Jump to content

Oxygenethief

Użytkownicy
 • Content Count

  322
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

217 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No cóż, słuchajcie sobie zatem kabli zasilających.. Pozdrawiam
 2. To nie miejsce na takie dewagacje, tu jednak rozmawiamy w klubie Xindak. Ale nie mogę tego zostawić bez komentarza. Rozmowa o pojemnosci przewodu zasilającego nie ma zadnego sensu, ponieważ roznice w pojemnosciach są pomijalne w przypdaku zasilania, kontrukcja zasilacza nie jest w stanie tego rodzaju zmian odnotowac ( zasilanie w sieci waha się o 10% i nawet tego twoj sprzet nie czuje) Nie mowimy tez o jakis patologiach gdzie mamy 40m przewodu albo jakieś cewki z kabla. Mówimy o 1,5 m przewodu zasilającego. Każdy kto wie jak działa zasilacz, jak zbudowny jest transofrmator, filtry za nim, kondesatory zasilajace, ten wie, że ostatnie 1,5 przewodu miedzy gniazdkiem a sprzetem nie ma zadnego znaczenia poki jest odpowienia powierzchnia styku i odpowieni przekrój do przysyłania prądu o zalecanej wartości. Wiem, że na tym forum jest o to odwieczna walka, jednak nie znalazłem ani jednego argumentu który ma pokrycie.
 3. Ja moge polecic CAMBRIDGE AUDIO 640A V2- duży zapas mocy, bardzo fajnie sobie radził. Brytyjskie granie więc raczej ciepłe, zalezy czego szukasz w muzyce. Do 1000zł na pewno ładny egzemplarz znajdziesz. Ja długo taki miałem i byłem zadowolny. W tej cenie naprawde spoko.
 4. Proszę wyjaśnij mi, jaki zestaw filtrów posiada miedziany przewód zasiljący ? Jakich znowu filtrów.. ?!
 5. Oxygenethief

  Audio mity

  Taki kabel chociażby 🙂
 6. Fakt faktem, że ten temat trafił po prostu nie do tej zakładki. Tutaj zadajemy pytania, które są często niewygodne dla osób które próbują wypromować coś, co dla innej grupy forumowiczy jest po prostu zbędnym gadżetem. Jeżeli uważasz, że nie jest zbędny przedmio to postaraj się to obronić. Pojawiły się merytoryczne pytania i obiekcje wg mnie...
 7. Uważam, że to produkt do zakładki Hi-end gdzie odrazu bedą ochy i achy.. koszt 880€ za podkladke na magnesach ??? Serio gramofon musi lewitować, żeby grał poprawnie ? już nie wspomne o CD....
 8. Oxygenethief

  Audio mity

  Ja nie uważam, że nauka wszystko wyjaśniła, przeciez co chwila są jakieś nowe odkrycia. Jednak moim zdaniem w niektorych dziedzinach odkryła na tyle dużo, że nie ma miejsca już na wiarę, że coś jeszcze więcej tam zostało. No ale to moje zdanie.
 9. Oxygenethief

  Audio mity

  Nie zawsze wiemy co dokładnie autor miał na myśli, wg mnie po prostu głupota jest nieskończona, myslisz ze cos nie moze byc juz głupsze a jednak może. W dzisiejszych czasach widać to jeszcze wyraźniej moim zdaniem, chociażby rozglądając się właśnie w tematyce audio. Oglądasz sobie co tam ludzią wciskają za głupoty żeby polepszyć jakośćdźwieku i myślisz sobie, że już gorzej być nie może.. mija rok i jednak okazuję się, że może.
 10. Oxygenethief

  Audio mity

  Wiem, że ta sama osoba powiedziała też to: Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
 11. Oxygenethief

  Audio mity

  Wobec chorobliwej wyobraźni, dowody nic nie wskórają - to tez chyba Mark Twain powiedział i no cóż więcej mówić..
 12. Hej Przyglądam się tej dyskusji o słyszeni kabli i jestem zdziwony, że tak długo wam się chce 🙂 Osobiście uważam, że to jednak poziom wiedzy powoduję , że jeden coś słyszy a drugi jednak nie.. ale to moje zdanie. Dolewam zatem oliwy do ognia i pochwalcie się kto zatem słyszy kable sieciowe (skrętka Ethernet). Poniższy przewód to koszt 150 € za 3m 🙂
 13. Czyli jednym słowem warto jednak podpiac wkladke bezpośrednio pod wyjście ? sam przełącznik faktycznie wyłącza tylko korekcje RIAA jak wspomnial kolega wyzej ?
 14. Oxygenethief

  Audio mity

  Bardzo fajny materiał, jeżeli po obejrzeniu i zrozumieniu, ktoś nadal uważa, że są różnice.. to już nie ma sensu dyskutować.
 15. Wiadomo, że można przelutować, jednak ja zastanawiam sie co w tym modelu robi dokładnie przełącznik. Jak fakycznie wygląda ominięcie premapu. Bo może bawienie się lutownica nie ma sensu, jeżeli przełącznik powoduję ze sygnał idzie bezpośrednio z igły na RCA, bez jakichś nie potrzebnych elementów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.