Jump to content

dankam

Użytkownicy
 • Content Count

  1157
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

248 Dobry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Proponuję linkę solid może powodować dodatkowe naprężenia na złączu. A najlepiej jakbyś spojrzał wstecz w wątku była akcja robienia kpl kabli do tego. Może ta osoba jeszcze się podejmie. Zarabianie tych złącz samemu bez dedykowanego sprzętu jest trudne. Gotowiec zaoszczędzi mnóstwo czasu i stresu a i zminimalizuje możliwości zwarcie, pomyłek, braku styku itd.
 2. Moduly przyjechaly w weekend robię przepakowania i lądują w paczkomacie.
 3. Moduły w drodze. Wysylke można śledzić pod linkiem [Hidden Content]
 4. Aktualizacja statusu. Dostałem odpowiedz od dyr sprzedaży na moją skargę na opieszałość z wysyłką Dear Mr. Kaminski, Please accept our apologies for the delay with your delivery and as you mention below we have faced several shipping issues caused by Brexit but also other factors. We have though solved the problems. The parts have been packed and will ship out tomorrow. You should expect delivery on February 4th. Best regards Bjarne Lorenzen
 5. Witam istnieje dołożenia szt i wysyłka wraz z najbliższą dostawą. strasznie opóźniony z nimi jest kontakt ale kązdorazowo dostaję odpowiedx na maile więc wystarczy poczekać. Do chętnych wyżej wysłałem PM. Prosze o szybka odpowiedż ja założę pieniądze a potem poczekam na przelewy. Dlatego tak byle dłużej już nie przeciągać wysyłki.
 6. Witam byly pewne problemy z rejestracja firmy w Holandii ale dystrybutor ogarnął temat, taka dostałem odpowiedz na przypomnienie o dostawie HI Daniel Thank you for your email. We finally have out Dutch VAT details which means we are working through the backlog of shipments at the moment.We are expecting everything waiting to be shipped within the next 48-72 hours.
 7. Jak wiemy mamy pandemię oraz covidowy lock down. Taka otrzymałem odpowiedź na pytanie kiedy wyślą towar. Wychodzi na to aby nie płacić jakiś dodatkowych opłat musimy poczekać na dostawę do 15.01. Hi Daniel, Our plan post-Brexit was to ship orders to EU customers via our new transport hub in the Netherlands Unfortunately the registration of our NL VAT number has been delayed and I don’t expect to be able to make our first shipment until early next week. This leaves me with two options: Ship as planned via the Netherlands. Estimated delivery date to you will be 1
 8. Dzisiaj zamòwienie kliknąłem. Czekam teraz na nr DHL jak wyślą. Wtedy będę wiedział kiedy dostawa i przepakowanie do paczkomatów.
 9. Witam aktualnie zaksięgowane wpłaty: 1. init0 - 1szt. 2. arkotic 1szt. - zapłacone 3. camil211 - 1szt. - zapłacone 4. LubMich - 2 szt. - przelew poszedł ale jeszcze nie przyszedł 😉 5. klinek - 1 szt. - zapłacone 6. Kornikov - 1szt. Mam jeszcze jeden bez podanego nicka więc @init0 i @Kornikov jeden z Was musiałby się do niego przyznać a jeden zapłacić 😉 Czekam na Was aby kliknąć zamówienie.
 10. Własnie wysłałem do wszystkich z listy szczegóły jak będzie wyglądać transakcja. Jak dostanę od wszystkich kasę to robię zamówienie. Jak się wszyscy zepną to pewnie kliknę jeszcze przed świętami. Jak tylko dostanę info o wysyłce to dam znać. Jak ktoś chce się jeszcze dopisać to dobry moment bo nie wiadomo kiedy uzbiera się następna 7szt. W te co prawda nie zamawiam dla znajomego modułu więc jest jakaś szansa ale czas następnego zamówienia bliżej nieokreślony.
 11. dystrybutor nie ma na stanie więc nie da rady. Poza tym przy jednostkowej sztuce cenowo nie ma sensu w porównaniu do 1200AS2. Dźwiekowo już nawet nie wspominając o przepaści jaka dzieli te dwa moduły.
 12. Pisałem w osobnym wątku a lista jest tu wieć aby sprawa była jasna. Aktualne ceny od dystrybutora sa takie że koszt modulu powyżej 7 szt to 1320 wraz z wysyłką paczkomatem. Kolega Night miedzy innymi z tej przyczyny zaprzestal organizowania zamowien. Ja najprawdopodobniej też jedną szt będę potrzebował wiec postanowiłem zorganizować zamówienie. Aktualnie jest dostępny u dystrybutora wiec jak szybko się zbierze zestaw to będzie możliwa szybka dostawa.
 13. Jak się zbierze 7 szt. Zamawiam i po tyg sa do wysyłki. Aktualnie mają zapas wiec nie będzie problemu. Myślę że listę najlepiej założyć w moim wątku
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.