Jump to content

sybic

Użytkownicy
 • Content Count

  2113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

237 Dobry

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://almsun.com

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. IN+ wejście Out + - wyjście na głośniki VCC, VSS zasilanie w załączeniu schemat i inny, podobny klon AO-BURAMP1 (1).pdf
 2. sybic

  Klasa D TPA3251/TPA3255

  a ja pożegnałem klasę A i powrotu już nie będzie :)
 3. Ja wiem jedno - nie ma uniwersalnego DACa, wiec nie można mieć w domu jednego ;) Na tą chwilę doszedłem do tego, że najlepiej mieć ES9038PRO i PCM1702 w zależności od muzyki. 1704 niestety nie słuchałem...
 4. Ja też w zasadzie słucham muzy tylko na pcm1702
 5. w ogóle to preamp można pominąć - prosto DACa na końcówkę, ewentualnie jakieś potek jeśli DAC nie ma reglulacji
 6. ale po co takie kombinacje z przejściówkami? przecież tu przewody muszą być jak najkrótsze... Należy zaprojektować PCB pod DIP bo tylko takie kości są dostępne z gwarancją oryginalności. Nie widzę sensu projektowania PCB pod układy, których w zasadzie nie ma.
 7. a może ktoś przerysował by moją płytkę, dwóch chętnych bym miał, a i sam zrobiłbym drugi, bo jestem z tego DACa zadowolony
 8. Ja wolę kontraktony :) przy okazji, warto przełączać też masę.
 9. a co ci da ta gwarancja? ja kiedyś dwa trafa zamawiałem, jedno buczało, a drugie nie. Odesłałem... Odesłali mi z powrotem i napisali, że mam złą jakość sieci energetycznej :) Poza tym te pierwsze produkcje faktycznie nie brumiały. No przynajmniej w moim przypadku tak było.
 10. o ten rezystor chodzi (fragm. serwisówki Audiolaba). Wartości tego rezystora nie podano w serwisówce, bo zwykle jest dobierany, a czasem go nie ma (np. w 8200A, gdzie byłu lepsze potki) zwykle jest ok. kilka set ohmów
 11. Trzeba "zejść" na dalszą część potka, gdzie występuję mniejsze niezrównoważenie. Rezystor z wyjścia do masy zwykle załatwia ten problem. Producent w Audiolabie 8000S tak ten problem rozwiązuje i nawet miejsce na PCB na te rezystory przewidział. wada : ciche granie nie będzie na początku, ale trochę dalej.
 12. Bez obaw. Układ działa następująco : po włączeniu wzmaka przez chwilę zasilany jest on przez rezystor, potem za pomocą przekaźników włączany jest normalnie. Trwa to mniej niż sekunda.
 13. Obecnie w toroidy każą sobie płacić 40 zł za ekstra projekt, jeśłi uzwoje jest np. więcej niż dwa. Sodówka do głowy im już uderzyła.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.