Jump to content

fan64

Użytkownicy
 • Content Count

  321
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5691 profile views
 1. Też zastanawiam śię skąd tak wysokie wymagania co do wydajności zaśilacza,u mnie takie coś mające 1,5A zasilało Digione, po zespoleniu malinki + digione też dało radę.
 2. Tak wygląda pamięć o której wcześniej pisałem
 3. Jak to będzie z Rpi 4 pracować dowiem śię za kilka dni,z Rpi wersja B+ z pamięcią eMMC Samsunga 16GB pracuje od 2 m-cy bez problemu,na tyle szybko i stabilnie że nie widzę powrotu do kart SD nawet tych super duper de lux.
 4. Może i jest to przerost formy nad treśćią,tyle że te koszta są wg. mnie na tyle małe aby robić z tego wielki problem,są nawet śmieszne w zestawieniu z kupowaniem "grających kabli" W planach starcie maliny z fabrycznym streamerem za sporą kasę.
 5. Miałem systemy postawione na tzw. tanich ale spełniających wymogi karty SD,od Toschiby do jakiegoś super duper SanDisca obydwie o poj. 32GB i ciągle coś było pod górkę.Pamięć Samsunga 16GB eMMC załatwiła sprawę,na chwilę obecną nawet wyciąganie kabla z śieci nie szkodzi,jak będzie dalej czas pokaże. W planie przejście na dysk SSD.
 6. U mnie 16GB już dwa miesiące śmiga,nigdy więcej kart SD,szkoda na to kasy.
 7. Potrzebny jest adapter do którego wpinasz pamięć eMMC,taki gotowy zestaw zakupiłem za około 85zł na Aliexp.
 8. Niech "wyciskają" winyle dla biedronki.
 9. Mam D30 jako DAC zapasowy,kiedyś został wpięty zamiast DAC-a za 8500zł,reszta za dużo większe pieniądze,mina i grymas zakłopotania na twarzy właściciela były wielce wymowne,na plus dla zabawki za grosze.
 10. Jak masz to fizycznie połączone z maliną,wpięte bezpośrednio czy jakaś inna kombinacja? u mnie przyczyną podobnych komunikatów była taka przejsciówka.
 11. Taki zasilacz mam na zbyciu,ustawiony na 5.1V max. 1.5A zasilał Digone,może komuś się przyda.
 12. https://www.audiostereo.pl/topic/129695-onkyo-ns-6170-nowy-odtwarzacz-strumieniowy/ Może tu zapytaj.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.