Jump to content

triode

Użytkownicy
 • Content Count

  5513
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

triode last won the day on September 6 2012

triode had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

963 Bardzo dobry

Audiostereo

715

Bocznica

248

2 Followers

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

49514 profile views
 1. parkę kości AK4499 do mojego dac-a też bym chciał 🙂 ale nie ma,japończykom sfajczyła się fabryka. było drogo,będzie jeszcze drożej.
 2. do starszych wersji MX-a warto wgrać nowy launcher..pomaga przy aktualizacjach i w utrzymaniu porządku. nie pamiętam już jakiego używałem..powinno być na wcześniejszych stronach. jeżeli MX nie widzi dac lub odwrotnie,należałoby go zrestartować..power off,,on. nie można dograć Google play ani zalogować się do aplikacji powiązanych z Google bo system nie ma certyfikatów.
 3. zapewne masz rację...tytuł odzwierciedla jakieś emocje..zbyt dużo chciałem napisać. to stary wątek,w którym szukamy taniego i wartościowego sprzętu.
 4. nie wiem...kiedyś widziałem w Holandii. masz aktywną kartę hdmi*(nie mylić z i2s!!)..wejścia analogowe nie są podłączone.
 5. wystarczy przeczytać to co jest napisane...i nie przekręcać 🙂 musiałbyś dokupić dodatkową kartę: a/d jeżeli dobrze pamiętam.
 6. w DestinyAudio pojawiła się nowa wersja JFeng mx-3a....w cenie powiedziałbym atrakcyjnej 🙂 no cóż stara miłość nie rdzewieje...lubiłem małego Fenga. [Hidden Content]
 7. taki sobie filmik z cyklu: ach gdybym był bogaty(w Tajlandii) 🙂 [Hidden Content]
 8. raczej nieznana u nas firma,ale dobre recenzje: [Hidden Content]
 9. możesz się cieszyć,że nie miałeś styczności z punktem(placówką) celnym na lotnisku Katowice Pyrzowice. stoczyłem z nimi kilka ``ciężkich potyczek`` 🙂 na szczęście jest rotacja w urzędach celnych.
 10. jeszcze jedna mało znana firma,tym razem z UK. [Hidden Content] trochę podobna do Audio Note,a trochę jak wczesny Lampizator 🙂
 11. cło:2,5%+23% vat..liczone:od : cena+koszty przesyłki...przynajmniej tyle ja zapłaciłem. dhl-em..5 dni roboczych..tracking trzeba mieć: zrzut ekranu ze strony zakupu potwierdzenie płatności Paypal czasem mogą zapytać o CE....certyfikaty sprzedawcy mają. Jeżeli papiery są w porządku,wszystko idzie szybko i sprawnie.
 12. nie wiem czy znacie stronę firmy : Musician 🙂 [Hidden Content] wygląda na to że rośnie nowa,ciekawa firma.
 13. była mowa o lm219ia Plus...czyli droższym mono bloki i integra to nie jest to samo..wystarczy popatrzeć na plecy wzmacniaczy..zasilacze i trafa nie są takie same. niestety rozbieranych zdjęć dobrej jakości nie ma i trudno porównać.
 14. za drewnianą skrzynię jest dopłata,,,niemała...zresztą kartonowe opakowanie wzmocnione kątownikami jest b.solidne..przynajmniej to w którym przyleciał mój wzmacniacz..ważył bodaj 50kg. brutto. ja wybrałem inną ścieżkę na zakup Line Magnetic.. w polskim prawie celnym nie ma: free shipping...warto o tym pamiętać. zaniżenie faktury nic ci nie da..w przypadku kurierów.. w moim kartonie,lampy były zapakowane w styropian i włożone do kratki,osłony na lampy 🙂
 15. 219ia jest na rynki gdzie nie ma oficjalnych dystrybutorów. ma lepsze lampy,trafa i zoptymalizowaną płytę główną...no i czarną obudowę. 1000usd drożej...trochę strzał w stopę bo mono bloki to 5300-5500usd.z przesyłką. zarówno moc jak i charakter grania lamp 845 i 300b..mz..trudno to rzetelnie porównać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.