Jump to content

fan64

Użytkownicy
 • Content Count

  555
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

157 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

6235 profile views
 1. Jak idziesz w tą stronę to zobacz rynek PRO.choć zdania są podzielone co do ich użytkowania w domu.
 2. Ja widzę tu typowy obraz z połowy lat 70-ch,tak wyglądało pokolenie urodzone w latach 50-ch śiedziało śię gdzieś na uboczu wieczorem chrypiał "tranzystor"lub czasami MK125. Niestety byłem za młody aby załapać śię do takiej paczki...
 3. Pytanie do użytkowników,czy da śię to użyć jako 'kabel' między laptopem a głośnikami aktywnymi.
 4. fan64

  SONY CDP-XA5ES kontra...

  Jako były pośiadacz Sony CD 50 ES powiem tylko tyle,ładnie to wyglądało i było solidnie wykonane,ale dla mnie to zamknięta era audio,coś jak stare amplitunery z lat 70-ch ładnie świecące i mrugające wieloma wskaznikami do których wzdychałem a podziwiać mogłem je tylko w katalogach.
 5. Widzę ze nie tylko ja mam miałem takie obserwacje,taśma około 20cm.
 6. Teoretycznie niby tego RAM-u nie trzeba wiele,ale widzę że Moode + Rpi4 z 2GB naprawdę śię "zbiera" dostęp do dysku jest błyskawiczny,i nie są to złudzenia.
 7. Kończy śię nam stara wiara pewna epoka dobiega końca. [*]
 8. Ulica Kantenstrasse była ulubionym miejscem wypraw do Berlina,wiele małych sklepików gdzie można było negocjować odrobinę cenę.
 9. U mnie D30 pracuje jako rezerwowy DAC,odbył konfrontację z DAC-m za dużo większe pieniądze,radzę osobiśćie posłuchać i nie powtarzać przypadkowych opinii.Nowy to teraz chyba 550zł cena symboliczna.
 10. Może i coś tam mają nie tak,ale ja w to nie wnikam,dla mnie ważne jest to że zabawka za grosze szybkością działania pobiła pewnien markowy streamer który krótko używałem.
 11. Od chwili wymiany na Moode jakieś 3 m-ce zawsze ten sam,generalnie to widzę że jak działa to nie grzebać bez potrzeby.
 12. Moje obserwacje są takie,szybkość Rpi4 z 2GB RAM jest zdecydowanie lepsza i to zarówno przy Volumio jak i Moode.Po ostatniej aktualizacji Moode biega jak szalone.
 13. Czekamy na promocje w Biedronce,teraz tylko czekać na reaktywację MK 125,MDS 531 i chluby z Lubartowa Condor.
 14. Za oglądanie bzdur w TV płacimy więcej i nikt tego nie liczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.