Jump to content

daro896

Użytkownicy
 • Content Count

  843
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Pomogła autokalibracja info dla zainteresowanych
 2. Witam, panowie mam mały problem zakupiłem tego suba ale przy dużej głośności słychać klik i przestaje grać muszę ściszyć głośność suba żeby ponownie zagrał. Zaczyna się to przy około 30% obciążenia :( Czy ktoś miał podobny problem?
 3. Czy ktoś moze wie ile moge skasować za używany? Karton papiery bez paragonu
 4. Wow ale rozmach :) Trudno wybuduje kopułę standardową jedynie ustrojami coś wykombinuje z jakąś firmą od akustyki. Wiem, że podobno kopuła jest akustycznie lepsza od prostokąta. Może będzie tak dobra że już nic nie będę musiał inwestować ;)
 5. Jak zastosować proporcje do koła?
 6. To bardzo niedobrze :( Kto może mi to zaprojektować ? Wydaje mi się że musi to być architekt do tego specjalizujący się w budowlach akustycznych. A to zawęża moje poszukiwania do garstki osób z czego 99% z nich zajmuje się tylko projektowaniem filharmonii itp.
 7. Witam, Zanoszę się z budową domu kopułowego i zastanawiam się jaką przestrzeń wydzielić na salon audio mam na myśli kształt. Będzie to kopuła wiedz mogę z niej wydzielić 1/2, 1/3, 1/4 albo postawić osobną. Mogę także oddzielić kopułę pietrem i zostanie mi walec. Czy macie jakieś sugestie ? To bardzo nietypowe rozwiązanie i wole przed projektem uczulić na nie wykonawce.
 8. Witajcie, zamknęli mój ulubiony torrenty.org i jestem w kropce nie wiem gdzie jeszcze warto ściągać filmy. Próbuje cos na filmy hd ale to jakaś masakra .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.