Jump to content

Wuelem

Użytkownicy
 • Content Count

  4088
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1337 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli nie znajdziesz na miejscu, w tym temacie masz kilka "bliskich" podpowiedzi... Wszystko zależy (żeby coś polecić), co jest do zrobienia.
 2. ATH-M50, w obecnej postaci ATH-M50X. Nie wiem, może tak grają dzięki niestandardowo dużemu przetwornikowi. To coś jak duże kolumny kontra mniejsze. Dają dużo frajdy i tzw. funu, który nie jest taki oczywisty nawet w przypadku drogich modeli innych firm. Mimo w nazwie "słuchawki studyjne" nie trzeba się do tego przywiązywać - raczej mają cechy istotne dla tzw. konsumenta, czyli mają zapewnić dużo dźwięków i nie nudzić. W kwestii basu również i to się sprawdza. Nie twierdzę, że to cudo i ostateczność, ale mają swoje atuty.
 3. Wydanie tylko: "vinyl and digital format". Muzyka niczego sobie, ale i znak czasów jeśli chodzi o dostępność. Skoro styl dla dinozaurów, to i CD by mogli konsekwentnie wydać. Zawsze można sobie kupić nagrywarkę CD-R/CD-RW...
 4. Napisz z nazwy i symbolu co to za wzmacniacz. W sumie jeszcze (z ciekawości) skąd akurat ten w Twoich rękach.
 5. Dla tych, którzy polubili powyżej Lunatic Soul - coś w zbliżonej estetyce...
 6. Naturalnie, przecież czasem przewożą dla kogoś książkę, opakowanie pieluch czy proszku do prania. Chciałem tylko zwrócić uwagę na mylne pojmowanie ubezpieczenia przesyłki. Wartość za free do 5000 zł oznacza, że 99% paczek jest ubezpieczona w ramach opłaty za paczkę. Gdyby ryzyko (wynikające z takiej polisy) było duże, nikt by nie sponsorował dodatkowej ochrony. Kupując elektronikę w sklepie z dostawą do domu kurierem, to sklep ma OBOWIĄZEK dostarczyć nam sprawny towar. Gdy coś odsprzedajemy czy kupujemy prywatnie (osoba - osoba), to już takiej dobrej ochrony z przepisów nie ma. Trzeb
 7. Czyli potwierdzasz. Oczywiście, że do pewnej kwoty (chyba do 5000 zł), bo inaczej ktoś by wysłał biżuterię za np. 3 mln zł, zmówił się z kurierem i byłby świetny sposób na łatwe wzbogacenie się. Protokół zniszczenia (reklamacja), to co innego niż skorzystanie z ubezpieczenia (tu: OC przewoźnika). Na nalepki żaden kurier nie patrzy. Prawie każda paczka je ma. Wszystko zależy od człowieka, któremu wpadnie w ręce.
 8. Niech ukradnie. Czyjś czas i środki przeznaczane na prowadzenie sklepu - to też wartości. Które można "ukraść". Dodatkowo ci współczuję.
 9. Czy ktoś przeczytał warunki takiego ubezpieczenia? Ubezpieczenie paczki NIE DOTYCZY zniszczenia przez nieostrożność kuriera. Dlatego powoływanie się na ubezpieczenie (i narzekanie) jest tylko dowodem na nieznajomość tematu. Pomocniczo proponuję poznać termin: ZDARZENIA LOSOWE. Drugie pytanie pomocnicze: Dlaczego ubezpieczenie jest często bezpłatne (w wielu firmach kurierskich)? Właśnie dlatego, że w tym przypadku tyle jest warte.
 10. oraz... Poziom moralności audiofilskiej: 0 (słownie: zero) Nie gratuluję.
 11. Koledzy, żeby porównywać kolumny one MUSZĄ stać w tym samym miejscu co inne / poprzednie!!! To wynika ze zmian w rozkładzie ciśnienia - przesuwasz, pomieszczenie inaczej odpowiada. Nie bądźcie jak część forumowych "specjalistów", którzy stawiają porównywane kolumny obok siebie (para z prawej i para z lewej) i następnie wypowiadają się o charakterze basu (!). Pierwszej wody ignorancja i całkowity brak troski o zasady testowania. Oczywiście co innego poszukiwanie optymalnej pozycji dla danej kolumny. Można też zmienić miejsce słuchania i usiąść przy samej ścianie, gdzie ciśnienie
 12. U kogoś w domu też nie zagra jak we własnym pomieszczeniu. Ale to najlepsza droga - kupić sprzęt z potencjałem. Sprawdzony na własnej muzyce. Przy tej metodzie nic trudnego.
 13. Zakładka KLUBY - jest klub: OLSZTYN.
 14. Gdzie wysłałeś? Zaproponuj tę cenę w RMS (Białystok). Daj link do tematu i będą mieli okazję zdobyć "dziękuję" od Ciebie. Na ich miejscu bym się temu nie oparł.
 15. Lepsze są od HD 700. Zobacz ile te ostatnie kosztują i odpowiedź sam sobie udzielisz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.