Jump to content

triode

Użytkownicy
 • Content Count

  5288
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

triode last won the day on September 6 2012

triode had the most liked content!

Community Reputation

865 Audioholik

2 Followers

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

45991 profile views
 1. próbuj :pilotem albo dotykiem... na początek podepnij pendrive lub dysk. nie pamiętam czy w głównych ustawieniach był wybór klawiatury.? nie mam już mx-1 ,więc nie sprawdzę.
 2. mam na pendrive :) w sieci już go nie ma albo został przeniesiony 😞 myślę,że na początek Amazon i bubble. można sprawdzić:aptoide to jest strona do pobierania.
 3. Z tyłu urządzenia jest wyłącznik-musisz z pozycji 0 na 1...ten nad gniazdem iec 🙂
 4. gdyby ktoś był zainteresowany 🙂 oddam w dobre ręce:JFeng MX-1. kolor szaro-srebrny,wersja bez ``pro`` w nazwie więcej w :Ogłoszeniach. gdyby ktoś był zainteresowany 🙂 oddam w dobre ręce:JFeng MX-1. kolor szaro-srebrny,wersja bez ``pro`` w nazwie więcej w :Ogłoszeniach.
 5. Sprzedam zegar wzorcowy:M2Tech Evo. Stan-jak nowy. W zestawie:karton,zasilacz,kable przyłączeniowe. Urządzenie nie było nigdy otwierane,modyfikowane etc..
 6. pamiętam,że omawialiśmy wyniki. akurat w twoim przypadku-pech. największe gwiazdy misjonarzy wiały aż miło..a to był banał-wszystkie odpowiedzi były prawidłowe 🙂 może nadarzy się okazja niebawem powtórzyć.
 7. zachorowałeś..nagle i ciężko 🙂 odchorowałeś jak już były wyniki. to jest do odszukania-jeżeli komuś będzie się chciało.
 8. kolejny raz ci powtórzę: nie potrafisz przeczytać(ze zrozumieniem 🙂 ) dwóch zdań po polsku.
 9. często się powołujesz-natomiast nigdy nie uczestniczyłeś 🙂 trzeba mieć fantazję-nieprawdasz?
 10. o to przypomnę jeszcze taką sprawę : mniej więcej w marcu ur zaproponowałem prosty test z fajnej strony sieci 🙂 wynik był taki,że najwięksi misjonarze nagle się wystraszyli 🙂 jeden się nagle rozchorował kolejny stwierdził,że nie jest audiofilem..lol sami sobie dopowiedzcie co to oznacza.
 11. nawet nie potrafisz zrozumieć dwóch zdań..po polsku.
 12. gdzie niby ta prawda jest? to są teksty na poziomi:Wiocha.pl 🙂
 13. pleciesz takie bzdury,że nóż się w kieszeni otwiera. w kółko to samo,,zresztą nie tylko Ty..paru innych misjonarzy również!
 14. korespondowałem z nimi,zanim kupiłem mój lm-210ia. jeżeli napiszesz po angielsku-odpowiedzą.to dość popularna strona.ceny przesyłki mają dość rozsądne.
 15. nie wiem jak z cłem z Kanady ale 750usd nie wydaje się ceną wygórowaną 🙂 [Hidden Content] od strony softu wydaje się być przemyślany i ma w zasadzie wszystkie opcje. specyfikacja jest typowa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.