Jump to content

dsm_213

Użytkownicy
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutralny

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy super????????? Nie do końca jestem przekonany. Rzekłbym dobry ale wtórny. (podobnie jak Slipknot)
 2. Weekend pod znakiem streamów z Wacken lub PolandRock. Niestety Testament nie wyraził zgody.
 3. Polecam!!!!!!! 😭 dlaczego do Polski nie przywieźli Primusa???!!!????!!!!????!!!!????!!!!???
 4. Unleashed???????????????????????? Zamiast Rozpier...cie tą salę itp to epitafium radości omg. Adaś -Kur....! Very Goooood!!!!!
 5. dsm_213

  Giełda Płyt

  Poszukuję płyt Primus.
 6. Godne polecenia https://www.youtube.com/watch?v=ExbwaqfDTlc&feature=youtu.be
 7. https://www.youtube.com/watch?v=BnMbxHpaayg Doskonała.
 8. Pierwsza płyta doskonała!!! Zupełnie inna stylistyka na każdej z trzech płyt. I chyba każda płyta do dziś się doskonale broni.
 9. Pamięta ktoś???? Mam wrażenie że to "gra" do dziś na wielu płytach.
 10. Jak to mówił fan Slayera na War at.... : " Woooow Fuck Men!!!!!!!"
 11. Dzięki za porady. Materiał do pracy jest. Nic tylko jeździć i słuchać:)
 12. Obecne kwadraty to 17 a spodziewane to 30. Rzeczywiście działam trochę wirtualnie ale chciałbym mieć chociaż podpowiedź co odsłuchiwać. A wyższe serie paradigmów? Wiem że jazz i metal nie koniecznie maja cechy wspólne więc myślałem nawet o postawieniu obok siebie dwóch par kolumn. Wolałbym jednak tego uniknąć.
 13. Hey! Proszę o porady w kwestii wyboru głośników. Słuchałem metalu, rocka ,trochę jazzu i bluesa na leciwym ale sprawnym NAD 3240 PE z Paradigm Titan Monitor v5 i wszystko było powiedzmy ok. Nie powalało to oczywiście ani jakością , ani wizualnie szału brak. Pojawiła się okazja i kupiłem w dobrej cenie w super stanie Rotel 930 BX i do tego cd rotel 965 BX. Udało się jeszcze dostać standy Atacama. stałem się też posiadaczem potężnej i przepięknej kolekcji płyt winylowych z najlepszym jazzem . Jazz pochłonął mnie na maxa. Myślałem , że na dłuższą chwilę mam spokój ze sprzętem ale kumpel postawił mi na przechowanie stare ale jare canton Fonum 401. I nagle Paradigmy o 20 (chyba ) lat młodsze przestały być takie fajne. Zarówno w Jazzie i w metalu po prostu Cantony są lepsze. Cieplejsze. więcej powietrza, czystości. Cantony muszę oddać. stąd pytanie. Czy są kolumny które zagrają w Jazzie i w metalu? Za dwa lata zmieniam lokum więc na razie kwestia ceny jest otwarta. Myślę , że ok 5k. Nie wiem czy podłoga czy podstawka. Proszę o podpowiedzi.
 14. jak już panowie się wyszaleli w temacie audiofilii to wrócę do Mordercy i w podobnym klimacie . Jeśli ktoś nie zna of course: Uważam że zacne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.