Jump to content

Waluch

Użytkownicy
 • Content Count

  3247
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

313 Bardzo dobry

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.audiokarma.org

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

21135 profile views
 1. To nie będzie rozwiązanie wysokich lotów. Lepszą opcją jest nakładka "hat" do rasberry wyposażona w wyjście cyfrowe. Do tego zewnętrzny DAC. Może konstrukcja DIY.
 2. Waluch

  Magnetofon.

  Napisz priv do neomamut sądzę,że będzie w stanie Ci pomóc
 3. 🙂 Pamiętajcie ! Od dziś dzielimy ramiona gramofonowe na tanie i drogie. Tak samo wkładki - tanie i drogie. Nie ważna jest podatność, szlif, obciążenie wkładki, indukcyjność. Dobry, możesz używać na nim 2m Red. Panowie, nie popadajmy w jakieś skrajności,cena nie jest wyznacznikiem jakości w audio !
 4. Nie jest to dobry sposób na ustawianie AS. Są dostępne specjalne (czyste+delikatne rowki) płyty do tego celu. Ale wracając do Twego przypadku, zwróć proszę uwagę,że 2M Red na zwykły szlif eliptyczny natomiast 2M Blue tak zwany nude elliptical. Robiłem testy na gładkiej płycie - szlif ma wpływ na zachowanie się igły (nawet na gładkim). Wyniki też były różne w zależności od klasy gramofonu/ramienia. Ustawianie AS na polu przy końcu płyty tym bardziej nie jest wyznacznikiem zużycia igły, wg mnie nie jest wyznacznikiem czegokolwiek. Jeśli masz wątpliwości co do stanu igły, najlepiej jest obejrzeć ją pod mikroskopem, ewentualnie przy użyciu płyty testowej sprawdzić tracking.
 5. W jaki sposób ustawiasz antiskating ? Na gładkiej płycie ?
 6. Zniknęła dość ważna informacja - o stażu danego użytkownika. Wiem,że można wejść w jego profil, ale dobrze jakby staż był widoczny pod avatarem na przykład.
 7. Witam, Mam przyjemność założenia klubu gramofonów Technics 1210 i jego odpowiedników (Reloop,Audio-Technica) Zapraszam serdecznie do wymiany poglądów i doświadczeń pozdrawiam Michał
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.