Jump to content

Kopczas

Użytkownicy
 • Content Count

  2606
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

86 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  55690136

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

13731 profile views
 1. w jlc płytka do 100mm x 100mm kosztuje 2$ ~ 7.7 zł do tego 7$ wysyłka airmailem. DHL express kosztuje naturalnie sporo więcej ale jeśli planujecie duże zamówienie podzieliłoby się to między ludzi. Cena 2$ dotyczy pojedynczego zamówienia w koszyku. Drugi projekt do tego wymiaru ( a ten projekt się w tym mieści w tym zakresie) będzie naliczany wg przelicznika powierzchniowego. Płytka 50x50mm to prawdopodobnie kolejne 2$. Czyli za 5 kompletów do tego projektu wyjdzie koło 4$ plus wysyłka. 10 sztuk płytek wg masy to będzie z 12-13$ airmailem. Koło 14zł za komplet 😄 plus wysyłka z Polski do Polski. Ważne jest żeby zamówienie nie przekroczyło 20Euro bo wtedy naliczą vat do sumy zamówienia. Całość urośnie, ale i tak będą to bezkonkurencyjne koszty.
 2. Dhl to 3 dni. Airmailem dochodzą w 2 tyg od wysłania. Płytkę do daca 10x10 5 sztuk wychodzi koło 40zł. Wydaje mi się, że konkurencji nie znajdziesz.
 3. Prawdę mówiąc ta oferta jest koszmarnie nieatrakcyjna. Zakładając też termin realizacji 14 dni to to jest żart. Zamawiałem parę razy w jlcpcb, zamówienie miałem w przeciągu tygodnia w domu. Koszt nawet z dostawą był kilkukrotnie niższy, a dodatkowo minimum to 5 sztuk.
 4. I2s...samego sygnału usb przed konwerterem nigdy nie izolowałem.
 5. Ale przecież tym się różnią min. Te konwertery. Mają wbudowane lepsze zegary i izolator. Cały sekret. Dla mnie audio przez usb bez izolacji nie ma sensu.
 6. Jeśli w recenzji pojawia się sugestia, że żeby dobrze grało trzeba kupić droższy kabel usb od urządzenia to szczerze wątpię w rzetelność recenzenta :) Jeśli w recenzji pojawia się sugestia, że żeby dobrze grało trzeba kupić droższy kabel usb od urządzenia to szczerze wątpię w rzetelność recenzenta :) Izolujesz wyjściu i2s z konwertera?
 7. Zważywszy, że temat każdego daca składa się z opinii na temat każdego innego daca, czy było koniecznie zakładać KOLEJNY temat??
 8. Kopczas

  Daphile

  Aktualizacja nie wywala systemu, ostatnim razem musiałem reinstalować cały system. Zauważalnie operacje w przeglądarce są szybsze. Poza tym nie wiem co się zmieniło.
 9. Kopczas

  Potrzebuję ...

  Szukam Crysteka CCHD-957 49.1xx MHz. Może komuś zalega zbędny?
 10. Musesa też wymieniłem na 5532 :) Oczywiście to kwestia gustu ale 5532 wydaje mi się najbardziej neutralnym rozwiązaniem. Nie nazwałbym go bezpiecznym. To oczywiście kwestia gustu.
 11. Ale dlaczego miałby tak być????????
 12. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić w jaki sposób redukcja mikrowibracji miałaby wpływać na wzmacniacz? Gramofon jestem wstanie zrozumieć, cd też, ale dac, preamp itp. nie widzę argumentu.
 13. 5532 najgorszy ze wszystkich? Ciekawa koncepcja. Jest to produkt wiele lepszy od nowego staccato. Zaaplikowany jak należy brzmi nieprzyzwoicie dobrze.
 14. Czyli jeszcze nie wiesz jak gra a już chcesz coś wymieniać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.