Jump to content

mike1973

Użytkownicy
 • Content Count

  891
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  żagle, pivo, kawa
 • Branża
  Nie ustawione
 1. mike1973

  Pilot do PGA2320

  Chciałbym żebyście pomogli w wyborze pilota do PGA2320. Może jakieś konkretne modele. Mam ze dwie taniochy po 8 pln i oba się już poddały. Może macie jakieś doświadczenia w tej materii?
 2. Mysza13 kawał grzmota, ale ma w sobie coś takiego fajnego w wyglądzie. Mam nadzieję że u mnie też za jakiś czas coś dużego zagości.
 3. Sprzedam SRPP zasilacz uruchomiony. W zasilaczu Ecl82 i EZ80, dedykowany transformator i dławik 10H. W SRPP Siemens E88cc. Brak kondensatorów wyjściowych-każdy wstawi co lubi. 1000pln.
 4. Dzięki za info. A masz jakąś wiedzę o tym jak poradzi sobie z zestawem słabowity lampa lub mały tranzystor w klasie A? Pytam bo taki jest temat tego wątku. Czy podłączałeś może coś podobnego?
 5. Absolutnie ne zabraniam nikomu własnego podejścia! Peace and love bracie! Słuchaj jak lubisz. Być może tego szukałeś w dźwięku i znalazłeś. Cieszę się twoim szczęściem! Pamiętaj jednak że to twoje prywatne szczęście i nie każdemu taki wyczynowy dźwięk może przypaść do gustu. Jest to pewne odejście od że tak się wyrażę prawidłowego zaprojektowania kolumny z tąd moje obawy nad tym że dźwięk który polubiłeś nie do końca ma cokolwiek wspólnego z prawdą, lub akurat u ciebie ze względu na panujące u ciebie warunki lokalowe wstrzeliłeś się ze strojeniem. Tak z ciekawości i wymiany doświadczeń, VAS reklamowanego przez ciebie głośnika to ponad 400. Jak dużą masz obudowę i jakim wzmacniaczem napędzasz to dzieło?
 6. Trochę to dziwne że średnitonowa Beyma gra bez rezystora skoro ma wyższą skuteczność od basu. Do tego jeszcze bardziej skuteczna wysokotonówka? To jest strojenie pod ciebie to niewiele ma wspólnego z podstawowymi założeniami budowania kolumny trójdrożne. Nie chcę ciebie w żadnym wypadku urazić i zawsze jestem chętny do konstruktywnej dyskusji. Średnioroczny głośnik powinien być ściszony o około 3dB od głośnika niskotonowego. Wysokotonówka powinna być ściszony do wartości niskotonówki. Pozdrawiam
 7. Ten kondensator prawdopodobie jest w torze gałęzi równoległej i służy do wyrównania impedancji. Sporo firm tak robi i nie ma z tym problemu. Pozdrawiam
 8. Na dwoje babka wróżyła za Daytonem przemawia mniejszy VAS i z wykresu wygląda że Beyma próbuje grać dalej w zakresie częstotliwości. Aczkolwiek warto się pochylić bo głośnik równie ciekawy. Szkoda że nie produkowany. Pozdrawiam
 9. Ja osobiście wytypowałem taki głośnik http://www.loudspeakerdatabase.com/Dayton/PA380-8
 10. Ten SB42 się nie nada-EBP na poziomie 57. Ten SB34 od biedy mógłby być ale 91 to jeszcze nie wesele. Scan Speak fajnie wogóle razem z ceną jedno ale-minimum 3,1ohma to już byle wzmacniacz tego nie szarpnie na poziomie przyzwoitej jakości. Pozdrawiam
 11. Blumenhofer Gran Giogia-ale dużego pokoju potrzebuję!
 12. Mogę tylko przytoczyć cycat z rozmowy gdzie zamiast MF A1 do tychże Tannoy został podłączony Copland CSA14 i wydawało się że albo kolumny albo Copland się popsuł. Wystąpiła kwestja kompletnego niedopasowania komponentów. Jeszcze jedno-stawianie obok siebie Rogersów Spendorów Proaców obok AudioPhysic jest nie na miejscu. AudioPsyhica kupuje się z dwóch powodów. Pierwszy to że w twoim samochodzie mas subwoofer który słychać cały czas i chcesz mieć tak samo w domu, dwa kupujesz dobrą markę za pomocą telefonu i gwiazdek w gazecie. Co do zestawu-kupujesz Klipsh Heresy, do tego jeżeli tranzystor to w klasie A, albo lampę kilkunastowatową i masz jeszcze w kieszeni trochę kasy na resztę. Zestawów za te pieniądze można mnożyć bo jest dużo już dawno sprawdzonych rozwiązań i nie trzeba wyłamywać otwartych drzwi. Pozdrawiam
 13. mike1973

  Wybór DAC DIY

  https://www.ebay.com/itm/NEW-HiFi-PCM1794-DAC-Decoder-Module-192k-24bit/132059432851?epid=850258547&hash=item1ebf5b0793:g:AKUAAOSw44BYc6Lx Panowie zaproponujcie wejście SPDiF do tego I2S. Z góry dziękuję.
 14. mike1973

  Potrzebuję ...

  Kt 66 szukam. Ktoś coś posiada za dużo? Pozdrawiam
 15. Ja może trochę inaczej zacznę. Szukam sali prób dla zespołu Łódź i okolice. Wiem że chłopaki nie mieliby nic przeciwko aby urządzić salę że tak powiem po audiofilsku i dzielić się tym dobrem ze zgrają słuchaczy. Może ktoś coś gdzieś wie. Najchętniej południe Łodzi, ale każda propozycja będzie rozważona. Taka sytuacja. Oczywiście odpłatnie w granicach rozsądku. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.