Jump to content

fan64

Użytkownicy
 • Content Count

  697
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

234 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koledzy czy ktoś może to na polski przełożyć aby nie było najmniejszych wątpliwośći? Złącze P 101 i P 102
 2. Podnieśienie nakładki o 1cm nic niw wnieśie,dalej będzie słaba cyrkulacja ,jedyne dobre rozwiazanie to typowa 40-o pinowa taśma komputerowa lub zestaw zestaw kabelków do połączenia,są też w Botlandzie od razu mówię że min.20cm,te 10cm są zbyt krótkie.
 3. Sprzedający niejaki Romek 135 ma jeszcze inne fajne klamoty,cuś można wyrwać.
 4. Ja uważam że warto je kupić,do kompletu jeszcze tuner Faust, wzmacniacz Trawiata i jakiegoś MDS-a w "stanie dobrym jak na te lata" poczekać do wieczora polać po 100g "Bałtyckiej" dać czadu i poczuć śię 35 lat młodszym.
 5. Tego rodzaju tematy były już na tym forum 100 razy przerobione,pojawiają śię i znikają...i nic nowego nie wnoszą.Słyszysz wpływ kabla USB ? to fajnie, mi naprawdę nic do tego ja mam takie za 9,90 ,19,90 jeden za 49,90 wszystkie "grają" tak samo. Wielka szkoda że były forumowicz SławekR wraz z odejsciem zlikwidował swoje wpisy,ale jak sam przyznał brakło mu śił na dalszą walkę.
 6. Tak to prawda,ale proszę nie pisać o wpływie skrętki Rj45 kabla USB, i temu podobnych
 7. Panowie,to wątek o malince...czary to proszę w Haj łent.
 8. Coś dla zwolenników przemian po 1989r [Hidden Content]
 9. Nie chcę być złym prorokiem ale z tymi "dawcami netu" to widzę że jest tak,na początku pierwsze 2-3 m-ce jest ok,a potem zaczyna śię lippppa. Na umowie super parametry tylko gdzieś po drodze one giną..ja czekam na pomarańczowe światełko z orangutana.
 10. To fakt,zakładek i ustawień do groma,ale te istotne gościu w 10min załatwił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.