Jump to content

konankombo

Użytkownicy
 • Content Count

  640
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Żegnaj Piotrek. Dziękuję za wszystko.
 2. Racja z tym impulsem elektromagnetycznym. Sam widziałem jak częściowo używany jest sprzęt lampowy w laboratorium zwarciowym instytutu elektrotechniki w Międzylesiu z tego powodu, albo macie przykład jak w Czarnobylu psuły się roboty sprzątające to pobojowisko, przez wysokie natężenie pola E-M.
 3. I do tego w nazwie jest "Polski..". Obraza dla mojego kraju.
 4. Co do JOWów to nie wiem jak to by wyszło w praktyce, ale WYDAJĘ MI SIĘ że wtedy o osoby uznane w danym okręgu wyborczym partię będą zabiegały, a nie tak jak teraz począwszy od młodzieżówek politycy będą robili wszystko by awansować w danych strukturach.
 5. vify nieaktualne Nowe ceny seasy 160 z wysyłką Cube audio 250 z wysyłką
 6. Cóż, nie moja wina że sami ch*jowi kandydaci :) Jestem otwarty, czekam aż ktoś mnie przekona że warto mu zaufać i na niego głosować, do tej pory raczej z odwrotnym skutkiem. Zgodnie z targetem, mającym problem z używaniem tego co mają między uszami, dziwiącym się wynikom i przekonującym że Kukiz to słaby kandydat, bez programu, kompetencji itp.
 7. Jako osoba młoda wypowiem się bo patrzę że niektórzy nie rozumieją tego dobrego wyniku Kukiza. Ja jak i wielu znajomych, głosowaliśmy na Kukiza, w tym kilku ludzi z mediów, którzy na konferencjach bywają osobiście, więc na różne tematy sami wyrabiają sobie opinie... o pewnych gazetach czy stacjach telewizyjnych też... Teraz kwestia dlaczego Kukiz... Oczywiście nie jest to nasz wymarzony kandydat (delikatnie mówiąc) na prezydenta, ale ludzie mają dosyć tego bagna, tych samych gęb od wielu lat, a przede wszytkim braku zmian. Nie liczę że Kukiz zrobi rewolucję, bardziej jest to manifest- środkowy palec dla dotychczasowo rządzących. Jak nie poczują presji to będziemy w tym tkwić. Zgadzam się że Kukiz nie ma kompetencji, programu, pomysłu itp.... tylko... jaka jest alternatywa? Bronisław Komorowski? Dlaczego jestem na nie? Kiedyś jak był szeregowym politykiem czy ministrem obrony wydawał mi się rozsądnym politykiem, lecz ktoś postanowił zrobić z niego Dobrego Wuja- prezydenta wszystkich Polaków, tylko dlaczego wybrali takiego ch*jowego aktora?? Dlaczego bredzisław w swoich przemówieniach jest mistrzem pierdolenia o niczym? Program wyborczy? Człowiek z hasłem zgoda buduje? Jestem młody, więc z takim hasłem jest przegrany na starcie, bo jak Korwin powedział kiedyś "maskrując młodego lewaka": "Ludzie mają swoje cele, mają swoje ambicje, mają swoje ideały i za to walczą i umierają, a pan chce tylko żyć! To niech pan sobie żre i żyje dalej..." to jest hasło dające jakieś nadzieję na lepszą przyszłość? Co do kompetencji: mam duże wątpliwości, jeśli osoba, która przez 5 lat podpisywała budżet, mówi że prezydent go nie podpisuje. Szale goryczy dopełniła panika po ogłoszeniu wyników, nagle wielki zryw, obietnice po pięciu latach na fotelu, chęć debaty... chwytanie się brzytwy i strata w moich oczach reszty szacunku. Dlatego 10 maja zadecydowałem że będę głosował PRZECIW temu człowiekowi. Pis zdecydowanie nie moja bajka, Nie wiem co Duda ma w swoim programie do przekazania, bo średnio mnie to interesuje i czy będzie sterowany przez jarkacza- dosyć tłumaczenia głosowania na PO ze strachu przez kaczim. Brak zgody na brak zmian- zapewne tylko zmiany warty przy korycie, ale taka wymiana raz na jakiś czas jest potrzebna dla dobra zdrowia psychicznego świń.. PS. Jeszcze robienie z ludzi kretnów i wmawianie im że jest dobrze, wykorzystując do tego "niezależne" media, podziękuję
 8. Co to jest "Jenzen", bo nie znam takiego!? Już tyle razy czytam o takim tworze i człowiek się domyśla czy chodzi o jantzena czy jensena. Jak ktoś ma problem z zapamiętaniem to niech wygoogluje sobie, żeby nie wypuszczać takich banialuków dla czytających. Taka ogólna uwaga..
 9. Mam do sprzedania: 1. Seas 27tbfc- para, używane, w pełni sprawne. Cena: 180zł. 2. Cube audio f155- para szerokopasmówek, używane testowo, w pełni sprawne. Cena: 280zł. 3. Vifa D25AG-77-06- para, aluminiowe vify, czarna kopułka (oemowe?), nowe. Cena: 150zł. Należy doliczyć koszty przesyłki (najlepiej paczkomatami inpostu, bo mam pod nosem), lub odbiór osobisty w Warszawie. Propozycje na PW
 10. konankombo

  Potrzebuję ...

  Ma ktoś może jakiegoś słabowitego t-ampa na zbyciu? Najlepiej w Warszawie, żebym mógł podjechać odebrać go przed świętami.
 11. Dlaczego przeglądarka działa tak do dupy? Wyświetla wyniki maksymalnie tylko na 10 stronach i nie da się wyszukać krótkich (ale konkretnych) nazw typu 2a3, jbl itp.
 12. To jest żarzenie, może być na odwrót, byle reszta się zgadzała.
 13. [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] Porównaj pinout
 14. Polecam ćwiczenie, które nazywa się burpees (wersję z całkowitym położeniem ciała na ziemi), zrobić np. setkę na czas, to ćwiczenie na wszystkie partie nie wymagające żadnego przyrządu. Do tego można jeszcze dodać skakankę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.