Jump to content

Kopczas

Użytkownicy
 • Content Count

  2472
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  55690136

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

13385 profile views
 1. Kopczas

  Usunięcie opamp.

  Gdybyś dołączył schemat byłoby łatwiej cokolwiek powiedzieć.
 2. Ino to już dawno przestała być historia o kablu [emoji6] aktualnie walka o prawdę dotyczącą natury prądu w gniazdku.
 3. Jar1 w odróżnieniu od wielu ma realny wkład życie forum udostępniając projekty własnych urządzeń. Byłoby naprawdę cudownie gdyby cała ta energia poświęcona na rozstrzyganie kwestii marginalnej poszła na prace nad nowym urządzeniem. Wypowiada się cała masa niezwykle obeznanych ludzi, tylko dlaczego nic z tego nie wynika?
 4. Trochę nadinterpretowujesz. Wymieniłem dwie właściwości, które mi trochę przeszkadzają. Poza tym to wspaniałe urządzenia.
 5. Po trzech miesiącach grania zamieniłem staccato na opy które były wcześniej (AD8022) i mimo, że AD uważam za świetne opy to przepaść między nimi jest okrutna na rzecz tych pierwszych. Muszę jednak zaznaczyć, iż nie wszystko co oferuje staccato mi odpowiada np.: wokale ogólnie brzmią bardzo dobrze natomiast słowa wyśpiewywane przez wokalistów stały się nieczytelne; druga sprawa to "podkręcanie" pierwszego planu, o ile dominacja wspomnianego planu jest oczywista nie ma problemu, gorzej kiedy dwie linie się wybijają, ta słabsza ginie w tle (np. głos pod solo gitary).
 6. Zgadzam się co do tego, że można zrobić miejsce dla elementów przewlekanych. Co do łatwości wymiany, to raczej argument za smd [emoji16]
 7. Ok, rozumiem, że dla analogu bądź preampu wartości będą te same (?): wzmocnienie itp.
 8. @Muzg, czy analog mógłby być w komplecie z Twoim zasilaczem?
 9. Dobrze sprawdź te klony z ali. Większość nie ma za wiele wspólnego z oryginałem.
 10. Czy uważacie, że byłby to problem do takiego projektu dołożyć wyjście xlr z analoga?
 11. Ważne tylko żeby wejdźcie usb daca było izolowane od źródła.
 12. Dopytuję bo coś mi świta, że ktoś miał problem z celnikiem, który uznał "pcb" za coś niewłaściwego do przepuszczenia. To jlc ma bardzo dobre ceny. Płytka dwustronna prototypowa 20x10 cm u nas to koszt 170zł.w jlc wychodzi mi jakieś 130zł za 5 sztuk z wysyłką.
 13. Czy zamawiając z Chin pcb trzeba wziąć bezołowione cynowanie ? Czy są jakieś wytyczne dotyczące bezproblemowego przejścia przez urząd celny?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.