Jump to content

Koolo

Użytkownicy
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Marantz Melody M-CR412 czy warto dopłacać do Pioneer XC-HM86D nie korzystam z "serwisów streamingowych" ? ps. bezwzględnie wszytko w jednym "klocku".
 2. Słuchał ktoś Yamaha MCR-B370D ? Jak w porównaniu do Denon M41DAB ?
 3. Jaki tani, "małostratny" bez ambicji audiofilskich żeby na 7-8 m nie był słychać różnicy ?
 4. ONKYO CS-375D za 1kzł nie wiem jak gra ale DAB i optyczne wejście ...
 5. Słuchał ktoś Magnat Multi Monitor 220 lub Klipsch R-14PM ?
 6. Jest dostępne CD "Maanam i goście ..."
 7. Wielka majówka pierwszy film drogi (genialna muzyka) w moim życiu ... Jest prawdopodobieństwo wznowienia DVD Maanam i goście: 25-lecie zespołu - koncert ? (to nie ja próbuję sprzedać na aukcji za absurdalną cenę używkę).
 8. Słuchał ktoś Magnat Multi Monitor 220 lub Klipsch R-14PM ?
 9. Guns n' Roses - Hippodrome de Vincennes, Paris 1992 - był w telewizji nagrywałem "na video" ...
 10. 800 zł sprawdź najtańsze soundbary yamahy. ps. wiem że soundbary są "passe" ale w porównaniu do głośników PC (1kzł) to "HIFI" ...
 11. Co do antysemityzmu i Argentyny to proponuję książkę Prawdziwa Odessa - Uki Goni ... poza głównym tematem "nakreśla" jak realnie europa "dzielnie walczyła" z faszyzmem.
 12. Słuchał ktoś Magnat MultiMonitor 220 ? ps. edifier-ów (R1280DB) nie polecam, typowe komputerowe "pierdziawki" bez środka pasma, jakiejkolwiek przestrzeni ... lepiej już powiesić tani soundbar yamahy ...
 13. Zamiast powielać "mądrości" z plotkarskich publikacji fajnie pomyśleć samodzielnie ... (tzn. przy pomocy google)"tabela podająca czas potrzebny do zmniejszenia aktywności diastazy i inwertazy w zależności od temperatury miodu." ps. co nie zmienia faktu że najlepiej świeży na kanapce ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.