Jump to content

Koolo

Użytkownicy
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z takim rozmachem to może BOWERS & WILKINS Zeppelin ? ps. Edifier 1280DB nie polecam , wypada słabo w konfrontacji najtańszym soundbarem YAMAHA ATS-930.
 2. Sprawiedliwą cenę mięsa i innych produktów spożywczych uzyskano by poprzez "zaporowe" podatki na wszelkie sztuczne polepszacze , konserwanty spożywcze oraz całą chemię stosowaną w hodowli/uprawie ...
 3. Cóż to za "cudowne" urządzenie ? Może ktoś zorientowany w takich badaniach/pomiarach się wypowie ... ps. ciekawe co by wykazało po wsadzeniu w ...
 4. Nikt nic więcej nie ma do napisania o Marantz Melody M-CR412 i ewentualnym połączeniu z Tonsil Maestro II 180 ?
 5. Telewizora w "otwartym salonie" nie posiadam i nie planuję ale sporo słucham radia więc musi być amplituner z DAB (kupuję sprzęt na wiele lat to być może doczekam zasięgu) . Który z amplitunerów Yamaha R-N803D / Denon DRA-800H / Onkyo TX-8270 najlepiej zagra z Maestro II 180 żeby dźwięk był "żywy" ale nie męczący wysokimi w nagraniach koncertowych ? ps. czemu na forum brak możliwości edycji postów ?
 6. Czy da się to skonfigurować i obsługiwać bez podglądu na monitorze tv, nie korzystam z "serwisów streamingowych" i internetu. Wstępnie będzie to grało tylko z radia, bluetooth i usb. Jak wygląda sprawa dwóch wejść na „pędraki” , mogą siedzieć dwa na raz i jak się je wtedy obsługuje (każdy jako osobne „źródło”) ? Jak „zagra” z Tonsil MAESTRO II 180 ? Kolumny będą stały na końcach sporej kanapy narożnej (przy samej ścianie) jako podstawki pod lampki więc o poprawnym ustawieniu proszę nie wspominać. Ampli tuner we wnęce pod schodami więc do jednej z kolumn około 12 metrów kabla co taniego „małostratnego” ?
 7. Marantz Melody M-CR412 da radę Tonsil Maestro II 180 czy lepiej amplituner Onkyo TX-8250 ?
 8. Marantz Melody M-CR412 czy warto dopłacać do Pioneer XC-HM86D nie korzystam z "serwisów streamingowych" ? ps. bezwzględnie wszytko w jednym "klocku".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.