Jump to content

sybic

Użytkownicy
 • Content Count

  2111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

236 Dobry

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://almsun.com

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. sybic

  Klasa D TPA3251/TPA3255

  a ja pożegnałem klasę A i powrotu już nie będzie :)
 2. Ja wiem jedno - nie ma uniwersalnego DACa, wiec nie można mieć w domu jednego ;) Na tą chwilę doszedłem do tego, że najlepiej mieć ES9038PRO i PCM1702 w zależności od muzyki. 1704 niestety nie słuchałem...
 3. Ja też w zasadzie słucham muzy tylko na pcm1702
 4. w ogóle to preamp można pominąć - prosto DACa na końcówkę, ewentualnie jakieś potek jeśli DAC nie ma reglulacji
 5. ale po co takie kombinacje z przejściówkami? przecież tu przewody muszą być jak najkrótsze... Należy zaprojektować PCB pod DIP bo tylko takie kości są dostępne z gwarancją oryginalności. Nie widzę sensu projektowania PCB pod układy, których w zasadzie nie ma.
 6. a może ktoś przerysował by moją płytkę, dwóch chętnych bym miał, a i sam zrobiłbym drugi, bo jestem z tego DACa zadowolony
 7. Ja wolę kontraktony :) przy okazji, warto przełączać też masę.
 8. a co ci da ta gwarancja? ja kiedyś dwa trafa zamawiałem, jedno buczało, a drugie nie. Odesłałem... Odesłali mi z powrotem i napisali, że mam złą jakość sieci energetycznej :) Poza tym te pierwsze produkcje faktycznie nie brumiały. No przynajmniej w moim przypadku tak było.
 9. o ten rezystor chodzi (fragm. serwisówki Audiolaba). Wartości tego rezystora nie podano w serwisówce, bo zwykle jest dobierany, a czasem go nie ma (np. w 8200A, gdzie byłu lepsze potki) zwykle jest ok. kilka set ohmów
 10. Trzeba "zejść" na dalszą część potka, gdzie występuję mniejsze niezrównoważenie. Rezystor z wyjścia do masy zwykle załatwia ten problem. Producent w Audiolabie 8000S tak ten problem rozwiązuje i nawet miejsce na PCB na te rezystory przewidział. wada : ciche granie nie będzie na początku, ale trochę dalej.
 11. Bez obaw. Układ działa następująco : po włączeniu wzmaka przez chwilę zasilany jest on przez rezystor, potem za pomocą przekaźników włączany jest normalnie. Trwa to mniej niż sekunda.
 12. Obecnie w toroidy każą sobie płacić 40 zł za ekstra projekt, jeśłi uzwoje jest np. więcej niż dwa. Sodówka do głowy im już uderzyła.
 13. Jak już dostałeś to cło cię jednak ominęło, wiec nic tylko się cieszyć z prezentu od DHL
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.