Jump to content

Kopczas

Użytkownicy
 • Content Count

  2725
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

99 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  55690136

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

14246 profile views
 1. Nie ma to jak przeoczyć drugie zdanie drugiego akapitu instrukcji. Dzięki za zwrócenie uwagi.
 2. OPA2228. Wg mnie mniej efekciarski, bardziej zrównoważony.
 3. Kopczas

  Nowości Jazzowe

  Coś dla fanów Pata Methenego [Hidden Content]
 4. Tak, znam ją na pamięć. 4497 z opa 1612 gra po prostu średnio. Tzn jak ktoś ludzi eq typu "uśmiechnięta twarz", wyobrażam sobie, że może być zachwycony.
 5. To jest ciekawe, że akm sugeruje takie połączenie. Moim zdaniem nie jest to szczęśliwa konfiguracja.
 6. Jak te Kaisei sprawdzają się w torze audio?
 7. Rozumiem, że w buforze ze wzmocnieniem 0 nie należy ich używać?
 8. Kopczas

  DAC AK4497

  Popełniłem takie coś: Dac oparty o ak4497 inspirowany projektem Waldiego, tj. połączeniem przetwornika z upsamplerem ak4137. Wyjście analogu oparte o trafa Lundahla z buforem mixed feedback wg W. Junga. Tak samo zresztą jak zasilanie sekcji analogowych Dac i wyjściowej pochodzi z opracowań Junga/Diddena. Cyfrę zasilają ADM7154. Preregulatory to prosta koncepcja tranzystora, którego napięcie wyjściowe reguluje opamp wsparty źródłem napięcia referencyjnego. Niestety wszystko działa w konfiguracji sprzętowej, a więc nie obsługuje dsd itp. Nie ogarniam programowania, może kiedyś 😉
 9. Jasne, że nie ma. Jednak lepiej jest mieć czyste pole po lutowaniu niż paskudną maź po kalafonii, która nie chce się sprawnie usunąć. Przy topnikach RF chociażby kropla alkoholu załatwia sprawę.
 10. Czy to znaczy, że jest dobra? Jest tania, najzwyklejszy płynny topnik to już szalony koszt 8 zł łatwo dostępny na znanym portalu. Przy lutowaniu htqfp z liczbą nóg 64, kiedy nie chcesz ssyfu, kalafonia nie daje rady.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.