Jump to content

dulon184

Użytkownicy+
 • Content Count

  3000
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3211 Audioholik^3

About dulon184

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. On jest tak zatruty że nic mu nie pomoże
 2. No i samochody elektryki . milion mieskań i co tam jeszcze.
 3. Jakis Anty D Dos mi sprawdza przeglądarkę . Też pokazuje sie od kilku dni . Może to dziadostwo cos mąci?. Co to za wynalazek?
 4. A nie dziwi Cie że w mniejszych sporo krajach jest iles razy węicej i zarażonych i zmarłych?. Zapewne te wszystkie zawierzenia nas strzegą.. Teraz do mni dotarło . Wirus pisu się boi.. Mogli by go zepsuć
 5. Przydała by sie na jakimś oddziale zakażnym.
 6. A rydzyk na lekarzy. Nibawem zabraknie mijsc w szpitalach . Może tak z 20 dużych kosciolów zabrac na szpitale? Nieodpł;atnie a kieckowi maja robic za friko. Dadzą radę ?[Hidden Content]
 7. Przywróciłem system do innej daty i to samo .. Jakos przeżyje
 8. Wpisując cokolwiek do szukania . w prawym górnym rogu -nad danym tematem - było -tłumaczenie strony . Od kilku dni klikając na to tłumaczenie pokazuje błąd . Czyli nie tłumaczy .. W kropczkach jest ten tłumacz ,ale nie ma tego co było . Klikałem w tłumaczenie strony i tłumaczyło .. Teraz wyskakuje błąd .
 9. Chyba żle to opisał;em . U mnie strona starowa to Google . Wpisując cokolwiek do szukania . w prawym górnym rogu -nad danym tematem - było -tłumaczenie strony . Od kilku dni klikając na to tłumaczenie pokazuje błąd . Czyli nie tłumaczy .
 10. Od kilku dni nie działa mi tłumacz googla . Potrafi ktos po chłopsku poprowadzić ?
 11. Moontan . Superanckie dzięki . Zamówie ..
 12. Witam . Albom gamoń , albo nie ma . Szukam układu scalongo TA 8405 S.. Potrzebuje go do profesjonalnego video JVC BR S 822E. Bidulka zrobił się czarny i trzeba go wymienic . Podpowie ktos gdzie można to znależć North i podobne - nie mają .
 13. [Hidden Content]. A ja sie tylko pytam. Czy ten Pan z filmiku totalnie zdejmuje jakąkolwiek odpowiedzialnośc ze społeczeństwa?. Jak to m ożliwe że zdrowa cześć społeczeństwa nie dała sie kupić . Czy ten lepszy sort nie ponosi Zadnej odpowiedzialności?Pisze o wyborcach , nie politykach
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.