Jump to content

audiostereo.pl

Użytkownik Premium
 • Content Count

  1372
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

454 Dobry

About audiostereo.pl

 • Rank
  Administrator

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

23784 profile views
 1. Zazwyczaj regulamin jest święty, ale warto podejść do sprawy indywidualnie. U nas na forum też najpierw patrzymy na regulamin, ale jeśli są podstawy, to czasem zmieniamy decyzję. W opisanej historii na pewno firma mogła wykazać się większą wyrozumiałością, a tak straci zapewne użytkownika, jak nie wielu innych. Skoro hulajnoga była odniesiona do strefy, to mogli karę anulować.
 2. Witamy nowego administratora na forum @espectro7844 🙂
 3. Hej, Wrzucilismy testowo przycisk X do zamykania sidebaru na wszystkie Motywy. Opcja jest testowo dostepna dla uzytkownikow Premium. To nasz uklon w ich strone. Uwagi sa realizowane przez wtyczke. Tapatalk oferuje tylko podstawowe funkcje. Polecamy uzywanie forum przez przegladarke. Obecne motywy sa dopracowane i dzialaja bardzo dobrze na telefonach.
 4. Ok juz widze. Poprawimy. Na chwile obecna zmien na inna, jutro naniesiemy poprawki na czarny motyw.
 5. Byla kiedys minusujaca, ale prowokowala za wiele wojen, wiec wycofalismy.
 6. Ok, czyli po najechaniu na link w różnych miejscach. Poprawimy to, faktycznie jest zbyt ciemny.
 7. Szanowni. Zazwyczaj staramy się pozostać neutralni politycznie. Daleko nam do bycia korporacją. Jesteśmy też całkowicie polskim kapitałem. Martwi nas jednak to, że oprócz wpływów z abonamentu TVP dostaje corocznie 2 miliardy złotych. Oprócz tego dodatkowo mają zostać opodatkowane inne media. Zawsze na forum staraliśmy się dbać o pluralizm. Uważamy, że przesada w każdą stronę jest zła. Media prywatne nie są oczywiście idealne i nie są bezstronne. Jesteśmy jednak za wyborem, aby to widz, słuchacz czy czytelnik mógł sam to zweryfikować.
 8. Motyw można zmienić na samym dole strony klikając "Motyw". Prośba o zrzut ekranu. Jeśli w jakimś miejscu tak się dzieje, to poprawimy.
 9. Dla użytkowników Premium dodaliśmy kolejną ciekawą opcję - zakładki. Dzięki niej można dodawać wybrane posty, by mieć potem do nich szybki dostęp ze strony: [Hidden Content]
 10. Zmieniliśmy dzisiaj, aby ban po przekroczeniu 10 punktów był na 7 dni. Zazwyczaj to wystarcza, aby ochłonąć. Moderacja ma jednak możliwość nadpisywania ustawień, więc w szczegółnych przypadkach może karę wydłużyć.
 11. Najprościej chyba jak dodasz sobie do obserwowanych. Potem możesz sprawdzać w zakładce aktywność: [Hidden Content] Możesz stworzyć swój własny kanał: [Hidden Content] I odfiltrować bez Bocznicy (lub jakiejkolwiek innej zakładki). Następnie wchodzisz z Menu głównego w Aktywność i Twoje kanały aktywności.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.