Jump to content

Sandowall

Użytkownicy
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam W wyniku zbiegu okoliczności mogę mieć okazyjnie takie zestawienie jak w tytule. Czy teoretycznie słaby e550 poradzi sobie z dużą 3 drozną kolumną taką jak Epicon 8? Sluchal ktos Accu z Dali? San
 2. Sandowall

  McIntosh do BW

  MA7000 i MA8000 a takie chętnie bym zakupił to nie ma są za to 9000 ale te przekraczają mój budżet. W końcówkach brak regulacji tonów. Pozostaje czekać. San
 3. Sandowall

  McIntosh do BW

  Mam Bowersy potrzebuje Maka 😉
 4. Sandowall

  McIntosh do BW

  To niestety chyba najbardziej prawdopodobna opcja ale i tak chciałem zmienić wzmacniacz więc skoro tak bardzo Maki do BW pasują to może zmienię zdanie i głośniki zostaną? Może wystąpi jakaś magiczna synergia może pokręce gałkami i będzie pięknie. Jak nie to sprzedam i będę szukał dalej. Uznałem jednak że dam im szansę bo kilka cech tych głośników na to zasługuje 🙂.
 5. Sandowall

  McIntosh do BW

  Może nosi się ktoś z zamiarem sprzedaży MA7000 po podobno MA8000 i wyżej to już nie tak ciepło... SAN
 6. Tylko że właśnie głośniki stoją wzdłuż pionowej ściany. Skosy są po bokach kolumn. SAN
 7. To powyżej tak na szybko 😉
 8. Sandowall

  McIntosh do BW

  Czyli to nie jest takie proste że Mac gra z Bowersami? 😉 Albo nie gra?
 9. Sandowall

  McIntosh do BW

  Kusi jednak opcja hamowania temperamentu Bowersów w integrach korektorem gdyby jednak charakter Maca nie wystarczył. Może ktoś słuchał którąś z Integr MA7000-9000 z 802D i może coś podpowiedzieć?
 10. Sandowall

  McIntosh do BW

  BW kupiłem od znajomego 'po okazji' ale w pierwszym kontakcie z Krellem nie przypadlismy sobie do gustu tyle ze znajomi którym wierzę w tych sprawach mówią że to świetne głośniki tylko potrzebują towarzystwa. Mak podobno ogarnia wysoki koniec Bowersow pytanie czy wystarczy itegra z korektorem czy potrzeba końcówki pokroju 452 albo monoblok 501. Nie mam doświadczenia potrzebne opinie od osluchanych zanim wydam taką dla mnie gruba kasę.
 11. Próbowałem i niestety nie udało mi się tego zgrać. Zawsze wolałem same głośniki.
 12. Sandowall

  McIntosh do BW

  Do nieco zbyt wysoko grających BW802D lepiej kupić integre Mcintosh (250 - 300Wat) bo można odkręcić korektorem czy sam charakter Maca zrownowazy głośniki i kupić końcówke z większą mocą (450W)? Mac zastąpi koncowke Krella (200W). McIntosh to wogole dobry towarzysz dla Bowersow?
 13. Skala korektora Mcintosh kończy się na 10kHZ. To wystarczy bo zdaje się słyszymy dużo więcej nie mówiąc o możliwościach elektroniki. SAN
 14. Myślałem że mnie wkrecasz.. Ciężko byłoby pokazać owinięte w filc Bowersy za 50000. Panie Merlin wisze Ci coś na wieczór 😉
 15. Ten Linn to silver jest tylko z nazwy. To miedziany kabel całkiem neutralny, taki bez charakteru raczej. Może nawet bardziej ciemny niż jasny. Nie uratuje kablem tego co słyszę z głośników. Mam chyba troche jednak za mały pokój na te głośniki (36m2 po podłodze na poddaszu ze skosami) i kiepsko zaadaptowany. Dzisiaj właśnie zaczynam generalną przebudowę z naciskiem na akustykę zobaczymy co z tego wyjdzie. Do tego czasu może przytaszcze jeszcze jakiegoś Maca do domu - będzie więcej opcji. Może te 200Wat z Krella to też za mało? Uprzedzali że potrzeba prądu. Zobaczymy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.