Jump to content

Kubasa

Użytkownicy
 • Content Count

  408
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kubasa

  Polityka

  Przecież Pisuary to sami komuniści
 2. Kubasa

  Polityka

  Pisuary te złodziejskie mendy, po tych wszystkich datkach + z naszych podatków dla nierobów , i szczujni kurwizji Kurskiego i tak mają bardzo małą przewagę nad KE. Do tego dzieciojebcy w sukienakch już odpowiednio ukierunkowały motłoch po dzisiejszych mszach, więc nie dziwne jest że wygrali, ale czemu tak małą przewagę mają. Koalicja nie ma takich możliwości a to raptem trzy procent przewagi.
 3. Kubasa

  NAD który model

  A czy ty kiedykolwiek słuchałeś Bowersów Cdm1 Se właśnie z Nadem czy teoretyzujesz ? Do Nada tylko takie ostrzejsze kolumny się nadają żeby było w miarę ożywione granie, z łagodniejszymi robi się za mdło, choć uważam że właśnie Nad c-370 jest zdecydowanie najlepszym wzmacniaczem serii C jaki ta firma kiedykolwiek wypuściła, (oprócz serii M i S) zresztą kiedyś był to ich najwyższy model. Do innych wzmacniaczy oczywiście inne kolumny, na przykład jak ja bym brał dla siebie, to tego Quada [Hidden Content] Zestawił bym te kolumny Avance [Hidden Content] Bo takiego zestawienia słuchałem kiedyś i grało to świetnie jak za taką cenę, po prostu synergia, niestety to już powyżej budżetu jaki autor wątku sobie założył, i jeszcze daca trzeba jakiegoś. Ale naprawdę warto.
 4. Kubasa

  NAD który model

  Bowersy dobrze grają z Nadem, te są fajne [Hidden Content] Z nadów zdecydowanie te starsze, ten widze jest w bardzo dobrej kondycji, wygląda jak nowy [Hidden Content] Do tego potrzebny Ci dac [Hidden Content] Masz cały zestaw i żadne beeeee... Chociaż od nada wolał bym Rotela ra 985bx albo Ten Qad to już całkiem inna pólka i absolutnie żaden Nad mu nie podskoczy. [Hidden Content] Bardzo dobra cena wzmacniacz dobry ale coś ma z potencjometrem myślę że nawet naprawa to jakieś grosze [Hidden Content] Creek też jest niezły. [Hidden Content] Oczywiście wtedy trzeba dobrać inne kolumny
 5. żal wam dupę ściska że kogoś stać a was nie, oj ściska.
 6. Po co wypisujecie te bzdury rozwalając każdy wątek, to z zazdrości że kogoś stać na lepszy sprzęt audio. Głuche testy i inne bzdury. Posłuchajcie w kilku systemach w różnych przedziałach cenowych wpływu przewodów to byście widzieli że od pewnego pułapu jest to nieodzowny element toru audio.Powtarzam raz jeszcze to że jeżeli wy nie słyszycie u siebie to nie jest tak wszędzie.
 7. Co wy chcecie mi udowadniać że na jak na waszych budżetowych kiepskich systemach nie słychać żadnych różnic w brzmieniu kabli to tak musi być u wszystkich ? Macie dziwną mentalność, jak was na coś nie stać to nie piszcie że to złe że gra tak samo, bo to jest bardzo małostkowe, Taki biedny ksenofobiczny polaczek.
 8. Zastanawia mnie jaki dupny i mało przejrzysty sprzęt mają anty kablarze skoro wszystko u nich gra tak samo, by najmniej żaden nie piszę ani nie chwali się tym. I jeszcze co oni robią na tym forum skoro jest to forum o audio a oni są tacy anty, trollują dla samego trollowania ? Albo są głusi bo każdy kabel gra inaczej ma swoją sygnaturę dzwiękową.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.