Jump to content

dsm_213

Użytkownicy
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Godne polecenia https://www.youtube.com/watch?v=ExbwaqfDTlc&feature=youtu.be
 2. https://www.youtube.com/watch?v=BnMbxHpaayg Doskonała.
 3. Pierwsza płyta doskonała!!! Zupełnie inna stylistyka na każdej z trzech płyt. I chyba każda płyta do dziś się doskonale broni.
 4. Pamięta ktoś???? Mam wrażenie że to "gra" do dziś na wielu płytach.
 5. Jak to mówił fan Slayera na War at.... : " Woooow Fuck Men!!!!!!!"
 6. Dzięki za porady. Materiał do pracy jest. Nic tylko jeździć i słuchać:)
 7. Obecne kwadraty to 17 a spodziewane to 30. Rzeczywiście działam trochę wirtualnie ale chciałbym mieć chociaż podpowiedź co odsłuchiwać. A wyższe serie paradigmów? Wiem że jazz i metal nie koniecznie maja cechy wspólne więc myślałem nawet o postawieniu obok siebie dwóch par kolumn. Wolałbym jednak tego uniknąć.
 8. Hey! Proszę o porady w kwestii wyboru głośników. Słuchałem metalu, rocka ,trochę jazzu i bluesa na leciwym ale sprawnym NAD 3240 PE z Paradigm Titan Monitor v5 i wszystko było powiedzmy ok. Nie powalało to oczywiście ani jakością , ani wizualnie szału brak. Pojawiła się okazja i kupiłem w dobrej cenie w super stanie Rotel 930 BX i do tego cd rotel 965 BX. Udało się jeszcze dostać standy Atacama. stałem się też posiadaczem potężnej i przepięknej kolekcji płyt winylowych z najlepszym jazzem . Jazz pochłonął mnie na maxa. Myślałem , że na dłuższą chwilę mam spokój ze sprzętem ale kumpel postawił mi na przechowanie stare ale jare canton Fonum 401. I nagle Paradigmy o 20 (chyba ) lat młodsze przestały być takie fajne. Zarówno w Jazzie i w metalu po prostu Cantony są lepsze. Cieplejsze. więcej powietrza, czystości. Cantony muszę oddać. stąd pytanie. Czy są kolumny które zagrają w Jazzie i w metalu? Za dwa lata zmieniam lokum więc na razie kwestia ceny jest otwarta. Myślę , że ok 5k. Nie wiem czy podłoga czy podstawka. Proszę o podpowiedzi.
 9. jak już panowie się wyszaleli w temacie audiofilii to wrócę do Mordercy i w podobnym klimacie . Jeśli ktoś nie zna of course: Uważam że zacne.
 10. We wtorek Tribulation w Poznaniu a przed nimi coś takiego :
 11. Nie wiem czy już było ale to jest k....a MUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! https://www.youtube.com/watch?v=yS4-cqh6hyI
 12. Jest w tej płycie coś takiego.....! Nawet adaś do niej zajrzał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.