Jump to content

lucas78

Użytkownicy
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakoś przypadkiem wpadłem tutaj i chyba zostanę z Wami piękne wzmacniacze w rozsądnej cenie. Czy ktoś kupował ze strony hifi-amplifiers.com Chciałbym tam kupić wzmacniacz do moich Tannoy Gold na 10’’ głośniku i zastanawiam się czy sprzedawca godny zaufania.
 2. Słuchałem kiedyś lebena 300 po modyfikacjach i grało to bardzo dobrze, gitary elektryczne miały takie żywe brzmienie i bardzo dużą energię jednakże myślę że taki żywiołowy i bezpośredni przekaz może męczyć z czasem trochę efekciarsko było 😀 Leben grał z kolumnami Pmc Tb2i......bardzo dobre monitory z linią transmisyjną.
 3. Dzięki za sugestie faktycznie może wypożyczę wzmacniacz do odsłuchu i wtedy zdecyduję nie chcę brać w ciemno bo już nie raz się wkopałem 🙂
 4. Przeczytałem od pierwszego postu wszystko o wzmacniaczach LAR, chciałbym takowy kupić i mam dwa typy: hybryda 120h i lampowy ia 30Tmk2. Wzmacniacz ma pracować z Tannoy monitor gold LSU/HF/III.L.Z/8 na 10 calowym koncentryku. Kolumny mają wysoką skuteczność ponad 90db dokładnie nie wiem i zastanawiam się który z tych wzmacniaczy będzie najlepszy. Slucham jazzu, bluesa ale lubię też ostrzejsze rockowe klimaty i elektronikę , mam dylemat czy hybryda czy lampa? Obecnie słucham na hybrydzie peachtree audio inova i nie jest źle ale czegoś brakuje masy dźwięku, wypełnienia myślę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.