Jump to content

dsm_213

Użytkownicy
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Neutralny

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gruzja zapowiedziała się nowym singlem "Spacer na wschód"
 2. Kompletnie mnie nie zrozumiałeś. A nie czasami o Libation? Kompletnie mnie nie zrozumiałeś.
 3. Z jednej strony przepraszam ludzi takich jak Gzrech, którzy są na tym forum tylko po muzykę , a z drugiej dziękuję reszcie za głosy.Ja myślę ze to forum jest miejscem do podobnych dyskusji i pozwolę sobie dorzucić. Latkowski nakręcił film o pedofilii wśród celebrytów. Zajawki mówią o jakimś klubie w Sopocie. Pojawia się postać adasia. Czyżby nosił wilk..........
 4. Z czystej ciekawości. To forum skupia pewną grupę ludzi i ciekawy jestem opinii.
 5. Hey. Upuszczę trochę żółci w związku z tym co wczoraj zobaczyłem. Mam y w naszym kraju adasia , który stał się gwiazdą światowego formatu. Fakt bezsprzeczny. Myślę , że żaden polski muzyk w jakimkolwiek rodzaju muzyki nie dotarł tak wysoko jak adaś. O szczyt otarli się Urbaniak, Stańko, Trzetrzelewska etc. ale moim zdaniem tylko na chwilkę. adaś trwa. Oddaje cesarzowi co cesarskie i uważam , że w Polsce nikt nie pracuje na takim poziomie produkcji, profesjonalizmu i podejścia do słuchacza jak do klienta jak adaś.Można lubić bardziej lub mniej jego dokonania artystyczne ale przyznać trzeb
 6. W związku z sytuacją i zmianą ramówki czekam cierpliwie. Najbardziej brakuje mi poranków. Nie mam nic do Pana Łodeja ale to nie jest poranek do którego przyzwyczaiłem się przez ostatnie lata. Muzycznie na pewno Trójka opuściła loty i to nie podlega dyskusji. Ale jak wspomniałem mam jeszcze w sobie trochę cierpliwości. Trochę. Czy w razie gdyby okazało się jednak , że zmiany nie są chwilowe to czy mam jakąś alternatywę?
 7. " ....nie kupuję gazet , ani sobie , ani żonie by nikt nie wiedział po której stoję stronie......"
 8. [Hidden Content] Wszystkim Panom i Paniom redaktorom z Trójki dedykuję film "Części intymne" . Historia Howarda Sterna. W szczególności motyw Robin Quivers. Proszę zrobić bilans zysków i strat po podjęciu decyzji solidaryzujących sie z red. Gacek. Kto zyskał? Kto stracił? Bez sensu.
 9. Z tego co pamiętam za POprzedników poleciał red. Kaczkowski. Z tego co wiem Gacek dostała zaproszenie od managera Nicka Cave za wystawę. Nie musiała płacić ze wejście jak np."red." Rusin. Może i ma wadę wymowy , może jej nie lubię ale jest poziom World Class. Potencjometr mam zaspawany na trójkę i chyba nic tego nie zmieni. Red. Manna szkoda. Uważam , że za czasów Świetlika Trójka stała się jeszcze lepszym radiem bo postawiono na urozmaicenie muzyczne. Zawsze można wyłączyć. Jest jakaś alternatywa dla Trójki?
 10. Wziąłem winyl z Witching bo jest fajna wyprzedaż. Niektóre rzeczy taniej niż w Stonce. Dla fanów klasycznego death metalu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.