Jump to content

Muzg

Użytkownicy+
 • Content Count

  3275
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

294 Bardzo dobry

10 Followers

Metody kontaktu

 • Adres URL
  https://muzgaudio.com/

Informacje profilowe

 • Branża
  DIY

Recent Profile Visitors

34979 profile views
 1. Jestem autorem HW sterownika i poprawek SW dostosowujących go pod moje moduły. Nie sprzedaje czyjegoś projektu, tylko moduły mojego autorstwa. SW Dimdim posłużył za bazę do napisania własnego oprogramowania. Zresztą jest udostępnione publicznie, bez żadnych zastrzeżeń.
 2. LCD ma panel dotykowy, ale nie jest obsługiwany. Sterownik bazuje na procesorze SAM3X8E, a SW napisane jest w C.
 3. Ja teraz słucham takiej konfiguracji: ES9038PRO z GE 12AT7WA/B (5 star, 3 mica) + 6N30P-DR
 4. Mój system, dobra płyta, fortepian. Tak, mam Keithley 2015.
 5. 0,1% to żaden wyczyn. 0,01% spokojnie słychać.
 6. Upewnij się tylko, gdzie być powinny pojedyncze, a gdzie podwójne. Fajne historyjki, mamy ubaw po pachy. 😉
 7. Srebro, czy srebrzanka lepiej przenosi wysokie częstotliwości, a w dzisiejszym świecie mamy bardzo dużo urządzeń radiowych pracujących w paśmie 700-3000MHz. To one wpływają na sprzęt powodując zmiany które słyszymy.
 8. Tak, na clocku znajdują się zarówno zielone, jak i czerwone diody.
 9. Graty w drodze do was. Zamówiłem w sobotę, także mogłeś pisać.
 10. I rezystancją przewodów miernika. Zerknąłbym jeszcze jaką moc mają kolumny.
 11. Jeżeli chodzi o produkcje PCB to Chiny są w czołówce. Zarówno technologicznej, jak i jakościowej. Po prostu jak się zamawia PCB za 2$ to się dostaje PCB za dwa dolary.
 12. Pewnie dzisiaj/jutro puszczę mousera. Gdyby ktoś chciał dołączyć to zapraszam.
 13. Atmeg pijesz do mnie, a ja dyskutowałem z jednym Twoim argumentem. W cenie którą wtedy podałeś można nabyć GPD-3303S GW INSTEK którego na co dzień użytkuje i powiem Ci jedno: rozdzielczość nastaw i pomiaru cyfrowego na poziomie 1mV i 1mA daje multum nowych możliwości. Zmierzyłem jego błąd i wynosi on dokładnie +0.5mV i +0.5mA dla całego zakresu. Oczywiście trzeba mieć w głowie, że kable mają rezystancję. 😉 A Rigol DS1054Z przy swojej cenie uważam za świetny zakup. Doskonały, tani oscyloskop na start. Sam nawet myślę co by sobie nie sprawić jednego, żeby swojej kobyły nie męczyć prostymi
 14. Dopiero teraz trafiłem na ten wątek. Zasilacz jest bardzo uniwersalny - został tak zaprojektowany aby móc pracować w aplikacjach gdzie lampy są żarzone napięciem 6,3 - 12,6V. Jednak trafo jest dedykowane do aplikacji na 6,3V, gdzie napięcie to jest stabilizowane. Może nie napisałem tego wprost. Zaleciłem połączenie szeregowe uzwojeń gdyż, z tego co pamiętam zasilasz 2szt lampy, która pobierają razem 0,3A. To dodatkowe uzwojenie ma 0,5A, więc powinno wystarczyć. Może całość się mocno nagrzewać, ale żeby ocenić czy to jest jeszcze w normie musiałbyś zmierzyć temperaturę radiatora. Bru
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.