Jump to content

triode

Użytkownicy
 • Content Count

  5225
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

triode last won the day on September 6 2012

triode had the most liked content!

Community Reputation

850 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

45369 profile views
 1. triode

  Kabel sieciowy DIY

  nie ma czegoś takiego jak ``red copper`` "_ to zwykła,niczym nie zabezpieczona miedź,polerowana co najwyżej. wtyki Viborg są często produkowane poza tą firmą i sprzedawane jako firmowe,,,warto o tym pamiętać. oryginalne są wyraźnie droższe i pakowane w firmowe pudełeczka. Ostatnio kupiłem takie jak na foto:
 2. integra nic Tobie nie da..zagra być może przyjemniej..ale postępu raczej nie będzie. Ja ,podkreślę ja 🙂 polowałbym na końcówkę / monobloki..wiem to kosztuje ale to już inny poziom. kwestię preampu też można rozwiązać..jest jeszcze kilka opcji za umiarkowane pieniądze. Nie chciałbym sugerować ,że to ma być jakaś określona marka..po prostu dobry,dobrze zrobiony piecyk .A Klasa niekoniecznie.
 3. buła na basie...z Krella ! z której choinki się urwałeś..bez urazy d klasa to może cmoknąć A klasę Krella w gniazdko. Elektrokompaniet,ale to już są inne pieniądze.
 4. zapału nie można wyczuć 🙂 na pierwszy rzut oka widać do czego odnosi nowa linia: Krell K-300i review | What Hi-Fi?
 5. w Krellu doszło do ``wrogiego przejęcia``..zarządzał firmą fundusz inwestycyjny.wyciągnęli z firmy co się dało i zostawili. aktualnie firma wróciła do pierwotnych właścicieli czyli rodziny dAgostino. Zapewne nikt nie ma pomysłu jak odbudować rangę i wizerunek firmy. Dziwne,że tego nie wiecie 😞 do 400xi optymalne wydają się kolumny na SS Illuminator..kilka firm ma takie w swojej ofercie to sprawdzone połączenie.
 6. Czy ktoś miał lampy 300b : Psvane Cossor mesh? takie jak na foto lub z krystalicznym carbonem?
 7. Gdybym miał słuchać wyłącznie określonych formatów,wydań lub wykonawców,to znaczyło by to,że wyrzucam pieniądze w błoto 🙂 mam Tidal , Qobuz i odtwarzacz cd na umownym poziomie hifi. preferuję Qobuza-u mnie i dla mnie,brzmi lepiej niż Tidal..na tym samym sofcie.niezależnie czy na kablu lan czy po wifi. odtwarzacz cd wypiąłem bo i tak używam go tylko do testowania nowych rzeczy w systemie.oznacza to tylko,że ergonomia streamingu oraz jakość jest zadawalająca. CD player ma dłuższą historię i są po prostu lepiej dopracowane i zoptymalizowane niż obecne :digital audio.
 8. w każdym większym sklepie komputerowym dorobią ci nietypowy kabel rj45.
 9. I2S with my NorthStar DAC | Page 4 | Headphone Reviews and Discussion - Head-Fi.org
 10. hmmmmmmmmmm. m2tech to może być:interfejs lub zegar 🙂 więc może jakoś bardziej konkretnie. A po pierwsze:sprawdź rozkład pinów na rj45(?)
 11. Grzegorz--zaglądam tu czasem 🙂 podobnie zresztą jak inni starsi stażem.
 12. to nic nie oznacza. 🙂 firma LM nastawiła się na określony typ lamp.. fajny jest Line Magnetic lm-518ia na 845..ale to inne pieniądze.
 13. to raczej poziom Muzishare x5. Line magnetic na el34 ma tylko bardzo budżetowy wzmacniacz(seria mini)
 14. ja przeważnie kupuję w ciemno..lub prawie w ciemno. jak dotąd nie kupiłem żadnego sprzętu,którego musiałbym się wstydzić 🙂 Muzishare r100 to poprawiona lub wzbogacona wersja wzmacniacza: Line Magnetic lm-508ia. wzbogacona o wejścia xlr,umożliwia stosowanie lamp:211/845/805 Zanim pojawiła się polska dystrybucja LM ,kupiłem lm210ia. Czy go kupię-nie wiem,plany są nieco bardziej ambitne 🙂 W każdym bądź razie jest to b.ciekawy wzmacniacz ze średniej półki.I bardzo uniwersalny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.