Jump to content

sybic

Użytkownicy
 • Content Count

  2001
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

211 Dobry

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://almsun.com

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do sprzedania 8-ch DAC Sabre ES9016 DiYInHK , płytki (DAC, XMOS mulichannel) + płatne sterowniki Dokładnie ten : https://www.diyinhk.com/shop/audio-kits/104-8-channels-384khz-32bit-es9016-pcm-dxd-dsd-audio-dac.html#/dac-xmos_and_dac_pcb charakter brzmienia jak Sabre, taki sam jak ES9018. Oczywiście jako stereo też chodzi cena : 400 zł + KW mogę sprzedać też z zasilaczami z DiYInHK, jak i również trafem, filtrem przeciwzakłóceniowym (na zdjęciu go nie ma) jak i również z obudową z modushop, czyli cały komlpetny i działający DAC. jak koś zainteresowany to przekalkuluje cenę. To jest na drugim zdjęciu. Trafo toroidy audio na tzw. każdą okazje (dużo sekcji) 50VA 4 x 12V (0,45A), 2 x 6V (1,1A), Sec III: 5 x 6V (0,5A). Na czołówce jest OLED, i 7 LED informujące o częst. 44,1,88,176 dalej 48, 96, 192 oraz DSD.
 2. Przetestuj jeszcze takie R2R tym bardziej, ze Xmosa już masz https://www.diyinhk.com/shop/home/160-pcm1704-r2r-nonoversampling-nos-audio-dac-with-fifo-reclock.html przy zakupie 2 szt. minus $10 może ktoś się skusi
 3. Nie wiem czy podłego, solidnego 7m, a miałem użyć takiego za 2k? W takim razie, jeśli Amanero wymusza kupno drogiego kabla to tym bardziej za niego dziękuje ;)
 4. No stary... to długą drogę przebyłeś. Najpierw PCM, potem Sabre, i dopiero teraz R2R... ale sądzę, że Ci się znudzi, jak kazdym, a jeśli nie to komentarz może być tylko jeden - spóźniłeś się na ten pociąg, bo AD1865 .3lite właśnie odjechał :) ale może gdzieś go jeszcze złapiesz.
 5. Miedziana bo droższa, a sprzęt audio musi być drogi ;) a lepiej będzie po prostu stalowy płaskownik.
 6. Zasilanie jest z modułu AD1865. Podłączasz i chodzi.
 7. 1. Amanero ma duży pobór energii i całość ciągnie z USB. Nie można więc użyć długiego kabla. Grzeje się. 2. Xmos ma lepsze, stabilniejsze sterowniki. 3. Xmos ma obsługę wielu kanałów 4. Amanero za bardzo dużo dodaje od siebie. Tak brzmieniowo. Kompletnie mi to nie odpowiada. W moim przypadku powrót do amanero niemożliwy
 8. Moim zdaniem najlepszy konwerter na rynku :)
 9. Jeśli z telefonu widać różnice, to jeden DAC pewnikiem uszkodzony ;)
 10. Wychodzi wiec na to, że AD wygrywa, a tak chwalony pcm1784 to mały pikuś jest :)
 11. Przetestuj ES9038pro ale DIYINHK i będziesz miał jasność. Mnie w AD nie pasował bas. Był jakby rozmyty, nie kontrolowany. Nie można go było uszami analizować, a tylko poczuć, że gdzieś się w pokoju rozłazi :) w ES9038pro był wyrazisty, konkretny, choć subiektywnie, w pierwszej chwili mogło się wydawać, że jest go mniej.
 12. No dobra, a który lepszy? AD, czy Sabre? Bo ja doszedłem do konkluzji, że jeden sprawdza się przy jednej, a drugi przy innej muzyce i że najlepiej mieć dwa ;) Ale jednak mam Sabre, ale w sumie o tym zdecydowała też wielokanałowość.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.