Jump to content

Paweł_Sz

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po zakupie MF m3si źródłem na początku był NAD C320bee, potem podpiąłem go do wzmaka przez DAC'a Nostromo Wolf. Różnica była w czystości i przestrzeni. Potem zanabyłem tego MF M3scd i to był strzał w '10'. Wszystko, ale dosłownie wszystko zagrało lepiej. Ten cedek na prawdę jest bdb. No i ma całkiem niezłego DACa, którego teraz wykorzystuję do Tidala. Kable głośnikowe wymieniłem z poprzednich 20 letnich (nawet nie pamiętam firmy, ale porządne były, tylko brzeminiowo teraz mi nie pasowały) na Melodikę Brown Sugar. Te kabelki dodały przyjemnego "analogowego" brzmienia. Interconnectami też t
 2. Co do samych zakupów S2/S3 czy Bergesy to propunuję podjąć decyzję, kupić i nie wchodzić jakiś czas na Forum, bo czytając opinię niektórych Forumowiczów, którzy są po upgrade'ach swoich kolumn na wyższe modele można wpaść w wątpliwość co do słuszności własnego wyboru 😉 A tak kupisz, posłuchasz, pokochasz i będziesz miał spokój 😄 Ja sam przez to Forum zmieniłem zamówienie z pierwotnego na Ex3 II na S3II... tak tak, to Wasza wina panowie... 😉
 3. Z M5si albo M6si nie porównywałem. Zacząłem od M3si, który na tyle mnie urzekł, że stwierdziłem, że dalej nie będę już szukał. M5si będzie miał chyba chłodniejszy dźwięk. M6si to już znacznie droższy klocek. W sumie, to "zabawę" w testowanie można by zacząć też od M2si... to, że coś jest tańsze nie znaczy, że nie podejdzie odsłuchującemu, a zaoszczędzone pieniądze można wydać np. na płyty CD, czy wzmak słuchawkowy, którego wzmacniacze MF nie mają.
 4. Mam MF m3si i m3scd. Kabelek głośnikowy to Melodika Brown Sugar, to też mogę polecić. Akustyki pokoju już bardziej nie poprawię (poprzesuwałem meble, porobiłem proste panele akustyczne itp.).
 5. Rok temu próbowałem BMN (S3 II) z NAD C350 i bas był taki, że nie dało się tego słuchać - dudniąca, rozciągnięta klucha. BMN'y wyciągają z elektroniki wszystko to, co dobre ale też i złe. BTW od roku gram na nich przez elektronikę Mysical Fidelity i jestem nieustająco zachwycony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.