Jump to content

Piniu2906

Użytkownicy
 • Posts

  156
 • oraz w archiwum

  195
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

36 Neutralny

Audiostereo

36

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Piniu2906's Achievements

 1. Wy też tak macie, że dźwięk z słuchawek "no matter" jakich szybciej się nudzi niż z zestawu kolumn? Mam flagowe słuchawony Shure SRH 1840, które de facto są high-endem ale moich monitorków studyjnych Yamaha HS 80 za 2k mogę słuchać znacznie dłużej i muzyka nie wiem jak to powiedzieć bardziej się podoba na dłuższą metę.
 2. Jaka cena bo jestem zainteresowany 😉
 3. Trafiłeś w sedno sprawy
 4. Taki mogę zaproponować [Hidden Content]
 5. A co słuchał muzyki jak strzelał 😉
 6. Temat zamykam, bo jak napisał tomek7776 niewiele wnosi do dyskusji. Chciałem tylko pochwalić się udanym zakupem 🙂
 7. Miałem wtedy inny DAC więc z tąd prawdopodobnie REL T5 miał się nijako do moich gustów muzycznych 🙂
 8. Kupiłem subwoofer Yamaha NS-SW100BL dla biednych za 700zł nowy. Gra to lepiej niż posiadany niegdyś przeze mnie REL T5 za 2,5k. Odczucia subiektywne czy też REL przereklamowany?
 9. ifi nano idsd le
 10. Dzięki. Przyjrzę się dokładnie temu DAC
 11. Porównywał ktoś z Was różne DAC'e ze stajni iFi? Obecnie posiadam iFi nano ale przymierzam się do kupna iFi zen DAC. Pewnie ta sama szkoła grania, ale w moim iFi nano fiksuje jeden kanał a już po gwarancji.
 12. Jestem entuzjastą słuchawek Shure. Miałem 440, 840, a obecnie mam flagowca Shure SRH 1840. Co do wygody to 1840 są najwygodniejsze. Co do dźwięku to można się zakochać w każdej parze które wymieniłem. Zależy co kto lubi srh 440 mają studyjny powiedziałbym wręcz laboratoryjny dźwięk. Z kolei 840 mają świetny bass. Jeśli chodzi o SRH 1840 bardzo mi się podoba detalicznośc, także nie walą basem ale jakość tego basu to 1wsza klasa. Są bardzo muzykalne. Na srh 1840 można się poczuć jak na sali koncertowej. Gdybym tylko miał czas to słuchałbym 24h. Shure to poezja dla uszu. Już w modelu srh 440 czuć audiofilskie zacięcie. Te 440 odstawiają bez większych problemów przebasowione CAL czy inne wynalazki w tym przedziale cenowym. Taka moja prywatna opinia
 13. Porównywał ktoś z Was różne DAC'e ze stajni iFi? Obecnie posiadam iFi nano ale przymierzam się do kupna iFi zen DAC. Pewnie ta sama szkoła grania, ale w moim iFi nano fiksuje jeden kanał a już po gwarancji.
 14. Dziękuje. I tak też zrobię
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.