Jump to content

Kubasa

Użytkownicy
 • Content Count

  408
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kubasa

  NAD który model

  A czy ty kiedykolwiek słuchałeś Bowersów Cdm1 Se właśnie z Nadem czy teoretyzujesz ? Do Nada tylko takie ostrzejsze kolumny się nadają żeby było w miarę ożywione granie, z łagodniejszymi robi się za mdło, choć uważam że właśnie Nad c-370 jest zdecydowanie najlepszym wzmacniaczem serii C jaki ta firma kiedykolwiek wypuściła, (oprócz serii M i S) zresztą kiedyś był to ich najwyższy model. Do innych wzmacniaczy oczywiście inne kolumny, na przykład jak ja bym brał dla siebie, to tego Quada https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-stereo-quad-elite-integrated-myslenice-7890583949 Zestawił bym te kolumny Avance https://allegro.pl/oferta/kolumny-avance-signature-3mkii-modyfikow-standy-7902637578 Bo takiego zestawienia słuchałem kiedyś i grało to świetnie jak za taką cenę, po prostu synergia, niestety to już powyżej budżetu jaki autor wątku sobie założył, i jeszcze daca trzeba jakiegoś. Ale naprawdę warto.
 2. Kubasa

  NAD który model

  Bowersy dobrze grają z Nadem, te są fajne https://allegro.pl/oferta/bowers-wilkins-cdm1-se-b-w-audioquest-7944656830 Z nadów zdecydowanie te starsze, ten widze jest w bardzo dobrej kondycji, wygląda jak nowy https://allegro.pl/oferta/nad-c-370-7988548736 Do tego potrzebny Ci dac https://allegro.pl/oferta/srebrny-aune-x1s-10th-anniversary-z-gwarancja-7924655800 Masz cały zestaw i żadne beeeee... Chociaż od nada wolał bym Rotela ra 985bx albo Ten Qad to już całkiem inna pólka i absolutnie żaden Nad mu nie podskoczy. https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-stereo-quad-elite-integrated-myslenice-7890583949 Bardzo dobra cena wzmacniacz dobry ale coś ma z potencjometrem myślę że nawet naprawa to jakieś grosze https://allegro.pl/oferta/cambridge-audio-840a-v2-kabel-zasilajacy-7998108267 Creek też jest niezły. https://allegro.pl/oferta/creek-5350-integrated-amplifier-7937292050 Oczywiście wtedy trzeba dobrać inne kolumny
 3. żal wam dupę ściska że kogoś stać a was nie, oj ściska.
 4. Po co wypisujecie te bzdury rozwalając każdy wątek, to z zazdrości że kogoś stać na lepszy sprzęt audio. Głuche testy i inne bzdury. Posłuchajcie w kilku systemach w różnych przedziałach cenowych wpływu przewodów to byście widzieli że od pewnego pułapu jest to nieodzowny element toru audio.Powtarzam raz jeszcze to że jeżeli wy nie słyszycie u siebie to nie jest tak wszędzie.
 5. Co wy chcecie mi udowadniać że na jak na waszych budżetowych kiepskich systemach nie słychać żadnych różnic w brzmieniu kabli to tak musi być u wszystkich ? Macie dziwną mentalność, jak was na coś nie stać to nie piszcie że to złe że gra tak samo, bo to jest bardzo małostkowe, Taki biedny ksenofobiczny polaczek.
 6. Zastanawia mnie jaki dupny i mało przejrzysty sprzęt mają anty kablarze skoro wszystko u nich gra tak samo, by najmniej żaden nie piszę ani nie chwali się tym. I jeszcze co oni robią na tym forum skoro jest to forum o audio a oni są tacy anty, trollują dla samego trollowania ? Albo są głusi bo każdy kabel gra inaczej ma swoją sygnaturę dzwiękową.
 7. https://www.youtube.com/watch?v=isny6bCN7iI https://www.youtube.com/watch?v=O_oUmfzkny8
 8. Black Dragon dźwiękowo o niebo lepszy od Hegla hd25 i tym bardziej od Audio gd nfb 28 i Audiolaba ten ostatni jest beznadziejny w ogóle. Ale fakt sterowanie głośnością z niego to nieporozumienie, trzeba by było chociaż pasywke jakąś użyć. Dragonem próbowałem wysterować Thresholda t100 i największym problemem było że regulacje głośności miałem na samym początku skali praktycznie od 1 do 5,6 a 10 było już bardzo głośno.
 9. Jeżeli długość nie stanowi problemu to http://allegro.pl/xlo-unlimited-edition-xlr-i6735437516.html., można się jeszcze potargować. Warto też sprawdzić numery seryjne, chociaż po zdjęciach wyglądają na oryginalne. Ja mam wersje Limited czyli o oczko wyżej i uważam że to najlepsze interkonekty ever.
 10. W moim systemie do FL One po przewaleniu kilkunastu przeróżnych kabli najlepiej wpasował się XLO jako interkonekt w wersji xlr, lepiej jak Mit Magnum MA i stare MITy mh770 Twin na głośnikowe, ładniejszą barwę podają, lepiej jak nowsze Shotguny MA,które mimo ładnego wypełnienia mają barwę bardziej szarą. Kompletnie nie wpasowały się kable srebrne lub posrebrzane, miałem Heavens Gate Ultra Silence i Albedo Monolith więc całkiem niezłe. Transparenty też nie do końca pasowały a miałem Plusy głośnikowe i ultry xl interkonekt, troszkę przejaskrawiały. A przypomniało mi się że z tańszych głośnikowych to na Xlo Reference 2 bardzo ładnie grało, normalnie synergia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.