Jump to content

miętowy

Użytkownicy
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by miętowy

 1. Podpięta kablem Dwa dni ok, od wczoraj sporadycznie się tnie. Nie wiem o co chodzi.
 2. Wierzę. Spółdzielnia mieszkaniowa dostarcza net za gruby hajs. Podpięty kablem. Jak skończę budować dom będzie światłowodowe łącze.
 3. Skończy się na podpięciu 7 metrowym kablem i tyle. Jeśli nie będzie się wieszać zostawiam.
 4. Powinna być, rejestrowałem produkt.
 5. Podłączyłem kablem. Załapało oczywiście. Jednak to urządzenie ma działać po wifi. Dziś załapało późnym popołudniem. Oczywiście na nowo wgranej aplikacji i innych czarach. Czytałem że miały problemy z modułami wifi. Na razie chodzi. Zapewne nie na długo. Jeśli ma to być granie tylko po kablu to się mocno zastanowię nad sprzedażą.
 6. Nie chce się wcale połączyć z aplikacją. Badziew. Jemu działo się to samo. [Hidden Content] Reset urządzenia robi się tak: [Hidden Content]
 7. Problemem jest nawet ponowna konfigurcja. Zawiesza się. Sieci Musiscast w ustawieniach nie widzi wcale, przełączam na domową i..już 10 minut mieli, dioda na odtwarzaczu dawno zgasła. Ja nie rozumiem co jest nie tak. Komp działa, telefony dwa, telewizor. A to cudo techniki nie. Zastanawiam się ile wytrzymam nerwowo. Efekt jest prosty: nie chodzi to u mnie jak powinno. Nie udaje się skonfigurować. Wielokrotne próby zanim załapie. Znowu komunikat: nie wykryto. Mieli mieli i nic. Rewelacja. Mam podpiąć kabel, liczyć że będzie cudownie, a było tak sobi
 8. Robiłem reset wielokrotnie, wielokrotnie konfigurowałem go na nowo. Telefon aktualizowany, nic z tego. Raz działa godzinę, raz dwa kawałki i lipa. Zmieniam w telefonie w musiccaście utwory a w głośnikach cisza. Aplikacja pokazuje jakość przesyłu 60, cokolwiek to znaczy. Może jakieś tajne ustawienia lub rytuały? Podłączyłem jej jeszcze subwoofer aby miała o czym myśleć.
 9. Panowie, pytanie techniczne: podłączając subwoofer do Jvc ex - a10 przez wyjście sub out i ustawiając we wzmacniaczu ' sub on" - wg instrukcji kieduje toni niskie do subwoofera. Pytanie - jak, co, gdzie..wszystkie toni niskie tzn od ilu hz? Wszystko pakuje w mono sygnał do suba? Jak ustawić suba..jak go puszczę od 140 hz to jest kiszka, buczy jaks zatan, odetnę go na jakieś 60 i dam wzmocnienie na bogato 3/4 skali i jest już ok. Oczywiście ze ustawiam na słuch, ale..technicznie - co oznacza "kieruje toni nsikie do subwoofera". Jak, zwrotnicą , czarami?
 10. Panowie, zmuszony byłem przenieść grajka w inne miejsce pokoju, zamiast po kablu gra po wifi. I kiszka. Po kilku kawałkach ze spoti przestaje grać. W aplikacji musiccast pokazuje jakoby grała, ze Spotifi już leci co innego, a często wywala po prostu muzyke na telefon. Modem Cisco, przesył sztos. Mam ochotę wyrzucić to przez okno. Odkąd ją mam nie było miesiąca bez problemów. Ostatnie problemy zbiegły się z czasem gdy zamieniłem telefon Hułałeja na Samsunga s8. Co jest z tym hajendem? Druga rzecz, nie puszcza sygnału aux po rca gdy podpią
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.