Jump to content

triode

Użytkownicy
 • Posts

  4370
 • oraz w archiwum

  2129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

triode last won the day on September 6 2012

triode had the most liked content!

Reputation Całkowita

1041 Audioholik

Audiostereo

753

Bocznica

288

2 Followers

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

50243 profile views
 1. ktoś z Polski próbował założyć konto? o ile wiem jest blokada regionalna.
 2. przesyłka z zakupami przed 1.07 przeszła bez opłat 🙂 na ali z automatu doliczają vat do ceny zakupu.pytanie jak to będzie wyglądało w przypadku zakupu z przesyłką z Polski?
 3. przypomina mi ta dyskusja modny jakiś czas temu i lansowany wzmacniacz: [Hidden Content] co to miał walcować wszystkie hi endy 🙂 szersza grupa posłuchała i czar prysł.
 4. byle jaki streamer ma teraz na pokładzie korekcję dsp i możliwość kształtowania własnej krzywej oraz zapisania kilku w pamięci..to żadna mecyja 🙂 w moim przypadku to było 18 częstotliwości ,które mogłeś dowolnie konfigurować,faza i kilka innych rzeczy,łącznie z konfiguracją kości dac. zwykły Qobuz dawał możliwość korekcji,z poziomu aplikacji..że o roonie nie wspomnę.
 5. owszem..procentują godziny spędzone we własnym pokoju. miałem dsp na pokładzie,pomiar pokoju i dla mnie jest to nieakceptowalne.
 6. co do pytania, które audiofilskie dac-i -odpowiem:większość...trzeba umieć z tego korzystać. kość es9028m nie jest akurat szczególnym wypasem ale możliwości korekcji daje sporo i producent z tego skorzystał. korekcja dsp ma maskować niedociągnięcia związane z akustyką i doborem sprzętu...należało by zadać pytanie czego chcemy słuchać? czy aby tego co stworzy procesor? Moim zdaniem symptomatyczne jest to,że autor wątku gra na dac-u o gorszych walorach użytkowych-czyli dCs-ie 🙂 jak kiedyś wepnie bez żadnych cudów ``lepszy`` to będzie miał nielichy zonk 🙂 i tyle są warte te obiektywne porównania.
 7. kiepscy z was są detektywi ,drodzy 🙂 kółka w kolumnach służą do celów transportowych-aby bezpiecznie opuściły skrzynie transportowe..są i kolce do celów stacjonarnych..wystarczy obejrzeć fotki.jedna kolumna waży 107kg,więc nie przelewki. na pamięć nie narzekam więc wiem skąd się bierze ``życzliwość`` kolegów 🙂 Grzegorz Rogala zrobił mi kolumny, ładnych parę lat temu-wspominam je mile 🙂 konstruktora również.. tak jak wspominałem u Rafała byłem-podobało mi się..życzyłbym tutejszym i obcym ``recenzentom `` podobnej klasy pomieszczenia. z @Szymon nie miałem przyjemności..możliwe że niewiele straciłem . ..a swoją drogą zamiast wylewać krokodyle łzy i snuć teorie spiskowe-zapisać się i jechać! 🙂
 8. czy on geniusz to nie wiem-ale ma zaplecze finansowe ,t o sobie wynajął fachowców. a patenty i tak pozostały w firmie.
 9. e tam czepiasz się 🙂 warto sprawdzić. cienki jesteś znawca hi endu 🙂 nie wiesz,że po śmierci ojca,syn przejął stery firmy.
 10. oczywiście,że nie dostaniesz:) to nowa generacja kolumn Wilson Audio kiedyś na AS,w zacnym towarzystwie słuchaliśmy niepozornych Wilson Audio Sofia3 z elektroniką A R.. bardzo nam się podobało. 🙂
 11. Chętnie bym się wybrał ale mam problem z dojazdem. Byłem na początku przebudowy pokoju i nie powiem podobało mi się 🙂 Obecnie ,sądząc po fotkach pokój wygląda i ekscytująco i kosmicznie..no i Wilson Audio jak dla mnie top 🙂
 12. ja o czym innym i ty o czym innym 🙂 sprawdź sobie jakie parametry dsd odtwarzał dCs przed aktualizacją. nie chcę przypominać wcześniejszej generacji firmy Linn,która w ogóle nie odtwarzała dsd. a to nie tani sprzęt.
 13. Balonik w przypadku tego dac-a zaczął pompować Darko audio..to tam po raz pierwszy pojawiło się stwierdzenie o killerze droższych konstrukcji. Czy tak, jest wątpię-raczej dałbym wiarę pewnemu,polskiemu recenzentowi ,który umieścił go na półce +10tys. dac jest sensownie zrobiony ale na niedrogich,sprawdzonych podzespołach. Generalnie marketing w przypadku stosunkowo tanich urządzeń jest dużo trudniejszy i oznacza konieczność dotarcia do znanych recenzentów.Tak jak to się stało w przypadku np. Denafrips. Najpierw był rzutki dystrybutor z kontaktami. Jeszcze jedna sprawa-akurat odtwarzanie plików dsd nie jest najmocniejszą stroną dCs-a,zeszłoroczna aktualizacja coś tam poprawiła ale do poziomu Lampiego jeszcze jest kawałek. 🙂
 14. ceny na rynku pro są równie kosmiczne co w hifi-wystarczy spojrzeć szerzej niż Thoman.de 🙂 vide chociażby cennik Grimm audio.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.