Jump to content

thrak

Użytkownicy
 • Content Count

  2937
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

thrak last won the day on August 6 2016

thrak had the most liked content!

Community Reputation

2291 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Phil Collins "A hot night in Paris" jedyne winylowe wydanie 2xLP za 48,89 PLN, chyba warto... U innych ceny w okolicach 70-80 a nawet 193 PLN u najlepszamuzyka.pl :-) [Hidden Content] Numery Philipa i Genesis podane w big-bandowym sosie ale ten jeden AWB gniecie aż miło
 2. Ło kurła :-) przebili poprzednią akcję kiedy promki też się nałożyły ale po piętnastaku to jeszcze nie było. Z tą poprzednią też było tak że w niektórych miejscowościach nie działało to nakładanie. Te 2 które się teraz łączą to: [Hidden Content] i [Hidden Content] Ta druga niby na tekstylia ale może się komuś palec omsknął i podpinają się do tego winyle.
 3. Ten BB King z więźnia? Kupiłem rok temu jakoś jak się pierwszy raz pojawiła, bardzo ładnie gra, podobnie Sinatra In The Wee Small hours, świetne tłoczenie, bardzo przestrzennie, namacalnie. Kopnę się może dziś bo Skynyrdów bym chyba wziął, klasyka :-) Pracownicy nie mają pojęcia o 90% tych akcji promocyjnych 😉 trzeba wziąć 3 winyle i uderzać do kasy. Najlepiej zrobić testowe kasowanie na tych nowych samoobsługowych :-)
 4. Nie ma sprawy. Zadziałało czyli. Coś dobrego kupiłeś?
 5. 13-15.02 w biedzie 2+1 gratis na m.in. winyle :-) [Hidden Content]
 6. Kojarzę że była w biedzie ta średnio oceniana reedycja Days Of Future Passed ale In The Search nie kojarzę też żeby była.
 7. thrak

  EPITAFIUM

  Sean Reinert m.in. Cynic, Death, Aghora.
 8. thrak

  EPITAFIUM

  Właśnie czytam na jakimś kolejnym forum że chłop chroni bardzo swoją prywatność i gdzieś ktoś od kogoś dowiedział się że miał wylew jakoś w 2016 po którym Anthony nie mówił, nie chodził itd. Ciężko cokolwiek znaleźć o nim bo jego oficjalny fp ma ostatni wpis z czerwca 2019 chyba... Btw Steve Khan miał zawsze genialny personel.
 9. thrak

  EPITAFIUM

  Mam na fb dodany fanpage basowy i tam wyskoczyło kogoś kto był blisko Anthony'ego. Może pomylili Anthony'ch Jackson'ów bo podejrzewam że to dość popularne imię i nazwisko w Stanach. edit: szukam i nie mogę znaleźć u siebie w dzienniku aktywności fb więc pewnie skasowali post. Może jednak pomyłka i chłop żyje i ma się dobrze.
 10. thrak

  EPITAFIUM

  Pewnie łatwiej wymienić z kim Anthony Jackson nie grał niż artystów których wspierał na basie. Podrzucam jeden z ostatnich projektów w którym brał udział a słuchałem swego czasu na wciąż z Hiromi Uehara i Simon Phillips.
 11. thrak

  EPITAFIUM

  Anthony Jackson, przegenialny basista, prekursor basu 6-strunowego. R.I.P.
 12. thrak

  Nowości na winylu

  Aghora "Entheogenic Frequencies", same instrumentale (!) bez tych infantylnych wokali Danshity... Jest gęsto, jest fretless bass, są połamane gary. Winyl się nacina jeszcze ale już czekam.
 13. thrak

  EPITAFIUM

  Właśnie przeczytałem o Neil'u na fan page Perkusisty ... R.I.P.
 14. Czekam aż wyjdą wersje "standalone" z boxu The Police - wszystkie zrobione jak ten Ghost In The Machine - half speed mastered. Mam tę w/w Police pierwsze bicie US, UK i to z biedy - do kupienia aktualnie w każdym sklepie muzycznym za cenę x2 lub x3 - i to biedowe gra genialnie. Oczywiste że nie mają swojej tłoczni, tylko biorą tego kontenery z Universala stąd ceny sympatyczne a jak kupione w 3za2 czy po innym rabacie to tym bardziej nie ma konkurencji.
 15. thrak

  Nowości na winylu

  Płyta doleciała bez uszkodzeń pocztowych. Radocha tym większa bo po moim zakupie cena skoczyła od razu do 30 kilku EUR a teraz lekka spada bo już 25.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.