Jump to content

dankam

Użytkownicy
 • Content Count

  839
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dankam

  Dirac live

  Fizyki nie odszukasz. Podstawą musi być zrobiona.
 2. Moja końcówka już gra. Przewody to Nogami 2549 sygnałowe, Melodika głośnikowe. Na zdjęciu jeszcze nie spięte do bocznej ścianki. Steruje nią także nowy nabytek miniDSP SHD z odpalonym genialnym Dirac Live 2 Komplet wybitnie pod włos audiofilskiemu typowemu postrzeganiu sprzętu grającego 😉 Do czasu jak nie zagra bo wtedy tylko fani anomalii dźwiękowych mogliby mieć zastrzeżenia.
 3. dankam

  Dirac live

  Od 2 tyg bawię się Diracem w minidsp shd i daje zdecydowany postęp na + Pomieszczenie wyposażone w absorber 1 odbić i szerokopasmowy pułapki basowe.
 4. Wlasnie mam u siebie lumin d1 z liniowym zasilaczem i minidsp shd. Ten drugi gra chyba tak jak oczekujesz. Kolumny to Harbeth 7es3 wzmacniacz to końcówka na icepower 1200as2, wcześniej właśnie lumin i baltlab Endo 2. Roznice na + robi Dirac Live 2 w minidsp. Praktycznie nie ma teraz muzyki która by kiepsko brzmiała.
 5. Zajmij się lepiej akustyka pomieszczenia to da lepsze efekty.
 6. dankam

  Akustyka wnętrz

  Dobry i nie dobry. W zależności co kto lubi. Dla niektórych może to być zbyt głuche pomieszczenie. Ważne też jest aby był możliwie równy w całym zakresie częstotliwości. Bardzo łatwo ogarnąć to w górze pasma, gorzej w średnim a najtrudniej w dolnym. Lepiej mieć równy dłuższy czas pogłosu niż dysproporcje pomiędzy poszczególnymi zakresami.
 7. Nie skumałeś to podam inny przykład. Czy po targach motoryzacyjnych, przemysłowych, spożywczych itd dziękujesz organizatorowi na forum? Kupujesz na tą imprezę bilet odwiedzasz i tyle. Gdzie tu buractwo i sobiepaństwo? Pokazałeś raczej polskie narzekactwo 😉
 8. Lizus! A czy jak ktoś się zabiera za organizowanie to czy rzetelność i profesjonalizm nie nakazuje tego zrobić dobrze? Czy jak idziesz to np. Media Markt też dziękujesz kierownikowi sklepu? Nie mniej podziękowania nie szkodzą.
 9. No to sprzęt do poprawki. Dobrze skonstruowany nie powinien tak reagować.
 10. Płytka jest wyposażona w gniazda. Wtyczki w te gniazda zarobie już dedykowanym przewodami odpowiedniej długości zakończonych xlr, lub wtyczka 230V. W obudowie ie będą dlawnice aby przewodów nie wyrwać z modułu i po sprawie.
 11. Do swojego egzemplarza zamówiłem obudowę z płytą montażową. [Hidden Content] Do tego wszystkie przewody będą odpowiedniej długości podłączone bezpośrednio do płytki. Nie muszę robić produktu uniwersalnego więc nie będzie złącz posredniczących. Dzięki temu zyskam jakość lepszą niż najlepsze złącza na świecie 😀 Zalecam próbę z takim podłączeniem. Nic to nie kosztuje a zaoszczędzić można bardzo dużo.
 12. Mierzysz złą miarą i dlatego źle zrozumiałeś. Mówimy o przecież o czasie. Inwestuje czas aby wytłumaczyć osobom Twojego pokroju aby trzymały się za daka od tego wątku. Weź po prostu zniknij z tego wątku.
 13. Traktuję ten czas jako inwestycję na przyszłość dlatego tyle na to go przeznaczyłem.
 14. Te linki nawet przecież podałem wystarczy kliknąć. Ten wątek i inne traktujące o czymś więcej niż podstawowe ABC naprawdę nie jest dla roszczeniowych leni którzy tylko wymagają aby na ich każde życzenie odpowiadać, powtarzając już przekazane informacje. Będę pisał bo po to założyłem ten temat i chce poruszać tu konkretne rozwiązania w temacie wątku, oczekuję konstruktywnego udzielania się albo wcale. Po kolejną jałową dyskusję zapraszam gdzie indziej. To jest wątek o budowie, wiec jak się nie znasz i nie będziesz budował to nie dla Ciebie ten wątek. Jak się nie znasz na konstrukcji samochodów to też udzielasz się na forum dla mechaników samochodowych? Czy na forum o kupowaniu samochodu? Sam sobie zaprzeczyłeś.
 15. Rozumiem bardzo dobrze. Pytanie o najmniejsza pierdołę bez zadania sobie minimum trudu i sprawdzenia załączonych linków jest lekceważeniem mojego czasu i roszczeniowym zachowaniem. W nich są zawarte te informacje wystarczy kliknąć. A jeżeli ktoś ma takie podejście to nie dla niego ten wątek w którym chcemy coś stworzyć. Powtórzę nie dla Ciebie ten wątek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.