Jump to content

audiostereo.pl

Użytkownik Premium
 • Content Count

  1363
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

435 Dobry

About audiostereo.pl

 • Rank
  Administrator

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

22127 profile views
 1. Ze względu na prowadzone prace przez kilka najbliższych godzin dodawanie postów może trwać dłużej niż zwykle. Przepraszamy za problemy.
 2. Hej, Prezentujemy nam naszą nową skórkę Audiostereo Clean. Przełączyć na nią możecie klikając na samym dole strony na Motyw i potem Audiostereo Clean. Skórka ma kilka przydatnych udogodnień. Po jej dopracowaniu zamierzamy na jej podstawie zbudować nową Czerwona, Ciemna i Klasyczną (Red, Black i Classic). Dajcie znać, jak Wam się podoba 🙂
 3. Po zbadaniu sprawy administracja podjęła wspólną decyzję o nałożeniu moderacji wpisów na okres tygodnia dla użytkownika @il Dottore. Apelujemy jednak do wszystkich użytkowników o kulturę dyskusji. Grono moderatorskie zostało powiększone. Wszelkie ataki personalne nie będą tolerowane.
 4. Czy wybrane posty zostały zgłoszone do moderacji? Czy nadal istnieją, czy zostały już skasowane? Z tego co widzę, to ten użytkownik otrzymał punkty ostrzeżeń.
 5. Dziękuje. Takie wypowiedzi powinny zostać usunięte, a za ich publikację nadane ostrzeżenia i punkty. Administracja nie daje przyzwolenia na taki język. Nawet jeśli część z nich jest umieszczana z emotikoną na końcu, mającą sugerować formę żartu, to na takie żarty nie dajemy przyzwolenia.
 6. Nie znamy konkretnych wypowiedzi, więc ciężko się odnieść. Jeśli są w nich ataki personalne czy tzw. mowa nienawiści, to oczywistym jest, że powinny zostać usunięte i takie stanowisko mieliśmy zawsze. Można jakiś link prosić?
 7. Podejmowanie decyzji na podstawie samego adresu IP zawsze bedzie obarczone ryzykiem. Dlatego administracja rekomenduje, aby nie bylo to jedyna przeslanka.
 8. To czy ktos uznaje wplyw kabli itd. nie powinno miec wplywu na moderowanie. Nie oceniamy pogladow, tylko zachowanie.
 9. Zapraszamy do testowania naszej aplikacji mobilnej: [Hidden Content]
 10. Wiemy, że wiele osób lubi mieć dedykowaną aplikację do wszystkiego. Od teraz możecie używać naszego forum na swoim telefonie z Androidem lub iOSem. Zapraszamy do pobierania i testowania: Aplikacja mobilna dla Androida: https://play.google.com/apps/testing/com.invisioncommunity.communities Aplikacja mobilna dla iOS: https://testflight.apple.com/join/bzsWOXFO
 11. W związku ze zbytnim rozrostem obecnego wątku i potencjalnym wpływem na szybkość działania forum zamykamy go. Zapraszamy do nowego wątku:
 12. W związku ze zbyt dużym rozrostem poprzedniego wątku Znaleziska na eBay i Allegro: otwieramy obecny. Wątek będzie działał szybciej.
 13. O to ciekawe, bo ja takiej nie widziałem 🙂 Może głębiej trzeba poszukać, sprawdzimy.
 14. Na tym forum, które podajesz jest zdaje się jedna skórka. Więc nawet nie masz żadnego wyboru. U nas jeśli jakieś zniknęły to z powodu niekompatybilności. Rozwijamy kilka skórek, ale czasem twórcy silnika wprowadzają duże zmiany w systemie skórkowania. Przez co np. przy ostatniej aktualizacji silnika z wersji 4.4 na 4.5 część skórek się "rozsypała" i trzeba je naprawiać. Nie ma to nic wspólnego z utrudnianiem na siłę życia użytkownikom, a pisanie o tym w takim kontekście to niemal teorie spiskowe. To jest akurat standard na większości dużych for. Na elektrodzie jest przecież to samo od
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.