Jump to content

audiostereo.pl

Użytkownik Premium
 • Content Count

  1352
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

408 Bardzo dobry

About audiostereo.pl

 • Rank
  Administrator

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

19744 profile views
 1. Ze spraw organizacyjnych, to przypominamy, że od północy obowiązuje cisza wyborcza.
 2. Znów same ogólniki "wiem jak to działa" itd. albo przedstawisz jakieś konkretne dowody, albo z naszej strony koniec tematu. Przepraszam, ale co jest według Ciebie zamiataniem pod dywan? Czekamy na konkretne fakty, które możesz poprzeć jakimiś dowodami, to się do nich ustosunkujemy. Nikt Was nie blokuje w tym wątku. Twój post i innych jest widoczny. Podkreślę jednak ostatni raz, że nie będziemy akceptować pomawiania. Z naszej strony występuje polityka zero tolerancji. Jeśli są jakieś dowody, to będą i konsekwencje i opuszczenie moderacji/redakcji w trybie natychmiastowym przez daną osobę. Tylko na razie to jest kręcenie jakiejś afery z Waszej strony bez dowodów. Jeśli takowe posiadasz, to zapraszamy - adres administracji jest znany. Na razie to jest tylko "Wiem, ale nie powiem...".
 3. Bardzo łatwo kogoś zdyskredytować. Napiszemy jedynie, że zawsze w swoich działaniach kierujemy się zawsze etyką i sprawiedliwością. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości badamy je wnikliwie i nie bagatelizujemy. Owszem, rozwiązaliśmy współpracę z jednym z redaktorów na początku tego roku, ale nie był to @plastik1989. Jeśli ktoś posiada jakieś konkretne dowody na bycie nierzetelnym przez tego redaktora, to proszę przysłać. Na pewno przyjrzymy się sprawie. Nie będziemy natomiast tolerować żadnych ogólników i pomówień bez jakichkolwiek dowodów. Administracja i właściciele forum nigdy nie dawali i nie będą dawać przyzwolenia na jakieś branie sprzętu. Jeśli już jesteś tak wnikliwy - to możesz popytać w branży, to dowiesz się jakie mamy stanowisko. Redaktorzy mają to jasno powiedziane i są tego świadomi. Jeśli posiadasz jakieś twarde dowody, że ktoś nie stosuje się do tych zasad to podziel się nimi.
 4. W ostatnim czasie pojawiły się oskarżenia odnośnie jednego z naszych redaktorów - @plastik1989. Pragniemy kategorycznie zdementować tego rodzaju informacje jako nieprawdziwe. Ich dalsze powielanie będzie grozić zbanowaniem autorów. Są one bardzo krzywdzące dla redaktora, z którym nasza współpraca przebiega całkowicie bezproblemowo. Jednocześnie podkreślamy, iż forum nie jest miejscem do załatwiania tego rodzaju spraw, a jedyną słuszną drogą jest bezpośredni kontakt z administracją. Dalsze pomawianie będzie skutkować odpowiednimi konsekwencjami.
 5. Miejsce pracy: siedziba firmy w Pabianicach. Do głównych zadań na w/w stanowisku będzie należało: - obsługa logistyczna magazynu - odbiór towaru - przygotowanie i wysyłka towarów do Klienta Wymagania stawiane kandydatom na w/w stanowisko: - Wysoka kultura osobista - Umiejętność pracy w zespole - Dobra organizacja pracy - Prawo jazdy kat.B - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferujemy stałą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie. Kandydaci proszeni są o wysłanie swojego CV i listu motywacyjnego w jednej wiadomości na adres mailowy: [email protected], tytułując mail "Oferta pracy magazynier", załączając informację: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
 6. Miejsce pracy: sklep stacjonarny Q21, Pabianice Reymonta 12 Godziny pracy: poniedziałek - piątek 10:00-18:00, soboty 10:00-14:00. Do głównych zadań na w/w stanowisku będzie należało: - Fachowa obsługa Klienta w zakresie doradztwa w zakupie systemów audio-video - Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji systemów audiowizualnych - Dbanie o prawidłową ekspozycję urządzeń w salonie - Uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych - Pomoc w organizowaniu oraz przeprowadzaniu pokazów na targach branżowych Wymagania stawiane kandydatom na ww. stanowisko: - Bardzo dobra znajomość branży audio-video - Zainteresowanie i znajomość nowych technologii, wprowadzanych w branży audio-video - Łatwość w poruszaniu się po zasobach internetu, wyszukiwania niezbędnych danych - Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego - Znajomość działania mediów społecznościowych - Wysoka kultura osobista - Łatwość nawiązywania kontaktów Q21 oferuje stałą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie, stała umowę oraz możliwości rozwoju. Kandydaci proszeni są o wysłanie swojego CV i listu motywacyjnego w jednej wiadomości na adres mailowy: [email protected], tytułując mail "Oferta pracy handlowiec", załączając informację: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)". Q21 informuje, że odpowie tylko na wybrane oferty.
 7. www.gov.pl/web/kultura/wytyczne-dla-organizatorow-imprez-kulturalnych-i-rozrywkowych-w-trakcie-epidemii-wirusa-sars-cov-2-w-polsce
 8. Sens jest taki, abyś nie zrobił pięciu postów jeden za drugim w ciągu 15 minut. Jeśli nawet odpowiadasz dla pięciu osób, to zazwyczaj cytujesz ich wpisy i lepiej to wygląda w jednym poście.
 9. Sklejanie postów działa do 15 minut. W jakim sensie? Post się długo dodaje czy o co chodzi?
 10. Zmieniłem jedną rzecz do sprawdzenia. Gdyby dodawanie postów zamulało, to dajcie proszę znać, najlepiej wraz z podanym czasem dodawania.
 11. Sprawa była wyjaśniana masę razy. Nikogo nie blokujemy dla samego blokowania. Jeśli natomiast użytkownicy jakiejś strony nagminnie spamują u nas swoim adresem w tematach, czy też na PW do naszych użytkowników, to taka blokada jest uruchamiana, w celu zabezpieczenia naszych userów. W jakim konkretnie celu i gdzie chcesz używać tego adresu?
 12. Ważna informacja organizacyjna. Nasze adresy mailowe w domenie @site.pl nie są już aktywne. Nie działa więc adres [email protected] oraz [email protected] W razie chęci kontaktu mailowego prosimy o używanie nowych adresów. Szczegóły w zakładce Kontakt.
 13. Zamknelismy stary watek Polityka (jest dalej do odczytu!) i otworzyliśmy nowy:
 14. Nic nie przepadło. Stary wątek zostawiamy dla potomnych 😉 Zostawiamy go jednak zamkniętym. Ciągłe zapytania do bazy w wątku z 4672 stronami (!!!) mogły mieć wplyw na działanie forum.
 15. W związku ze zbytnim rozrostem obecnego wątku i potencjalnym wpływem na szybkość działania forum zamykamy go. Zapraszamy do nowego wątku:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.