Jump to content

Amnes

Użytkownicy
 • Content Count

  1199
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

80 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

14565 profile views
 1. Ciekawe jak to się potrafi pozmieniać co nie? PS - dobrze stoją, czy powinienem je zamienić miejscami?
 2. Amnes

  miniDSP

  Ze sterownikami było wszystko OK - same najnowsze. Co więcej dwa inne procki miniDSP na tym samym kompie chodziły bez problemu. Moim zdaniem jak za te 1200zł, za które sprzedają tego klocka nie można będzie mu niczego zarzucić. Wiadomo ADC/DAC scalony w jednej kości hiendem nie będzie. Jak ktoś potrzebuje hiendowego daczka na USB - rynek jest ich pełen. Więcej powiem, jak mi odeślą działającą płytkę :).
 3. Amnes

  miniDSP

  Ciekawe wnioski z tym FIR. Moja płytka w ogóle nie synchronizowała się z macOS. Pod windowsem działała jako-tako, ale ja używam maca do pomiarów więc ma mi działać i już.
 4. Wygląda na to, że jak wrzucam foto na serwery forum, to automat je miniaturyzuje. Bez sensu. Kiedyś tak nie było. Wrzucę gdzie indziej: Łukasz, jesteś zawsze mile widzianym gościem. Jak tylko masz chęć i okazję - zapraszam.
 5. Amnes

  miniDSP

  Niezły kot jesteś KrzysiekA. Mierzyłeś te miniDSP przed i po wymianie opampów celem sprawdzenia, czy gra liniowo na papierze? Ja też kupiłem tą płytkę koło paź/lis ale chyba była uwalona i wysłałem na RMA do HK. Pierwszy przypadek padniętego mini przez 5 lat. Na szczęście na gwarancji.
 6. Powrót do JBL. Kolega z forum stwierdził, że pora rozstać się ze swoimi JBL XPL 200. Kiedyś mówiłem, żeby dał znać jak będzie je sprzedawał i wygląda na to, że się zdecydował. Nawet mi je przywiózł do domu w środku "śnieżycy" i pomógł wnieść ;). Takich mamy ludzi na forum i w narodzie. Kilka świstków papieru i wszedłem w posiadanie poszukiwanych, unikalnych i doskonałych JBL XPL 200. Kilka razy słuchałem ich u niego a nawet je przemierzyłem - stały na równi z Magico pod względem liniowości (powyżej 50Hz bo JBL to BR) co przekłada się na dźwięk. Scena - pełne 3D, bas kontrolowany i pełny. Długo się nimi nie nacieszyłem bo tacie się spodobały, a tacie się nie odmawia. Jak żreć wołałem - też mi dawał. W każdym bądź razie pewnie zostaną w rodzinie na dożywocie, a ja gdy będzie potrzeba będę się nimi posiłkował w swoich bojach z budowaniem kolumn DIY w roli niedoścignionego wzorca dźwięku. ;)
 7. Zgrabna obudowa, dobre proporcje. 7 jest szczęśliwą liczbą - będzie dobrze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.