Jump to content

triode

Użytkownicy
 • Content Count

  5448
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

triode last won the day on September 6 2012

triode had the most liked content!

Community Reputation

933 Audioholik

2 Followers

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

47858 profile views
 1. we310 NOS widziałem na ebay,cena coś koło 700usd za parę..jak oclą to już sporo grosza. Powiem jak było u mnie-z zastrzeżeniem,lm-210ia gra jako końcówka. Podmieniłem 300b na Cossor(niebieskie)-fajnie,przybyło basu 🙂 Podmieniłem prostowniki na 5c3s black -znowu przybyło i basu i detalu.. Podmieniłem we310a na 10j12s- dźwięk się zrównoważył i przybyło detalu...nie mylić z rozjaśnieniem. jaki z tego morał-zależy w jakiej konfiguracji lamp. U mnie najwyraźniej słychać różnicę w 300b i prostowniczych.Dopiero później sterujących. rosyjskie 10j12s są lepsze od chiń
 2. To kiedy naliczą cło zależy od gabarytow paczki i humoru celnika. Przesyłki z EU nie podlegają opłatom celnym.
 3. oczywiście,że gra lepiej-to końcówka z potencjometrem...jak większość na tym poziomie. w moim dac-u,Musical Paradise mp-d-2 jest dobrze zrobiona reg.głośności...i gra to bardzo dobrze. ja wolę z preampem-ale różnica nie jest duża.
 4. u mnie lm-210ia gra jako końcówka 🙂 12ax7 nie mają żadnego znaczenia...chodziło mi o efekt wizualny. mam ecc83 Siemens,nówki nie śmigane ale nigdy ich nie użyłem...szkoda mi ich. to dobrze gra : [Hidden Content] aż sprawdziłem co za kolumny...no tak JBL 🙂 [Hidden Content] ARRAY_color=Wood Grain-USA-Support
 5. zobaczymy jak będzie z promocjami na ali,bo znalazłem jeszcze prostownicze i 12ax7 -brandowane Cossor [Hidden Content]
 6. pogodzę Was drodzy-Opera jest chińska i znacznie lepiej wykonana 🙂 mój lm-210ia gra na tyle wciągająco,że zrezygnowałem ze znacznie droższych klocków. nie czarujmy się,wzmacniacz za 2tysie w walucie-Ongaku nie będzie 🙂 a jak pisałem wcześniej,z 300b Cossor będzie pociecha 🙂 chwila gdy z czarnego kaczątka wychynie biały łabędź,już blisko.
 7. mam dwa komplety głośnikowych: e-330sp i sp-800sp. to kable o naturalnym balansie tonalnym,dość szybkie ,detaliczne z dobrą kontrolą basu. [Hidden Content]
 8. temat kabli nie można oderwać od całości systemu. nie wiem czy akurat srebro do lampy..raczej niska impedancja i pojemność..czyli kable bez udziwnień. do ciepło, grających lamp-dlaczego nie. ja preferuję kable,które możliwie niewiele ingerują w brzmienie.taki jest starszy Stereovox czy MPS.mam na myśli głośnikowe.
 9. nie mam pojęcia 🙂 i raczej nikt ,tutaj nie podpowie. ja gram na kablach tajwańskiego MPS-a..są na tyle uniwersalne,że pasują i do Krella i do 300b.
 10. tak,mam dwa preampy i lm210ia gra tylko jako końcówka. w torze zbalansowanym gram z Krellem kbl a w rca Opera Ref 2,2..czasem gram z dac=a Musical Paradise mp-d2..ma bardzo dobrze zrobioną reg.głośności 🙂 mam wybór.
 11. nie jestem pewien..miałem te lampy kilka lat temu. stare Tung sol to jedne z najlepszych amerykańskich lamp.
 12. dość chłodne,w typie Siemensa [Hidden Content] jeżeli koszt przesyłki rozsądny,to wziąłbym 🙂 to jedne z najlepszych.
 13. nóżki są pod dac i pre. bezpiecznik bardzo mnie zaskoczył 🙂 robi fajną rzecz-dodaje odrobinę werwy i blasku..w skali mikro. miałem Create Audio Labs..też fajny.
 14. odpowiem za miesiąc 🙂 fajne są-nie mulą,nie gubią detali.. jeszcze dwa fajne drobiazgi. bezpiecznik Aucharm nano i nóżki.
 15. trafił do mnie taki frykas 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.