. 2 ciekawe rzeczy. Pierwsza to wagon 3 klasy. Mało kto wie że takowe były. Druga rzecz to zastanawia mnie dlaczego ten chłopak pomimo chłodu łazi w krótkich spodenkach 🙂
 10. No właśnie ciekawe jest to że niezależnie jaką się prowadzi działalność (chyba oprócz biurowej, ale nie jestem pewny) należy dokupić brązowy pojemnik. On nie ma być na odpady poprodukcyjne tylko na skórki po bananie, ogryzki po jabłku, szypułki po truskawkach i na inne odpady co wyrosły z ziemi. Na wszystko inne co się urodzi (kurka, świnka zajączki mućka i inne robaczki) i my wszystkiego nie zjemy, jest pojemnik zielony. czyli kolejne 2x 27zł/miesiąc. Mi w jednoosobowej firmie nie jest potrzebny nawet kubeł zielony, bo na obiadek żona do domu woła. Z odpadów pozostałych z wykonywania mojej działalności czyli np: opony złom folia itp. i tak muszę się rozliczać z innymi podmiotami i oczywiście np za odbiór opon i folii muszę dodatkowo płacić.
 11. Ostatnio się dowiedziałem że należy dokupić brązowy kubeł na odpady biodegradowalne. Dzwonię zatem do odpowiedniej instytucji z zapytaniem czy jeśli mam kompostownik pod domem, to czy owy kubeł posiadać muszę. Dostałem odpowiedź że nie. Zatem kolejne pytanie czy taki pojemnik posiadać miszę jeśli prowadzę na tej samej posesji działalność gospodarczą? Dostałem odpowiedź że tak , brązowy kubeł posiadać muszę, ponieważ nie mogę mieszać w swoim własnym kompostowniku "odpadów zielonych" z gospodarstwa domowego z tymi samymi odpadami z działalności gospodarczej. Czyli jeśli dobrze rozumiem to skórka po bananie zjedzonym w pracy jest toksyczna, a ta w domu jest ok. Nie ważne że pochodzi z tego samego drzewa!!!! Kosząc trawę, okazuje się że przed moim warsztatem, trawę mam inną niż na części przydomowej gdzie robię grilla , pomimo że lata temu siałem na całej ziemi trawę WEMBLEY. Nie QRWA. Wedle urzędasów z WARSZAWY to ta trawa przed warsztatem mi świeci... Taka jest Qrwa skarzona!!! Oczywiście odbiór owych odpadów odbywa się 2x w miesiącu i za każdy odbiór życzą sobie 27 zł. za najmniejszy możliwy pojemnik 60L. Do tego oczywiście kolejna kasa za plastiki, odpady zmieszane itp!!! Już wiem dlaczego wszędzie ceny w górę idą. Brawo POJEB....NE PISIORY!!!! Ta cała ekologia bokiem wszystkim wyjdzie!!!!
 12. Mi w sklepie powiedziano że 11/12 na 1, to przyszłość. Ja zostaję w przeszłości. Mówią że kiedyś to było lepiej. A zatem zostanę i sprawdzę.
 13. W sobotę udało mi się kupić na giełdzie malusie monitorki w rozsądnej cenie. Całe 30 zł + regeneracja zawieszeń 80 zł. Wydaje mi się że to rozsądna cena. Kolumienki miały iść do mego małego warsztaciku, jednak w połączeniu z Yamahą Pianocraft na tyle fajnie zagrały że puki co zostają w domu. Myślę że kolumny NS-BP301 owe infinity powalają. A zatem czy z takimi pchełkami mogę się zapisać do Waszego klubu, czy już lista zamknięta 😝
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.