Jump to content

Mrok

Użytkownicy
 • Content Count

  2172
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

921 Bardzo dobry

Audiostereo

352

Bocznica

569

Karta premium

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka, literatura, sztuka
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli kiedyś... w godz. 15:00-17:00 przed długim weekendem zawitacie do mojego pięknego miasta, bezwzględnie zajrzyjcie do Auchan w szczecińskim Galaxy. Już po, to wszystko co tu publikujecie wyda Wam się smutne. 😉 Opis pominę, bo tego opisać się nie da. Powiem tylko tyle, że dziś w czasie kolejnego napadu śmiechu chciałem wykrzyczeć: Ludzieee...! Ludzieee...! Kupujcie WIĘCEJ CHLEBA, MIĘSA, CIAST, WARZYW I NABIAŁU! Inaczej POMRZECIE Z GŁODU!!!
 2. 36 (2004) [Hidden Content] Umknął mi w powodzi innych. Znakomity. Pod względem realizmu lepszy od Heat, przynajmniej dla mnie.
 3. Wybaczcie, żyję trochę poza światem, więc nie siedzę w temacie zbyt głęboko. Czy pośredni nosiciel zwierzęcy w końcu się znalazł i nietoperze mogą już czuć się bezpieczne? 😉 Pozwolę sobie zacytować: Występujące u różnych zwierząt, w tym ptaków, nietoperzy i zwierząt udomowionych, co najmniej tysiące gatunków koronawirusów, w tym setki do tej pory poznanych, w ogromnej większości mają zdolność infekowania wyłącznie konkretnych gatunków lub grup gatunków zwierząt, ale nie ludzi. U ludzi obecnie występuje 7 poznanych koronawirusów. Cztery z nich: HCoV NL63, HCoV HKU1, HCoV 229E
 4. Ach... wybacz proszę, nie zrozumiałem Cię. hihi ? Świata mam trochę dość, więc moja lekka izolacja daje czasem o sobie znać. Nie mam TV, a internet służy mi do pracy, słuchania muzyki czasem i oglądania filmów. Ps. Z tą lodówką to w pełni się zgadzam. ?
 5. Kapstan_Biasu -> Nie wiem co Cię tak rozbawiło. Zdecydowanie wolę obejrzeć jakiś starszy film z Seanem, niż cała gamę współczesnych popaprańców, którzy potrafią jedynie grzmocić się po ryjach, zagryzać nawzajem i rżnąć inne osobniki we wszelkich możliwych pozycjach. Coś się nie zgadza? ?
 6. Uch... przeoczyłem. Ogromna strata. Darzyłem gościa wielką sympatią.
 7. Le chant du loup [Hidden Content] Całkiem dobry.
 8. No tak. Przemyślę to dogłębnie i wyciągnę wnioski. ?
 9. Nowe trendy w muzyce. Facet się rozkręca, wiec trzeba całość obejrzeć.
 10. Bieda, spółka akcyjna (2014) [Hidden Content] Ciemna strona pomocy humanitarnej, czyli jak zrobić biznes na biedzie i przy okazji sukcesywnie ją powiększać. Świetny film dokumentalny.
 11. To nie jest wyłącznie moje zdanie. Tak postępuję sporo osób. Sam możesz napędzać niskoskuteczne kolumny czym chcesz. To jest wolny kraj. ?
 12. Wybacz, ale łączenie MF X-150 z Jamo C93, ma tyle sensu co zatankowanie do baku dobrego samochodu nafty. Co do pytania. W bardzo konkretny. Zwłaszcza małe monitory o skuteczności < 84 dB grają zdecydowanie lepiej z wydajnymi piecami, wręcz bardzo wydajnymi. Dlatego podłączanie np. małych Harbeth P3ESR o skuteczności 83 dB do taniego wzmacniacza jest czystym nonsensem. Urządzonka mają swoje wymagania. Jedne się zgrywają, inne nie. To jest oczywiście moja opinia, a Ty możesz mieć odmienne zdanie. Ps. Wybaczcie, nie zwróciłem uwagi że nie jestem zalogowany. Poniżej wkleił mi si
 13. Z IC testowałem swojego czasu kilka Mogami, IC innych firm też i te tańsze i droższe. Pozostał w systemie Straight Wire Encore II. Z głośnikowych natomiast całą resztę zostawił z tyłu Furutech µ-2T.
 14. Hmm... tzn. d... płonie.
 15. Podłącz do X150 dedykowany CD MF oraz kolumny o skuteczności > 88dB.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.