Jump to content

triode

Użytkownicy
 • Content Count

  5191
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

triode last won the day on September 6 2012

triode had the most liked content!

Community Reputation

836 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

45100 profile views
 1. triode

  Audio mity

  tak na szybko: Rola i zastosowanie alkoholu izopropylowego - Wiedza - Henan Haofei Chemical Co., Ltd Alkohol butylowy - Szkolnictwo.pl
 2. triode

  Audio mity

  dzisiaj jest zbyt późno. jutro rozpatrzymy po kolei każdy z tych alkoholi. jak przystało na faceta 50+,zacznij odrabiać lekcje z wnuczętami.zamiast bezmyślnie przepisywać.
 3. triode

  Audio mity

  że co proszę? to po tych ``wyższych alkoholach``?
 4. triode

  Audio mity

  nic dziwnego,że tutaj powstają takie teorie 🙂 koledze @przemak sugeruję,żeby sprawdził jakie właściwości mają ``wyższe alkohole`` np.propanol po spożyciu rozpuszczalników nic już nie będzie takie same..lol Co wy,naukowcy wypisujecie 🙂
 5. Aktualnie mam przyjemność przetestować kabel usb.. na foto na tle mojego MPS-a. Kabel,który przewartościował hierarchię kabli w systemie. ..niesamowita rzecz..
 6. średnio trafiasz..duże portale są mocno powiązane z dystrybutorami. Tak jak to napisał nieco wcześniej kolega:warto spotykać się i wymieniać doświadczeniami.w zasadzie jest to jedyna droga.
 7. biorąc pod uwagę,że periodyki i portale branżowe żyją z reklam to takie ``testy`` i opinie niewiele mają wspólnego z obiektywnością. kolejna sprawa-firma z jednostkową produkcją może mieć ,gdzieś taką formę reklamy..wystarczą opinie klientów zadowolonych ze spersonalizowanego produktu. W szerszym kontekście,problemem YB jest to że kolumny nie trafiły do ultra-hiendowego systemu..a szkoda bo projekt np Evo to już połączenie i jakości dźwięku i referencyjnego wyglądu.
 8. pozytywne 🙂 Podobało mi i u Rafała, 🙂 i u Roberta. Powiem tak:trzeba mierzyć siły na zamiary. Nie warto porywać się na super-duper kolumny,nie mając adekwatnego sprzętu. Dyskusja o wyższościach jednych nad drugimi jest wtórna.Każdy projekt można spersonalizować.
 9. Żeby było mega profesjonalnie,firma powinna dysponować własnym,zaadoptowanym pomieszczeniem odsłuchowym. Jest to jednak duży wydatek i zamrożony kapitał...więc rozumiem,że tylko tuzy mogą sobie na to pozwolić 🙂 Z drugiej strony,potencjalny klient ma najczęściej zwykły living room i zwyczajnie woli słuchać w zbliżonych warunkach. Osobiście wolał bym kolumny strojone w komorze bezechowej niż odsłuch w zaadoptowanym pomieszczeniu..prawdopodobieństwo trafnego wyboru jakby nieco większe...mz Problem,który tutaj się ujawnia to to,że nigdzie nie ma wiarygodnych testów i porównań...więc zwyczajnie mniej zaawansowani są nieco zdezorientowani. na swoje usprawiedliwienie 🙂 ,że wtrąciłem swoje 3grosze mam tylko to,że aktualnie gustuję w vintage paździerzach oraz byłem: i w Łodzi i w pewnej pod częstochowskiej miejscowości....lol.
 10. triode

  Audio mity

  taki miszcz i nie rozpoznaje turmalinów 🙂 https://pl.wikipedia.org/wiki/Turmaliny
 11. triode

  Wplyw kabla na scene

  każdy tablet ma wejście na kartę... na pewno Huawei. pod linkiem do tego urządzenia jest lista firm wspierających i kompatybilnych-trzeba by szukać konkretnych modeli 🙂 http://www.smsl-audio.com/index.asp tutaj: http://www.smsl-audio.com/productshow.asp?id=154 chodzi o B2
 12. triode

  Wplyw kabla na scene

  Tidal czy spotify na iPhona też jest. to tylko kwestia czy pójdzie mp3 320 czy flac.
 13. triode

  Wplyw kabla na scene

  takie rzeczy to są w chińczykach za 200dolców..w Huawejach Vivo i tym podobnych. iPhony/ipady to może za dwie generacje...
 14. triode

  Wplyw kabla na scene

  jak się pisze w wiadomym wątku,to potem takie kwiatki 🙂 lol https://www.hwa-lhdc.org/how-it-works to tylko i wyłącznie kwestia możliwości sprzętu.. podłączysz bezprzewodowo jakieś peryferia? zestaw głośnomówiący?słuchawki? jeżeli tak,to wszystko inne pójdzie...jeżeli jest port usb to zawsze można dołożyć adapter bluethooth.
 15. triode

  Wplyw kabla na scene

  przez bluethooth.. wszystko zależy od możliwości sprzętu. Playerem jest aplikacja w telefonie/tablecie. Android wypada lepiej niż iPhon/iPad..nie wymaga tylu udziwnień.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.