Jump to content

thrak

Użytkownicy
 • Content Count

  2908
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

thrak last won the day on August 6 2016

thrak had the most liked content!

Community Reputation

2278 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. thrak

  Nowości na winylu

  Dominic Miller wydaje swoje ostatnie płyty w ECM ale przy okazji przegrzebywania dodaxa znalazłem jego starszą "November" 2xLP za całkiem niedużo 14 EUR z wąsem (jakaś stówka taniej od ceny sklepów muzycznych a nawet widzę że ponad 200 krzyczą na alegrze). Przyjemne granie a personel też ciekawy bo Mark King na basie, Mark Lindup na parapecie chłopaki z Level 42 - popiku tu nie słychać, jest jazz-rock-funk raczej. [Hidden Content]
 2. No właśnie opinie podzielone o tej płycie, jedni piszą ze super inni że dramat. 180 czy 150 pln to trochę za dużo jak dla mnie więc poczekam na zwykły wypust Legacy - jeśli wyjdzie - żeby się przekonać.
 3. W biedzie 3za2 na przemysłówkę [Hidden Content]
 4. Zamówiłeś wszystkie 3? Zastanawiam się nad płytami studyjnymi bo ta koncertówka to numery prawie jak z płyt zagrali.
 5. Też tak robię zazwyczaj a w przypadku Zappy to już musowo :-) Chunga's mam momenty pogięte ale nie tak jak np. Weasels na którą niedawno czaiłem się na dodaxach jak była za 9,99 EUR i w końcu odpuściłem bo chyba jest za bardzo eklektyczna jak dla mnie.
 6. No takie małe mieściny to zazwyczaj nieaudiofilskie 😉 ja swoje wyrwałem też pod Warszawą, kilka chałupinek i praktycznie cały komplet leżał od początku tylko pudło przenosili z kąta w kąt ale kilka razy też jakiś krypto-winylowiec przeczesał mi dostawę i musiałem szukać po mieście.
 7. O żesz 😄 Gdzie to tak dobrze? To oprócz tych 40% na drugi przemysłowy to nie wiedziałem że coś było poobniżane. Może lokalnie w Twojej biedzie bo tytuły to z tego co się orientuję są z poprzednich rzutów. Ja wziąłem Zappę Chunga's i Marvina What's Going On i zastanawiałem się nad Stivim hotter Than July ale to chyba można złapać z epoki za grosze więc odpuściłem.
 8. Teraz jest akcja w biedzie że jak się 50 wyda na przemysłowe to jest bon za 15 pln dorzucany. Te reedycje Zappy to mistrzostwo. Ja jeszcze nie byłem na zakupach na razie tylko poprzerzucałem i czekam na 3za2 czy inne bez vatu ale chyba zaprzestali tych fajnych akcji.
 9. Kolejny Coltrane tym razem z Ellingtonem :-) bicie z 1997 (omyłkowo dodax wpisał 1995) za 9,76 EUR, wyszło 44,44 PLN po kursie paypal, to chyba całkiem młodzieżowo. [Hidden Content] Jeśli dobrze znalazłem po kodzie kreskowym to to : [Hidden Content]
 10. Nie powinno być problemu ze zwrotem od ręki ale jeśli by coś szurali to niech spisują reklamację oficjalnie i na 99,99% rozpatrzona będzie pozytywnie. Kilka razy już to przechodziłem i czasami oddawali kasę od ręki - możesz iść do każdej biedy w PL nie musisz do tej gdzie kupowałeś a i reklamację spisywaną też miałem załatwioną przez centralę bez problemu, była to Bjork na której wzbudzały się takie dygotania poziome igły że myślałem że wyrwie mi ją z cantilevera, podobne zjawisko miałem też na "Post Pop Depression" – I. Pop i też oddana zwrócona.
 11. Tego SImona kupiłem jakiś czas temu w biedzie, może im została i dorzucili do pudła akurat. Bardzo fajnie zrealizowana i muza ciekawa ale to kwestia gustu.
 12. Napisz co tam złapałeś. Marvin na discogs średnie opinie ale mam poprzednie Let's Get It On i I Wan't You i grają wzorcowo. Zappę też pewnie bym wziął bo to reedycje z taśm i poprzednia kupiona w biedzie Hot Rats to genialna reedycja.
 13. [Hidden Content] Są już na stronie biedy ale pomylili obrazki winyla z cd :-) Zappa, Gaye, The Who, sporo nowości których jeszcze nie było. Ten Hey Heledore który ostatnio wyszedł też :-)
 14. Jakby komuś brakowało Coltrane's Sound w kolekcji to na dodax.co.uk jest reedycja 2010 Rhino cięte przez Bernie Grundman z taśm za 6,89 GBP, na dodax.de za 7,72 EUR jakby co też, wychodzi praktycznie na to samo po kursie paypala czyli ok 35 PLN 😄
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.