Jump to content

sybic

Użytkownicy
 • Content Count

  2103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

231 Dobry

About sybic

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://almsun.com

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. o ten rezystor chodzi (fragm. serwisówki Audiolaba). Wartości tego rezystora nie podano w serwisówce, bo zwykle jest dobierany, a czasem go nie ma (np. w 8200A, gdzie byłu lepsze potki) zwykle jest ok. kilka set ohmów
 2. Trzeba "zejść" na dalszą część potka, gdzie występuję mniejsze niezrównoważenie. Rezystor z wyjścia do masy zwykle załatwia ten problem. Producent w Audiolabie 8000S tak ten problem rozwiązuje i nawet miejsce na PCB na te rezystory przewidział. wada : ciche granie nie będzie na początku, ale trochę dalej.
 3. Bez obaw. Układ działa następująco : po włączeniu wzmaka przez chwilę zasilany jest on przez rezystor, potem za pomocą przekaźników włączany jest normalnie. Trwa to mniej niż sekunda.
 4. Obecnie w toroidy każą sobie płacić 40 zł za ekstra projekt, jeśłi uzwoje jest np. więcej niż dwa. Sodówka do głowy im już uderzyła.
 5. Jak już dostałeś to cło cię jednak ominęło, wiec nic tylko się cieszyć z prezentu od DHL
 6. Poczta Polska też zawiesiła. Chodzi o transport. Skoro zawieszone zostają połączenia lotnicze z powodu wirusa, to transport też kuleje. Ten kto zamówił coś z Chin musi się uzbroić w cierpliwość.
 7. tak, poproszą o fakturę i po jej otrzymaniu bez zwłoki wysyłają towar. Płacisz przy odbiorze.
 8. DHL naliczy cło (właściwie tylko VAT) od każdej wartości, łącznie od kosztów wysyłki, zaliczając sobie opłatę za pracę agenta celnego (od 50 do 100zł). Można z tego zrezygnować i oddadzą to do celników. Wtedy płacimy 20 opłaty skarbowej. DHL to najgorszy przewoźnik pod tym względem.
 9. Spoko, ja zaprojektowałem taką jaką chcę :) Tele ile jest chętnych tyle będzie różnych propozycji. Normalka.
 10. sybic

  TDA1541 NOS DAC

  Dla mnie winyl to jakiś koszmar... mam traumatyczne wspomnienia z tych czasów. Cytując piosenkę - nie, nie, nie, te czasy nie wrócą nigdy już. W sumie podobnie zdanie mam o lampie. Cywilizacja już dawno odeszła od nich, ale jeszcze się ostali jacyś, którzy ożywiają trupa i... znów pozostaje coś zacytować ;) Chyba Frankensteina : Alive, Alive! Jedyne do czego mam sentyment to do parowozów. Przepiękne maszyny :)
 11. sybic

  TDA1541 NOS DAC

  nie
 12. Ja też bym sporo zmienił, choćby pady na złącze RCA, bo niby dlaczego mam użyć tego co autor sobie zażyczył?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.