Jump to content

dulon184

Użytkownicy
 • Content Count

  2990
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2153 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ktoś tutaj podawał że w Narwegi sa mandaty procentowe a w Dani zabieraja samochód . Poda ktos zwiazane z tym statystyki? Ciekawym czy te rozwiązania działaja .. Byc może naiwnie uważam że bardzo wysokie mandaty . nawet za drobnostke - przynisły by szybki i widoczny efekt. Może tak tysiaka za przekroczenie predkości o 10 km ..Platne natychmiast A komu się nie spodoba , blokowac Sejm i zmieniac przepisy .
 2. Jako niesamochodowy jakiś czs temu zadałem pytanie . Który z Was - kierowców 0 po zap[łaceniu mandatu - minimum- 10000 zł , nadal nie przesttrzegał by przepisów? NIKT nie odpowiedział. Pytanko. PO Co wymyślacie tutaj różne rzeczy ? . Zakładam że większość tutejszych kierowników chce przestrzegania przepisów. Pytanko. Dlaczego nie ma poparcia? Mój prosty rozum tego nie pojmuje. Może jakiś skomplikowany wyjaśni?
 3. 19 już niedługo . Luxemburg się odezwie. pisioreczki? Kombinujcie , kombinujcie . łatwo nie będzie .
 4. I pokazali ilu slepo wierz.acych matołków jest w kraju..
 5. dulon184

  Kubica w F1 !

  propozycja dla przeciwników Kubicy. Złóżcie się na porządny bolid dla rzeczonego i zobaczycycie czy warto było. jAKIEŚ KSERO O WPŁATCACH?
 6. Picunioki kochane. o Wy na to_ [Hidden Content]
 7. Pisiorki? Co Wy na To? ][Hidden Content]. ]Wymieniamy Sąd Najwyższy?. Czy inny genialny pomysł?
 8. A co by było gdyby kazdy głosujący dostawał kopi swojej karty do głosowania?. Mozliwość kombinacji z liczeniem by nie skasowało , ale każdy miałby dowód Jak głosowal.
 9. Niektórzy znali numery list przd losowaniem . Kaczorek widział ile mandatów dostali przd ogłosszeniem wyników. Teraz to . [Hidden Content]. Czyżby coś sęi działo?
 10. Głosujący na pisdraków. Jacy słowni . [Hidden Content] Jesli to prawda to tam gdzie niby tee obwodnice miały byc , powinni pisowców za mordę wziąść i po tych obiecanych terenach pod obwodnice za mordę przciągnąć.
 11. [Hidden Content],wywiad-z-wadimem-tyszkiewiczem-nowym-senatorem
 12. Biegn do Morfeusza. P[icuniki? Dzi.s dzień chwały Waszej Zazwyczaj krótko owa trwa ] No i Amator po amatorsku cosik wymy.ślił . Gratki dla zwycięzców . Zwycięzców również się sądzi . ] Więc Luzik piucunioki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.