Jump to content

fan64

Użytkownicy
 • Content Count

  401
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

87 Neutralny

About fan64

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5805 profile views
 1. Ach gdyby tak...malinę wsadzić do obudowy po Luminie T2 i....porównać z oryginałem,ilu "usłyszy" nie wiedząc co w środku śiedzi.
 2. Ja malinowy wątek śledziłem bardzo nieufne,ale prawie rok temu postanowiłem zaryzykować,zwłaszcza że cena jak na audiofilskie zabawki wręcz symboliczna. Dziś dalej jadę już na Rpi4+ DigOne,wersja z 2GB RAM-u śmiga już prawie jak Foobar pod W10.
 3. Nawet przy załozeniu jak piszesz że cena będzie rosła to co? raz do roku wyjąc z kartonu pograć max. 20-30min. i dalej do szafy... Modele w bardzo dobrym stanie już teraz są praktycznie białymi krukami,reszta to tylko elektro-złom, elektronika jest do zrobienia,a kombinowanie z mechanika czy laserami to robota dla osoby mającej możliwości warsztatowe i trochę wiedzy,dla mnie ładowanie śię w takie graty to już tylko dawnych wspomnień czar.
 4. Jestem w stanie całkowicie zrozumieć Twoje podejście do tego problemu,sam też podziwiam graty ze złotej epoki Hi Fi,niestety jako amatorzy jesteśmy bardzo często skazani na pomoc innych,i tu zaczynają śię robić koszta. Czasami też mam"fazę" aby kupić sobie jakiś stary gracik,tak tylko dla przyjemnosći pośiadania,ale w końcu realizm wygrywa ze wspomnieniami.
 5. Kupowanie kolejnego dawcy to ślepa uliczka,te sprzęty dożywają ostatnich chwil.pewna era w audio odeszła bezpowrotnie do lamusa.
 6. http://hd-opinie.pl/13528,audio,zasiac-ferment-czesc-i-a-moze-po-prostu-bladzimy.html Dla przypomnienia napalonym na MQA
 7. Do magicznego skrótu DSD doszedł następny MQA, o MQA już gdzieś było na forum,może ktoś odkopie.
 8. Wielka szkoda ze były forumowicz Sławek R wraz z odejśćiem zabrał ze sobą swoje posty,wielokrotnie tłumaczył pewne zagadnienia,szkoda bo wielu mogłoby oszczędzić czasu i pieniądzy.
 9. Moja skromna uwaga,zauważyłem że karty SD też mają kaprysy,mimo teoretycznie tych samych parametrów,pomimo większej ceny polecam używanie tych lepszych kart SD ,miałem kartę Toschiba ,teraz mam SanDisk Extreme i muszę przyznać że jest zdecydowanie lepiej,prawie jak z pamięcią eMMC która bardzo fajnie pracowała z Rpi3.
 10. fan64

  Audio over IP

  Też miałem fazę na "polepszanie" od NAS-a do malinki mam jakieś 15m skrętki,facet który zawodowo kładzie takie instalacje kazał mi śię puknąć w czoło.W warunkach przeciętnego mieszkania czy domu to sztuka dla sztuki,ale niech każdy zrobi co uważa za stosowne.
 11. Teraz gdy pojawiła śię Rpi 4 mająca 2-4GB RAM-u sytuacja wygląda już znacznie lepiej,nawet na tych dziadowskich kartach SD jest zdecydowanie szybciej.
 12. fan64

  Audio mity

  Tak,znajomy sprzedawca w ZURIT-e zostawiał co lepsze kąski..zresztą wiesz jak było. Widzę że kolega zna te klimaty,czy dziśiaj ktoś przy zdrowych zmysłach zaryzykuje wyprawę na oblodzony dach przy -15 bo anteną znów "pomajtało"a tu "wieczór płytowy" śię zbliża...
 13. fan64

  Audio mity

  Dokładnie taki, człek młody był nawet sprawy sprawy sobie nie zdawał że takiej profanacji śię dopuszcza.Te 25 metrów to do dziśiaj pamiętam,tyle było z parteru na dach. Temat anten też przerobiłem,ale to na inną okazję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.