Jump to content

thrak

Użytkownicy
 • Content Count

  2926
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

thrak last won the day on August 6 2016

thrak had the most liked content!

Community Reputation

2288 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. thrak

  Nowości na winylu

  Aghora "Entheogenic Frequencies", same instrumentale (!) bez tych infantylnych wokali Danshity... Jest gęsto, jest fretless bass, są połamane gary. Winyl się nacina jeszcze ale już czekam.
 2. thrak

  EPITAFIUM

  Właśnie przeczytałem o Neil'u na fan page Perkusisty ... R.I.P.
 3. Czekam aż wyjdą wersje "standalone" z boxu The Police - wszystkie zrobione jak ten Ghost In The Machine - half speed mastered. Mam tę w/w Police pierwsze bicie US, UK i to z biedy - do kupienia aktualnie w każdym sklepie muzycznym za cenę x2 lub x3 - i to biedowe gra genialnie. Oczywiste że nie mają swojej tłoczni, tylko biorą tego kontenery z Universala stąd ceny sympatyczne a jak kupione w 3za2 czy po innym rabacie to tym bardziej nie ma konkurencji.
 4. thrak

  Nowości na winylu

  Płyta doleciała bez uszkodzeń pocztowych. Radocha tym większa bo po moim zakupie cena skoczyła od razu do 30 kilku EUR a teraz lekka spada bo już 25.
 5. thrak

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Bardzo fajny serial. Jest akcja. Dzięki za namiar!
 6. Jakby ktoś lubił Cynic to "Traced In Air" remixed wersja wygładzona w kolorze złotym jest na dodax za grosze 7,88 EUR [Hidden Content]
 7. Niestety kapnęli się i co więcej, zrobili akcję na przemysłówkę - drugi produkt 100% taniej ale wykluczyli m.in. cd i winyle :-)
 8. Ja czekam na Primusa ale reedycje dosyć niedawno temu wyszły więc może jest szansa 🙂
 9. Widzę że lekkie zamieszanie się zrobiło przez mój stary wpis o reedycji On Every Street. Kupiłem ją na allegro wtedy - też dorwałem w dobrej cenie coś ok 50 kilka pln - i po odsłuchu poszedłem do biedy wziąć pierwszą płytę DS. Także sytuacja jak koledzy piszą, DS w biedronce były do Brothers.
 10. Empiki i inne medie to żadna konkurencja dla biedronki, przecież to sklep spożywczo-przemysłowy, winyle, cd, książki i inne takie to raczej peanuts w ich ofercie. Tak czy inaczej warto dać na wstrzymanie z tymi biedowymi akcjami i poczekać kilka dni, nauczony doświadczeniem robię tak już od kilku dobrych edycji biedowej promocji winylowej.
 11. W biedzie jak się kapną że się promocje ponakładały i klienci rzucili się na płyty to ten z działu promocji winyli który wymyślił akcję 50% taniej na drugą dostanie po głowie :-) zwalą na testerów jak zwykle, bo nie sprawdzili co się stanie jak promki 2 wjadą. Chociaż tak naprawdę to te winyle to pewnie promil ich obrotów i pewnie nikt nie zauważy :-)
 12. Ponakładały im się te promocje, ta winylowa 50% na drugą płytę i 50% na przemysłówkę i chyba się sumują :-) Jest ok, tak tanio to można kupować, ja poszedłem jak dzik w żołędzie, 10 sztuk :-)
 13. Dziś też działa jakby co, poleciałem o dokupiłem jeszcze troszkę 😄
 14. Ciekawe do kiedy to potrwa. Może jeszcze jutro bym się kopnął coś dobrać.
 15. Panowie, bieda ma akcję kup winyl drugi gratis, raczej nieoficjalnie :-) kupiłem dziś kilka płyt ale nie mieszałem cenowo, tylko po 2 z tej samej puli per paragon.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.