Jump to content

fan64

Użytkownicy
 • Content Count

  786
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

273 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kupujesz takie pudło i ładujesz do woli...nawet 2 kg zasilacz wejdzie
 2. Ale to już było na tym forum. Nikt też nie chwali śię wpływem zasiłki liniowej na jakośc obrazu w TV 8K za kilka tys. tu już wpływ byłby widoczny i bezdyskusyjny{chyba że torach video mamy inne prawidła elektroniki} tak dalej bajamy,bajamy.
 3. A może to sam Bridge bardziej Ci przypasował niż interwencja w zasilanie?
 4. U mnie "zaśiłki" ważące po 1,2kg dawały jedynie sporo zbytecznego ciepła które niepotrzebnie hulało w obudowie.
 5. Patrzę na to inaczej,te 120$ za Roona na rok to naprawdę niewiele patrząc na ceny różnego audiofilskiego śmiecia nieraz za spore pieniądze.Popatrz ile ludzie potrafią wydać na zasilacze do malin....
 6. Krystyna Prońko "Modlitwa o miłość prawdziwą" Jerzy Połomski "Daj" Maanam "Jestem kobietą"
 7. Faktycznie nie wyłapałem różnicy,trochę czasu już mineło jak go sprzedałem.A nowszy jeśli jest na 5V to jeszcze mniejszy problem,tu wybór jest ogromny.
 8. Głos rozsądku,ale jak kto woli.
 9. To DAC który miałem jako rezerwowy,dla mnie te wszystkie opowiesci o mega wpływie zasilaczy liniowych są nieco na wyrost.Do tego polecam gotowy zasilacz Meanweel i po temacie.Nawet jeśli liniowy w pomiarach jest lepszy to czy realnie jest to słyszalne.Niech każdy sam odpowie,bez kolorowania To co daje producent to faktycznie lipa,choć z tym też gra,z tego co pamiętam ma być 15V i 2A na 12V też działa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.