Jump to content

thrak

Użytkownicy
 • Content Count

  2905
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

thrak last won the day on August 6 2016

thrak had the most liked content!

Community Reputation

2278 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zamówiłeś wszystkie 3? Zastanawiam się nad płytami studyjnymi bo ta koncertówka to numery prawie jak z płyt zagrali.
 2. Też tak robię zazwyczaj a w przypadku Zappy to już musowo :-) Chunga's mam momenty pogięte ale nie tak jak np. Weasels na którą niedawno czaiłem się na dodaxach jak była za 9,99 EUR i w końcu odpuściłem bo chyba jest za bardzo eklektyczna jak dla mnie.
 3. No takie małe mieściny to zazwyczaj nieaudiofilskie 😉 ja swoje wyrwałem też pod Warszawą, kilka chałupinek i praktycznie cały komplet leżał od początku tylko pudło przenosili z kąta w kąt ale kilka razy też jakiś krypto-winylowiec przeczesał mi dostawę i musiałem szukać po mieście.
 4. O żesz 😄 Gdzie to tak dobrze? To oprócz tych 40% na drugi przemysłowy to nie wiedziałem że coś było poobniżane. Może lokalnie w Twojej biedzie bo tytuły to z tego co się orientuję są z poprzednich rzutów. Ja wziąłem Zappę Chunga's i Marvina What's Going On i zastanawiałem się nad Stivim hotter Than July ale to chyba można złapać z epoki za grosze więc odpuściłem.
 5. Teraz jest akcja w biedzie że jak się 50 wyda na przemysłowe to jest bon za 15 pln dorzucany. Te reedycje Zappy to mistrzostwo. Ja jeszcze nie byłem na zakupach na razie tylko poprzerzucałem i czekam na 3za2 czy inne bez vatu ale chyba zaprzestali tych fajnych akcji.
 6. Kolejny Coltrane tym razem z Ellingtonem :-) bicie z 1997 (omyłkowo dodax wpisał 1995) za 9,76 EUR, wyszło 44,44 PLN po kursie paypal, to chyba całkiem młodzieżowo. https://www.dodax.de/de-de/musik-cds-dvds-vinyl/jazz/duke-ellingtonjohn-coltrane-duke-ellington-john-coltrane-dp49PNCAS1EKT/ Jeśli dobrze znalazłem po kodzie kreskowym to to : https://www.discogs.com/Duke-Ellington-John-Coltrane-Duke-Ellington-John-Coltrane/release/12328805
 7. Nie powinno być problemu ze zwrotem od ręki ale jeśli by coś szurali to niech spisują reklamację oficjalnie i na 99,99% rozpatrzona będzie pozytywnie. Kilka razy już to przechodziłem i czasami oddawali kasę od ręki - możesz iść do każdej biedy w PL nie musisz do tej gdzie kupowałeś a i reklamację spisywaną też miałem załatwioną przez centralę bez problemu, była to Bjork na której wzbudzały się takie dygotania poziome igły że myślałem że wyrwie mi ją z cantilevera, podobne zjawisko miałem też na "Post Pop Depression" – I. Pop i też oddana zwrócona.
 8. Tego SImona kupiłem jakiś czas temu w biedzie, może im została i dorzucili do pudła akurat. Bardzo fajnie zrealizowana i muza ciekawa ale to kwestia gustu.
 9. Napisz co tam złapałeś. Marvin na discogs średnie opinie ale mam poprzednie Let's Get It On i I Wan't You i grają wzorcowo. Zappę też pewnie bym wziął bo to reedycje z taśm i poprzednia kupiona w biedzie Hot Rats to genialna reedycja.
 10. https://www.biedronka.pl/pl/plyty-winylowe-19-09 Są już na stronie biedy ale pomylili obrazki winyla z cd :-) Zappa, Gaye, The Who, sporo nowości których jeszcze nie było. Ten Hey Heledore który ostatnio wyszedł też :-)
 11. Jakby komuś brakowało Coltrane's Sound w kolekcji to na dodax.co.uk jest reedycja 2010 Rhino cięte przez Bernie Grundman z taśm za 6,89 GBP, na dodax.de za 7,72 EUR jakby co też, wychodzi praktycznie na to samo po kursie paypala czyli ok 35 PLN 😄
 12. The Police "Flexible Strategies", zbiór B-sides tzw. jak na razie wyszła tylko jako część boxu - chyba że czegoś nie wiem. Zastanawiam się dlaczego numery takie jak "Once Upon A Daydream" nie weszły na płytę a taka Copelandowa "Miss Gradenko" już tak 😉 Zapętlił mi się od wczoraj ten kawałek i inne odrzuty z okresu od Zenyatta do Synchronicity zwłaszcza.
 13. Żeby to chociaż robili z 320 kbps... Tragedia. Nie mam żadnej wydanej przez nich płyty, może za darmo bym wziął żeby sprawdzić ale nie wydam na to złamanego grosza. MOV robią z hi-res więc do rozchodzenia myślę, zwłaszcza że - jak ostatnio dowiedzieliśmy się - magazyn taśm matek się sfajczył w 2008 więc wyboru wielkiego nie będzie pewnie przy reedycjach.
 14. Miles Davis "Someday My Prince Will Come" reedycja 2012 Music On Vinyl ma ktoś? Warto? Widzę na dodax.co.uk za 9,98 GBP to taniej niż piraty Wax Time i DOL czy inne wynalazki klepane w garażu z cd 😉 https://www.dodax.co.uk/en-gb/music-cds-dvds-vinyl/jazz/miles-davis-someday-my-prince-will-come-dp7QCMQUJDV9S/ Recenzje niby spoko pomimo tego że nie bezpośrednio z taśm ale dźwięk do złudzenia podobny 😉 Tutaj 4/5 za muzykę i dźwięk http://www.theaudiobeat.com/music/miles_davis_someday_prince_lp.htm
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.