Jump to content

jupiter76

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wracając do tematu Tidal a reszta świata. Używam Tidala hifi od trzech miesięcy i zaczyna mnie denerwować. Prawie wszystkie nagrania opatrzone są opisem remaster. I tak sobie nagle przeskoczyłem do moich nagrań dokonanych za pomocą XStreamRipper np z radia SwissClassic (strumień 128kb) odtwarzam to wszystko (Tidal i pliki) za pomocą Audirvana Plus i powiem, że jest dużo świetnych nagrań w Tidalu ale zdecydowana większość ta ryta jest spieprzona. Tidal powinien zapewniać dostęp do nagrań takich jakimi one są ! Bo jak słyszę czasem mp3 z dobrych strumieni radiowych to brzmią bardziej analogowo niż te przeflancowane Tidale.
 2. Jak gdzieś będę miał możliwość posłuchać i uzbieram to może wejdę w to urządzenie. Dziękuję za pomysł. Nigdy nie słyszałem o Daphile. Też słucham TIDALa : )
 3. Cześć wszystkim! Też używam iMaca jako odtwarzacza, player Audirvana +, wysyła się to wszystko przez USB2 Furutech GT2 , potem oddzielacz napięcia Nostromo + zasilacz iFi do transportu plików Audiophilleo 2 i do Coaxial DAC - a Wadia. Niestety nie spotkałem jeszcze Daca, który gra analogowo po wejściu USB a miałem już (Conrad Jonson, BelCanto, Hegel HD20, HD25, Black Dragon i na końcu Wadia 321). Teraz jest pięknie. W Audirvana korzystam z konwertera Izotope SRC 64bit. I jeszcze proste wyciszenie iMac. Rurka izolacyjna z pianki przecięta i nałożona od spodu na Imac-a po bokach otwory i jest prawie zupełnie bezgłośny : )
 4. Dołączam do klubu bo kupiłem niedawno X-Fuse do mojej lampowej końcówki mocy. Włączyłem ponownie wzmacniacz i ..... nie wierzę, zaraz ale co jest grane? niemożliwe, żeby bezpiecznik zrobił takie jaja! Nie ma możliwości zwrotu zwłaszcza jak ktoś słucha nagrań klasycznych, skrzypce wreszcie mają ten jedwabik jak na żywo. Jestem szczęśliwy. Niedługo zmówię sobie taki do mojego dac-a Wadia 321. Polecam koniecznie spróbujcie bo przecież można oddać chyba w szesnastu dniach.
 5. A u mnie od roku gra sobie taki zestawik : iMac + Audirwana Plus + Tidal Master do Audiophilleo 2 + iFi 5V do Wadia 321 do Synthesis Encore do AN AN-K i właśnie leci American Tune Evy Cassidy i jest pięknie. Jak w jakimś starym domu kultury na małej salce. Eva Cassidy potrafi się nadrzeć nieźle ale po Audiophilleo nic z tego, jest tylko miód na uszy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.