Jump to content

audiostereo.pl

Użytkownik Premium
 • Content Count

  1353
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

413 Bardzo dobry

About audiostereo.pl

 • Rank
  Administrator

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

20631 profile views
 1. Tak, po ostatniej aktualizacji silnika niestety się popsuł. Będziemy naprawiać w najbliższych dniach, przepraszamy za kłopot. Dane są poprawne, tylko wyświetlanie ich się zepsuło. A czy na pewno macie włączone w ustawieniach powiadomień? Proszę o sprawdzenie na: [Hidden Content] Zmieniliśmy dzisiaj jedną rzecz, poproszę o sprawdzenie, czy teraz będą przychodzić.
 2. Skórka Clean jest chwilowo niedostępna. Musimy nanieść kilka poprawek. Już naprawione.
 3. My za to wyżej napisaliśmy Ci, że nic nie zmienialiśmy w tej kwestii. Była za to aktualizacja silnika. Zapewne inne fora, która dokonają aktualizacji będą miały to samo.
 4. Nie bardzo rozumiem Twój tok myślenia. Skoro ktoś Cię np. zacytował w poście to chcesz to wszystko w mailu przeczytać? Przecież i tak zazwyczaj trzeba mu odpisać, więc bez wejścia na stronę nie da się tego zrobić. Powiadomienie, to powiadomienie - informuje Cię jedynie, że jakieś zdarzenie miało miejsce. My nic nie przestawialiśmy w długości treści, może twórcy silnika coś zmienili.
 5. Skasowanie nie jest raczej dobrym pomysłem. Zawsze możesz wykupić premium, ma większe limity: [Hidden Content] Dostępna jest już testowa wersja naszej aplikacji mobilnej. Można ją pobrać dla iOSa i Androida: [Hidden Content] oraz [Hidden Content] Po zainstalowaniu należy odszukać nasze forum w dziale Technologia. Zapraszamy do testowania. Tapatalk zapewne hostuje to u siebie.
 6. A jakie to bylo przkierowanie? Bo za bardzo nie wiem o co chodzi. Od kiedy sie to zmienilo? Aktualizowalismy silnik jakies 1-2 tygodnie temu, moze cos sie pozmienialo.
 7. Obecnie domyślnie są włączone powiadomienia wewnętrzne na stronie, jak i mailowe. Jak ktoś chce sobie zmienić, to warto sprawdzić na wspomnianej stronie.
 8. Jak wejdziesz przez http (nieszyfrowany adres) to tak jest. Jak wpiszesz https audiostereo to zadziala. Zrobimy potem przekierowanie, aby z http tez dzialalo.
 9. Nic sie w dodawaniu screenow nie zmienilo. A jakis inny niePNG mozesz dodac?
 10. A jak Wam się podobają obrazki na głównej stronie w motywie Clean?
 11. W którym miejscu masz czarne litery na czarnym tle? Straszą, że wyłączą w przyszłych wydaniach, ale udało mi się wymusić, aby na razie działało jeszcze 🙂 BBCode is a legacy markup language that was originally designed to allow users to submit rich content prior to the advancement of WYSIWYG editors. BBCode support is deprecated and may be removed in a future release, and we recommend leaving this option disabled for greater performance and reliability if your community does not rely on BBCode parsing to format posts. Teraz sobie ręcznie można pogrubiać znów.
 12. Clean to jest w sumie dawne Blue, tylko w podrasowanej wersji 🙂
 13. Troche maja 🙂 Ta nowa Clean ma nowe funkcje dodane w tej wersji silnika. Np. Na mobilkach mozna sobie wlaczyc inny widok listy tematow. Jak poprawimy bledy, to poprzenosimy to na pozostale.
 14. Predkosc byla naszym priorytetem. Uzytkownicy wielokrotnie podkreslali, ze na nic im kolorowe skorki, jak forum bedzie dzialac powoli. Wyglad bedzie jeszcze poprawiany, wiec tym sie nie martw. Na chwile obecna nasz glowny cel zostal osiagniety - forum dziala szybko i stabilnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.