Jump to content

fan64

Użytkownicy
 • Content Count

  814
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

278 Dobry

Audiostereo

225

Bocznica

53

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Proszę nie przesadzać z tymi "fabrycznymi wtyczkami" mój moduł od początku sprawiał problemy.
 2. Sprzedam obudowę wraz z okablowaniem do ICE Powera,zakupiona w Moodushop.
 3. Objawy? ano takie jak,gra sobie nawet 3-4 godziny robimy "cyk" na drugi dzień po południu podchodzimy robimy "cyk" i cisza......to działo śię od samego początku. Przerobiłem wszystkie warianty zasilania ma miękko twardo z przekaznikiem i bez... a nawet tryb std/by. Za każdym razem to samo,kilka dni grania i "kwarantanna" w ub. roku wysłany celem diagnostyki do jednego użytkownika z forum,po 3 dniach tel. i dobra wiadomosc działa...Wraca do mnie i przestaje działać po kilku dniach.Wszystkie kable gniazda wtyki styki sprawdzone 100 razy.Połączenie tylko XLR bez żadnych kombinacji z RC
 4. Dziś dostałem wiadomośc że mój moduł niestety padł,zresztą od samego początku były z nim problemy,tak więc moja przygoda z tym wynalazkiem dobiegła końca.Może ktoś zechce to odkupić? wszystkiego że tam napiszę "grało" toto może ze 50 godzin. Napiszę raz jeszcze problemy były od samego początku,piszę to aby potencjalni nabywcy dopytali o warunki zwrotu modułów z którymi jest problem.
 5. Dokładnie,na starych upatrzonych pozycjach i kasowały jak np. Copland za model DAC-a H-215 8.5 tys.
 6. Po tym co spotkało mnie w ubiegłym roku to tylko odbiór osobisty,jeśli kupujący chce wysyłki to należy mu wprost powiedzieć że wysyłka będzie nie za 15-20zł tylko za 50-70.Paczka ma być wyłozona styropianem min.8cm,żadne folie szmatki itp.
 7. Duże paczki i wartościowe tylko paleta,drogo ale albo oszczędzamy albo gwarancja że towar dojdzie cały.
 8. Niedzielne popołudnia w końcu lat 70-ch.
 9. fan64

  MQA to oszustwo ?

  Też pozbyłem śię odtwarzacza CD ale nie płyt,te ważne dla mnie zostaną na zawsze,właśnie dlatego aby mieć punkt odnieśienia cokolwiek to znaczy.
 10. Czyli brak szans na indywidualnie zamówienie? szkoda bo mocno mi chodzi o głowie,nawet z czystej ciekawości.Konkurencja za sam wkład materiałowy każe sobie zabulić co najmniej jeszcze raz tyle.
 11. fan64

  EPITAFIUM

  Krzysztof Krawczyk,nie nam oceniać jego życie,były wzloty i upadki ale Jego wpływ na szeroko rozumianą muzykę pop był ogromny. [*]
 12. Co to znaczy "niezależny serwis" ? Ja ze swym modułem od początku obchodziłem śię niczym z jajkiem i systematycznie śię odstwiał potrafił pracować 3-5 godzin a na drugi dzień cisza....
 13. awietek, czy sam wszystko składałeś ? ja miałem z tym modułem różne szopki ale od czasu uruchomienia trybu stbd/by póki co jest ok. Pogadaj z uzytkownikiem frobek może coś poradzi,testował m/innymi mój moduł.
 14. Jak do tej pory tylko jeden jedyny raz nie "zaskoczył" ale obstawiam bardziej niską jakość zastosowanych złącz,po "pyknięciu palcem" załapał...tu warto dać dać coś fabrycznego z idealnym rozmiarem bez dociskania szczypcami...
 15. fan64

  EPITAFIUM

  Trochę zboczę z tematu,u nas było bardzo podobnie,po nagłej śmierci bardzo bogatego jegomościa całą sprawę utrzymywano w wielkiej tajemnicy.Po cichu prostowano akty notarialne i konta.Pytanie ile za to przytulili ci mający strzec prawa...{proszę wspomnieć sobie Wesele} Tak wygląda państwo "prawa"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.