Jump to content

23031970

Użytkownicy+
 • Content Count

  1462
 • Joined

 • Days Won

  16

23031970 last won the day on July 28 2016

23031970 had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

13100 Dziesięciotysięcznik

Audiostereo

716

Bocznica

12384

1 Follower

Karta premium

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  wszelakie
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

22212 profile views
 1. "Arcypastuch się uwłaszczył i teraz będzie miał chłopów pańszczyźnianych "
 2. Królestwo Niebieskie nie jest z tego świata, ale widać o tej regule zapomniał Głódź oraz rodzimy kk , który od zawsze zawierał sojusz z możnymi i wielkimi tego świata .
 3. Maria, jak na Służebnicę Pańską przystało - nie tylko nie lubi , ale wręcz brzydzi się bałwochwalstwem 😉 Zniewolenie religijne umysłu nikomu nie służy, i ostatecznie obraca się przeciwko samym ubezwłasowolnionym . Nienawiść oraz zbrodnie na tle religijnym, są tego najwymowniejszym przykładem.
 4. I tak oto PiS oraz rodzimy kk z chrześcijaństwa urządził/ uczynił nam religię państwową! Mam nadzieję, że znamienita większość katolików - ostatecznie opowie się za Mesjaszem , a nie za ePiSkopatem. 😉
 5. Jak zaradzić pogłębiającej się recesji ekonomicznej rodzimego kk , spowodowanej systematycznym odpływem wiernych, tj.żywej gotówki ? Wystarczy wprowadzić , oczywiście z namaszczenia państwa obligatoryjne lekcje religii i etyki w szkołach świeckich , mające na celu zapobiec - nie tylko recesji w kk , ale również przeciwdziałać bezrobociu katolickiego kleru . Gdyby Polacy rzeczywiście wierzyli w Boga i Bogu, wówczas pan i pleban - by nas nie dymali , a tak ...........................i cytuję:
 6. Przede wszystkim papież nie potępił agresji Hitlera na Polskę........ Serdeczności 😉 Więcej na ten temat można przeczytać:
 7. Manipuluję ? Przecież treść Modlitwy Pańskiej jest Tobie doskonale znana, to po co miałem ją cytować?
 8. Napoleon nie był obrzezany , natomiast szczyt osiągnął kościół katolicki , gdy popyt na " święty napletek " Jezusa Chrystusa przewyższył podaż, ale o tym przeczytasz w źródłach historycznych 😉 , to nie jest wiedza zakazana.
 9. Ba , swego czasu napletek "Jezusa Chrystusa " robił w kościele katolickim za świętą relikwię , którą czczono ! A przecież, to nie napletek zawisł na krzyżu ! P.S.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.