Jump to content

audiostereo.pl

Administratorzy
 • Content Count

  1323
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

374 Bardzo dobry

About audiostereo.pl

 • Rank
  Administrator

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

18137 profile views
 1. Pracujemy nad satysfakcjonującym rozwiązaniem. Otwarta, ale nie do końca. Linki i załączniki będą niewidoczne dla gości, co zachęci ich do rejestracji i dołączenia. Goście mogli pisać tylko przez chwilę, jak sprawdzaliśmy opcje. Teraz jest tak jak napisaliśmy - gość może napisać post, ale i tak musi dokończyć rejestrację po tym, aby był on widoczny. Najlepiej samemu sprawdzić jak to działa po wylogowaniu 🙂 Oczywiście nie namawiam do tworzenia kont-klonów, tylko do sprawdzenia tej opcji. Chodzi o to, że samo napisanie posta nie wystarczy.
 2. Ok, po długich testach i konsultacjach z supportem mamy pewien trop. Wolne dodawanie postów jest powiązane z powiadomieniami, a konkretnie z ich bardzo dużą ilością na maila. W tej chwili szło tego kilka tysięcy dziennie do naszych użytkowników. Na chwilę obecną zmieniliśmy domyślne ustawienia forum, tak aby standardowe powiadamianie odbywało się poprzez wewnętrzne powiadomienia (ten "dzwoneczek" na górze strony), a nie przez maila. Zobaczymy jak to wpłynie na szybkość działania. Oczywiście dla tych bardzo chcących używać maila ta opcja nadal jest dostępna i można sobie ręcznie zmienić. Jednak do tej pory standardowo była ustawiana dla każdego, który się rejestrował, więc była tego bardzo duża ilość.
 3. Nie do końca. Testujemy opcję, żeby goście mogli napisać posta, ale i tak będzie konieczna późniejsza rejestracja dla nich - dostaną odpowiedniego maila. Jeśli tego nie zrobią ich zawartość zostanie usunięta.
 4. To nie jest moja praca. Autorem filmu jest @AudioRecki. Nigdzie nie pisaliśmy, że to relacja z pokoju DIY. To relacja z całego AVS. Odnośnie pokoju będzie oddzielny artykuł, jak co roku. To bardziej uwagi do autora, oczywiście słuszne, ale uważam, że złośliwości są niepotrzebne. Ale po co te negatywne nastawienie? Administrację interesuję pokój. Redakcja miała powiedziane, że warto tam zajść i skręcić nieco materiału. Było trzech redaktorów. Oddzielny reportaż z pokoju będzie jeszcze na pewno od @paltona.
 5. Miał być nasz rollup rozstawiony na wejściu. Jednak @AudioRecki rozbił auto i nie dotarł na spotkanie, stąd całe zamieszanie... Wyciągniemy wnioski i za rok będzie już tylko lepiej 🙂
 6. Polecamy naszą relację video: W 13ej minucie pojawia się pokój DIY. 🙂
 7. Hej, pewnie piszesz o małym zamieszaniu z rezerwacją. Dzwonił do nas @Seyv w tej sprawie. Przepraszamy najmocniej, ale nie wiem czemu tak wyszło w tym roku. Spotkania w Harendzie robiliśmy co roku i w tym również poinformowaliśmy ich z wyprzedzeniem. Zawsze płaciliśmy im po wystawieniu faktury, więc nie wiem o co im chodziło tym razem. Czy właściciel się tam zmienił czy o co chodzi, ale nigdy nie robili żadnych problemów. Niemniej jednak cieszymy się, że spotkanie odbyło się prawidłowo, a uczestnicy należycie zintegrowali 😉
 8. To żadna sankcja. Ktoś z naszych deweloperów musiał namieszać. Dzięki za zgłoszenie już sprawdzamy.
 9. Zapraszamy serdecznie na spotkanie naszych użytkowników. Szczegóły na:
 10. Zapraszamy serdecznie na spotkanie naszych użytkowników. Szczegóły na:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.