Jump to content

dankam

Użytkownicy
 • Content Count

  854
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

84 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. raczej liczyłbym do piątku bo to trzeba jeszcze przepakować i rozesłać do poszczególnych osób.
 2. W załączeniu widok z koszyka Conrad z wtyczkami pasującymi do 1200AS* Pierwsza to wtyk dodatkowego złącza ( led, mute, standby itd ), Druga do źródła, Trzecia 4 pinowa do głośników, potrzebne 2 Czwarta której wtedy nie mieli jest taka sama jak trzecia tylko że 3 pinowa i będzie potrzebna do podłączenia zasilania. Jutro będzie wysyłane zamówienie.
 3. To wg mnie znalazłeś czego szukasz. Widać to po ch-ce przenoszenia. Ale przewrotnie napiszę też ,że dzięki absolutnemu wysterowaniu i kontrolowaniu większości kolumn daje jednak swój sznyt w postać szybkości, rytmu i tzw łatwości grania wszystkiego a nie tylko plumkania. Znika rozlazłość na dole i w zależność jaka jest reszta systemu i akustyka pomieszczenia taki będzie efekt. Jeżeli wcześniejszy wzmak maskował jakieś niedociągnięcia bądź na odwrót źródło i kolumny były dobierane aby zrekompensować pewne braki wzmacniacza to tu będzie to od razu widać. System musi porostu być równy a nie składany na zasadzie ciepłe źródło, zimny wzmacniacz, ciepłe kolumny i takie podobne szarlatańskie sposoby na skomplikowanie sobie życia. Także trzeba sobie odpowiedzieć czy jest się gotowym na takie podejście do tematu i czy umiemy przejść do porządku dziennego, że nie jest to tradycyjna wielka buda z kilogramami kondensatorów tranzystorów i miedzi czystości 99,9999999999999999999.....%
 4. To nie jest sprawa negocjacji lecz po prostu cena dla pojedyńczych sztuk i pełnego opakowania 7 szt. Tych modułów nie ma na wolnym rynku. Pracownik dystrybutora i tak idzie nam na rękę sprzedając poza rynek odbiorców OEM i nie wnikając że nie będzie wielokrotności 7.
 5. W głośnikach jest absolutna cisza. Pod tym względem poprzednik Baltlab Endo 2 czy Naim XS2 pownny się schować ze wstydu pod stół. Szum o którym mowa to raczej lekki brum który wydają dławiki na płytce. Nie słyszalny z 50 cm lub gdy moduł jest w obudowie. A to fakt nie każda końcówka mocy może się tym pochwalić 😉
 6. Dokladnie. 4 do 6 otworów w podstawie obudowy bądź w płycie montażowej. Większym wyzwaniem może być zrobienie wtyczek ale to można ogarnąć gotowcem [Hidden Content] Co to obudowy to u mnie rozmiar większa tak jak ta przywołana wyżej, ICEPower zamontowany na płycie montażowej tak aby nie zasłaniać wentylacji nagrzewa się do ok 40 st wiec jest ok. Myślę że można by się zgłosić do modushop to przygotują tylna ściankę z potrzebnymi otworami i całość będzie już całkowicie banalne do złożenia, bo sprowadzi się do przylutowania kilkunastu przewodów do gniazd i przykręcenia ich do obudowy
 7. 300A1 wychodzi po 390 zł ale dostałem też informację że nie działa z 1200AS2 ze wzgledu na napięcie. Please note that the 300A1 can’t be used with the 1200AS1 or 1200AS2 due to a specific design choice by ICEPower. The 1200AS modules have a typical hanger supply output voltage of 63V, while the 300A1 accepts 55V max. The 300A1 can only be used with the 300AS1 or 700AS1/2.
 8. Przepraszam za rozczarowanie ;) dzięki za zwrócenie uwagi faktycznie zapytałem o wersję z zasilaczem poprosiłem ich teraz o cenę na A1
 9. Mam odpowiedź od dystrybutora. Udało się podtrzymać cenę i wyjdzie 1250 zł za 1200AS2 przy zamówieniu powyżej 7 szt. Co do 300AS1 to sprawa wygląda tak że mocno zależy od ilości i do 10 szt dołożone do innego zamówienia to 700 zł, powyżej 10 szt 570 zł. Tak jak wspominałem po ostatnim zamówieniu stwierdziłem że nie chcę się bawić w całą tą logistykę M3000GT deklarował się tym zająć więc jak to podtrzymuje to możemy działać. Dostawa od dystrybutora to ok 1 tydzień.
 10. W poniedziałek skontaktuje się z dystrybutorem Zapytam o ceny 1200 i 300 jeżeli Wojtek jak deklarował zajmie się logistyką to myśle że będzie można popełnić kolejne zamówienie.
 11. I jak wrażenie dźwiękowe? Ledow nie podłączałem.
 12. I jak wrażenie dźwiękowe? Ledow nie podłączałem.
 13. Tak jak pisałem wyżej bez podania konkretnej konfiguracji zestawu porównanie nie będzie w żaden sposób miarodajne, bo równie dobrze mógłbyś się zapytać czy ktoś porównywał do wzmacniacza na tranzystorach Senken SKxxx. Zbyt ogólnie aby było miarodajne. To w dużej mierzy zależy od źródła i impedancji wejściowej wzmacniacza. W przypadku icePower 1200AS2 jest to 50 kOhm więc całkiem dobrze. Pasywka na pewno nic nie doda od siebie a to w większości systemów nie służy dobremu efektowi.
 14. Z hypexami jest ten problem ze wymagają dodania bufora i to on w dużej mierzy definiuje granie danej implementacji. W icepower 1200 bufor jest wbudowany i raczej wszystkie zestawy grają bardzo podobnie. Więc takie porównanie icpower vs hypex niewiele da bez prezyzyjnego opisu implementacji tego 2.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.