Jump to content

23031970

Użytkownicy+
 • Content Count

  1456
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

23031970 last won the day on July 28 2016

23031970 had the most liked content!

Community Reputation

8650 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  wszelakie
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

20912 profile views
 1. Gdybyś na kk patrzył oczami Jezusa, to byś nie powielał szatańskich kłamstw , jakoby Kościół zbawiał . To nie Kościół przelał za nas krew , lecz Jezus Chrystus , raz i na zawsze! To nie Kościół zbawia, lecz Mesjasz! Natomiast o "milosierdziu" kk nawet nie wspominaj , choćby ze względu na szacunek i niewypowiedziane cierpienie tych, których kk pozbawił godności oraz życia , w imię niepohamowanej żądzy władzy i pieniądza. Amen !
 2. Przestań bredzić i lepiej nam powiedz, co ma wspólnego z Jezusem Chrystusem katolicki nacjonalizm?
 3. Na mieście mówią, że leżymy już krzyżem 😉
 4. Szymon , ale tu chodzi o te 95 procent księży, lecz o te 5 % bezkarnych pedofilów w kieckach. I do przemyślenia: Jeżeli nie chcecie stracić swojego kościoła, to : P.S. I żebyś zrozumiał: " nie dawajcie kieckowym pedofilom tego , co Święte (czytaj:dzieci).
 5. No jak nie mogą, jak mogą. Oni nie tyle bronią, co okazują empatię 😉
 6. A ksiądz z dzieckiem, a ołtarz z tronem , a w PiS-ie , to nawet Piotrowicz z Kaczyńskim........ I tak nam się diabeł rozpanoszył ! Taaak , a gdzież to w Ewangelii wyczytał , aby inowierców palić na stosie, albo świętować niedzielę? Konkrety proszę! Nie ma i nie będzie, ale o klęsce nierzadnicy, odzianej w purpurę i szkarłat dowiesz się z Apokalipsy Św Jana, możesz zacząć od 17 rozdziału.
 7. To bezsporny fakt , moralnie i doktrynalnie kk jest zaprzeczeniem Chrystusa ! A gdzie listy uwierzytelniające ?
 8. O tak , oni wszyscy się modlą ... 😉
 9. Dobro dzieci i szczęśliwe dzieciństwo naszych pociech nie jest podyktowane fanatyzmem , lecz naturalną troską i miłością znamienitej większości rodziców- dobranoc Skynyrd 😉 P.S. I żeby była jasność, ja również nie lubię forumowych konfidentow, bo przez nich , między innymi nie mogę się wsłuchiwać w głos Mulsa, że o Twojej długiej nieobecności na Forum nie wspomnę- serdeczności 😉
 10. Szkoda , że obowiązek moralny i prawny duszpasterzy względem Boga, dzieci , prawa stanowionego oraz parafian nie zajmuje ciebie tak , jak powinność obywatelska usherow i praca Moderacji. Trapi cię nieporządek na Forum , a nie dostrzegasz brudu w Kurii ; mierzi cię brak kulury osobistej , a nie gwałt na dzieciach . Gdzie byłeś Szymuś , gdy trzeba było donieść na księdza- pedofila? W tym temacie EOT.
 11. Czyżby odwołanie Głódzia przez parafian było spowodowane NIENAWIŚCIĄ do kk , co z uporem fanatycznego maniaka próbują nam wmówić forumowi obrońcy kieckowych pedofili , czy może jednak do ZŁA w osobie wspomnianego metropolity ? Pytam , ponieważ forumowi apologeci wszelką krytykę kk oraz oczywistą niechęć normalnej części społeczeństwa do praktyk seksualnych księży- pedofili utożsamiają li tylko z nienawiścią do kk . P.S. Widzisz Maju , to nie antagoniści , nie lewacy, nie ŚJ , nie antyklerykałowie , nie ateiści, i wreszcie nie LGBT i nie Gender , lecz sami parafianie mówią STOP kościelnym zbrodniom i ich zbrodniarzom! Chęć odwołania przez samych wiernych , jednego ze współsprawców przestępstw seksualnych w kk napawa optymizmem i przywraca wiarę w słuszność naszej krytyki pod adresem zdemoralizowanego moralnie kleru oraz jej potrzebę na łamach tegoż Forum . Wprawdzie jeden kwiatek nie czyni wiosny , ale dzięki uprzejmości Moderacji tegoż Forum (nie jesteście głusi i ślepi na cierpienie bezbronnych dzieci) i wespół z parafianami - możemy wspólnie przeciwstawić się ohydzie pedofilii, zalegającej w zakrystii.
 12. I tu się myślisz, gdyż zawsze optowałem za tym , aby nie zamykać ust obrońcom kieckowych pedofilów , ponieważ dzięki nim można demaskować nędzę moralną katolickiego kleru oraz ich bezmyślnych zwolenników.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.