Jump to content

Muzg

Użytkownicy+
 • Content Count

  3188
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

234 Dobry

6 Followers

Metody kontaktu

 • Adres URL
  https://muzgdiy.wordpress.com/

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

33281 profile views
 1. Muzg

  Potrzebuję ...

  Zasilacz który proponuję ma całkiem oddzielone dwa tory. Jest przystosowany do konfiguracji symetrycznej, ale można go wykonać jako 2 x dodatni. Dodatkowo jest niskoszumny. Dalej na PW.
 2. Muzg

  Potrzebuję ...

  Polecam coś takiego. Mogę wykonać jako symetryczny +/-18V lub 2x +18V. Z trafem lub bez.
 3. Muzg

  Potrzebuję ...

  250zł Generalnie mogę wykonać na każdą częstotliwość. Do większości audio mam kwarce z Omigu na stanie, ten 16M także.
 4. Muzg

  Potrzebuję ...

  Gdybyś dalej potrzebował to mam coś lepszego jak ten Burson:
 5. Black Week w MuzgAUDIO. 😉 Tylko w ten weekend (29.11-01.12) promocja na najnowszy i najlepszy stabilizator dyskretny w wersji V3.2. Jest to następca słynnego V3.1, którego wielu z Was używa. Stabilizator szeregowy, o wydajności do 1500mA. Wersja regulowana 3,3-5,3V. Cena -25% czyli 60zł/szt brutto!
 6. Tak samo jak szkodzi im również WiFi i pasma komórkowe pracujące kilka rzędów wielkości wyżej.
 7. To że producent ciął koszty nie oznacza, że Ty sobie teraz nie możesz wstawić 2x większych. Ja osobiście mniej jak 10000uf bym nie dawał. Np: [Hidden Content]
 8. Maliny może nie, ale jeden zasilacz impulsowy w systemie mniej to sporo mniej zakłóceń. Takie zakłócenia mogą później nieść się po całym systemie i dostawać na wejścia układów analogowych, zmniejszając ich dynamikę.
 9. Czasem i nowe brzęczą, ale je odkładam i wymieniam. Po czasie się tak stało? Nie brzęczy coś innego np. kondensator równolegle z trafem?
 10. Co masz na myśli? Sporo ich używam, każdy model jest inny i wymaga dokładnego dobrania pod aplikację.
 11. Możemy coś dobrać w zależności od poboru: 1,5A - 3A - 6A Wszystko to autorskie rozwiązania oparte na stabilizatorach złożonych z elementów dyskretnych.
 12. Muzg

  Potrzebuję ...

  Potrzebuję 2SC2526, najchętniej z demontażu ze wzmacniacza Pioneer.
 13. Muzg

  mod Rotela RB990BX

  Miałem ten wzmacniacz u siebie jeden wieczór. Grał fatalnie jak na opinie jakie można wyczytać na necie. Czuć było moc, ale kontroli to on już nie miał. Do tego bardzo zapiaszczony na górze, brudne granie. Trzeba by pewnie wstawić mu jakieś ambitniejsze końcówki, ale całe.
 14. Muzg

  DAC PCM63

  Ja po kilku takich wizytach zrezygnowałem z lamp w torze. Nie chciałem się oszukiwać, co nie zmienia faktu, że lampy potrafią dać więcej frajdy ze słuchania.
 15. Trochę złącza są niedokładnie osadzone, ale spokojnie można przyjąć 22 <-> 66 <-> 22 mm i płytka się podda. Dzięki, rysunki będą bardzo pomocne dla osób budujących!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.