Jump to content

audiostereo.pl

Administratorzy
 • Content Count

  1379
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

464 Dobry

Audiostereo

175

Bocznica

289

About audiostereo.pl

 • Rank
  Administrator

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

24505 profile views
 1. Tapatalk to zewnętrzna aplikacja i my nie mamy z tego tytułu żadnego profitu.
 2. Konta premium mają dużo większy limit, więc właściwie masz odpowiedź na: [Hidden Content] 85 zł rocznie.
 3. Stary motyw Red Old został wyłaczony w związku z problemami z kompatybilnością z nowym silnikiem. Zachęcam do używania nowych motywów. Jeśli ktoś koniecznie chce mieć spis 5 ostatnich tematów na stronie głównej, jak na starych motywach, to może to ustawić: Jak klikniesz na "strona 1 z 300" to tam sobie możesz podać dowolny numer strony. Odnośnie limitów zdjęć, to zwiększyliśmy limit dla użytkowników do 200 mega. Jeśli komuś mało, to może używać opcji wstawiania z zewnętrznych serwisów lub wykupić konto premium z dużo większym limitem. Na chwilę obecną NIE będą us
 4. Używasz skórki Old i na niej faktycznie występują problemy. Zachęcamy do testowania nowej opcji na skórkach 2021.
 5. @Misio38 a przeczytałeś ten wpis na blogu powyżej? Na nowych motywach możesz włączyć sobie różne widoki. Jednym z nich jest 5 ostatnich tematów właśnie. Więc nadal będziesz mógł używać starego widoku. Stary tzn. który? 🙂
 6. Panowie @Espectro ma rację. Na luźne rozmowy zapraszamy do: Tutaj prosimy o zgłaszanie błędów technicznych, bo ciężko nam potem je odszukać. Nic nie zniknęło. Możesz sobie przełączać jaki widok chcesz mieć. Tutaj instrukcja:
 7. O ktorym z widokow mowisz? Widok 5 ostatnich tematow, to akurat opcja dajaca widok ze starych wersji serwisu. Jak ktos chce miec "oldskoolowo", to moze ustawic ten widok + motyw classic.
 8. Hej, dodaliśmy widok pięciu ostatnich tematów na stronie głównej na nowych skórkach. Więcej informacji w tym wpisie:
 9. Jednocześnie pragniemy poinformować, że wraz z końcem kwietnia skórka Audiostereo Red Old zostanie wyłączona. Prosimy o używanie nowych skórek z wybranym trybem wyświetlania strony głównej.
 10. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o możliwości zmiany widoku strony głównej. Część z Was zgłaszała, że preferuje widok pięciu ostatnich tematów z danego działu, jaki był na starych motywach. Postanowiliśmy więc dodać taki widok, jako dodatkową opcję. Wyznaczy kliknąc wskazany przycisk na stronie głównej:
 11. Zobacz cały artykuł
 12. Świetna informacja dla wszystkich wielbicieli koncertów i festiwali. Jak donosi nasz informator, dzięki źródłom zaprzyjaźnionym z Ministrem Kultury, już od 1 czerwca wrócą nasze ukochane imprezy! Nie będzie to jednak oczywiście takie proste. Na wejściu na impreze będzie skanowany odpowiedni QR kod, a użytkownicy będą musieli przestrzegać ścisłych norm sanitarnych. Jak w praktyce będzie to wyglądało? Obecnie dyskutowanych jest kilka wariantów. Jednym z nich są specjalne bańki, w których będą przebywać uczestnicy wydarzenia. Jak udało nam się ustalić obecnie trwają pierwsze testy takie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.