Jump to content

piotrus33

Użytkownicy
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
 1. Mimo tych panienek i tak za drogo, allegro nigdy nie było tanie ale to co się dzieje teraz to zgroza: [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] Oczywiście to tylko przykłady i niczego nie staram się reklamować
 2. Widocznie u nas w kraju brakuje "znawców"
 3. Jak kupowałem CAL w zestawie był przedłużacz ok 1,5m razem dawało to ok 3m
 4. Uwielbiam jak ludzie piszą w opisie aukcji "rodzynek", z reguły trafiamy na cwaniaka, do takich aukcji należy podejść z dystansem, szczególnie jeżeli nie mamy możliwości odbioru osobistego
 5. Sory nie to kliknąłem, ale jeszcze wszystko jest możliwe
 6. I ponownie wszyscy zostali zrobieni w JAJO
 7. Hahahahaha sorki słuchałem swego czasu na takich wkładkach przez kilka lat i rzeczywiście nie słyszę jak dzieciaki do mnie mówią tata daj na ....,jak dobrze pamiętam: MF 100 - biała, była dość głośną wkładką i rzeczywiście mało przyjemną w słuchaniu MF 102 - czerwona, niskoszumowa nie było słychać trzasków ale pasmo jakby przycięte, mdła MF 105 - kremowa, przyjemna w odsłuchu dynamiczna ale dużo cichsza od mf-100 innych nie słuchałem ale jest jedna ważna sprawa wkładki nie były oznaczane i np można było wcisnąć igłę (już nie pamiętam co w co) MF100 we wkładkę MF105 i grało to już inaczej "drażliwie" w odwrotnej kolejności igła wchodziła jak w masło i też nie grało poprawnie.
 8. piotrus33

  Nuda Phono

  Proponuję żeby jarkog zadał pytanie (nie jest dobrze aby wszyscy po kolei zadawali pytanie do producenta) o cenę traf za 21 i 41 sztuk jeżeli cena będzie atrakcyjna podejmiemy decyzję.
 9. piotrus33

  Lenco L 75

  Dzięki, jak to mówią dobra rada jest cenniejsza niż pieniądze. Przeszukałem neta i widzę że w krajowych sklepach będzie ciężko dostać ale kto szuka ten znajdzie. Co do potęgi basu w tym gramofonie to się nie zgodzę na dobrze nagranych płytkach membrana bierna chce mi wyskoczyć z kolumny ale nie będę się upierał bo nie słyszałem l-75, dla mnie basik jest przedni.
 10. piotrus33

  Lenco L 75

  Witajcie! Popieram przedmówcę, też posiadam Lenco b55 i uważam że gra świetnie na standardowej wkładce ADC 220X. A przy okazji, "kończy" mi się igła myślę i nie wiem czy kupić zamiennik igły czy lepiej zainwestować w nową wkładkę ( jaką? ), co Panowie byście mi doradzili? Pozdrawiam Piotr
 11. Witaj! Prawie wszystkie przypadki które opisałeś są bzdurą, co do słuchawek się nie zgodzę, bo slużą słuchaniu, no chyba że Twoje dochody to 800 zyla i masz czworo dzieci do wykarmienia. Link wkleiłem po to, aby pokazać jak czasami perfidni i śmieszni są sprzedawcy na allegro, bo temu sluży ten temat a Ty jeżeli nie chcesz jak napisałeś oceniać to po prostu nie oceniaj. Pozdrawiam Piotr.
 12. Wzruszające. [Hidden Content]
 13. Na wstępie pozdrawiam Was wszystkich. W zasadzie tylko czytam Wasze forum, lecz tym razem nie mogłem się oprzeć. Magnetofon Mega okazja,lekko uszkodzony. [Hidden Content] Jeszcze raz pozdrawiam Piotr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.