Jump to content

fan64

Użytkownicy
 • Content Count

  600
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

181 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziś wiemy już więcej kto i co tej klasie szeptał do ucha,jakie to cuda obiecywał,ci ostatni przedstawiciele tej klasy którzy tak mocno poparli strajki w 1980r kończą marne żywota na głodowych emeryturach. Tak z całą pewnoscią nikt nie wyjdzie,jeśli wyjdzie to dostanie kopa od swojego zagranicznego pracodawcy wyląduje na ulicy i tak śię skończy rewolta.Jak mawiał klasyk "OTAKE polskie walczylim"
 2. fan64

  Sprzedam DAC Topping DX7S

  Sprzedam DAC-a Topping DX7s 2x ES Sabre 9038Q2M 32 BIT /768K DSD 512 w pełni zbalansowany, wzmacniacz słuchawkowy.DAC kupiony w ub. roku sprzęt jak nowy stan fabryczny bez śladów uzywalnosci.Zapłaciłem za niego 2200zł {1800+ 400zł cła}
 3. T chyba 5mm wystarczy z zapasem?
 4. Przy grubośći płyty 10mm jaka jest głębokośc podfrezowania pod śrubki M3
 5. I to jest pełna profesjonalna robota,tylko zazdroszczę możliwośći warsztatowych,czy dałeś jakieś "smarowidło" pomiędzy? Masz może dokładnie wymiary otworów od strony modułu? to pomogłoby coś takiego wykonać w domowych warunkach,no prawie domowych.
 6. fan64

  EPITAFIUM

  Zmarł Winicjusz Chróst,w wieku 67 lat,zaczynał z grupą Breakout,w latach 80-ch przyczynił śię do sukcesów Republiki czy Lady Pank.
 7. Te ich gadki pamiętam,przez to stopniowo nabierałem większego dystansu do tej stacji.Pitolić mogli sobie prywatnie.
 8. A gdzie kupiłeś okablowanie,możesz coś zdradzić?
 9. Ten spadek nastąpił już w końcu lat 90-ch,koniec tematu.
 10. fan64

  EPITAFIUM

  Kenny Rogers odszedł w wieku 81 lat.
 11. Tak,jest gładko u góry,lubię estetykę na poziomie to dla mnie warunek aby DIY pokazać bez wstydu,klepanie na kolanie było dobre 30 lat temu.
 12. W wolnej chwili skoro masz możliwość wpusć niżej te śruby w górnej pokrywie i będzie już 200%,ale i tak jest świetnie.
 13. Pan W. Mann już próbował prywatnego biznesu radiowego,była zabawa w Radio Color jak śię to skończyło to wiemy,wrócił na państwowy garnuszek.Nie podgryza śię łapki która karmi,szkoda że facet po 70-e o tym zapomniał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.