Jump to content

rivendel

Użytkownicy
 • Content Count

  434
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spróbuj Audia Flight Do There S. Zachęcam.
 2. Kef ostatnio robi pożeracze prądu. Jak lubisz gęstą średnicę i kontrolę basu z pięknymi wybrzmieniami ale brak głębi i słuchasz małych składów, jazz, akustykę, muzykę wokalną lub electronikę typu JM JARRE to spróbuj MF ale nie 3 tylko 6. Można kupić za 5kpln z drugiej ręki. MF mgli drugie plany, zaciera głębię i brakuje mu drive'u. Słaby atak. Słaby do szybkich utworów ze ścianą dźwięku, do rocka i agresywnej muzyki. MF ma zwiewną, delikatną i barwną górę bez dynamiki i bez ataku. Gra barwami. Zadzwoń do audio anathomy z Krakowa. Pożycz audia flight fls There s. Myślę, że na pewno zagra pięknie z Kef.
 3. Kef ostatnio robi pożeracze prądu. Jak lubisz gęstą średnicę i kontrolę basu z pięknymi wybrzmieniami ale brak głębi i słuchasz małych składów, jazz, akustykę, muzykę wokalną lub electronikę typu JM JARRE to spróbuj MF ale nie 3 tylko 6. Można kupić za 5kpln z drugiej ręki. MF mgli drugie plany, zaciera głębię i brakuje mu drive'u. Słaby atak. Słaby do szybkich utworów ze ścianą dźwięku, do rocka i agresywnej muzyki. MF ma zwiewną, delikatną i barwną górę bez dynamiki i bez ataku. Gra barwami.
 4. Kef ostatnio robi pożeracze prądu. Jak lubisz gęstą średnicę i kontrolę basu z pięknymi wybrzmieniami ale brak głębi i słuchasz małych składów, jazz, akustykę, muzykę wokalną lub electronikę typu JM JARRE to spróbuj MF ale nie 3 tylko 6. Można kupić za 5kpln z drugiej ręki. MF mgli drugie plany, zaciera głębię i brakuje mu drive'u. Słaby atak. Słaby do szybkich utworów ze ścianą dźwięku, do rocka i agresywnej muzyki. MF ma zwiewną, delikatną i barwną górę bez dynamiki i bez ataku. Gra barwami.
 5. Kef ostatnio robi pożeracze prądu. Jak lubisz gęstą średnicę i kontrolę basu z pięknymi wybrzmieniami ale brak głębi i słuchasz małych składów, jazz, akustykę, muzykę wokalną lub electronikę typu JM JARRE to spróbuj MF ale nie 3 tylko 6. Można kupić za 5kpln z drugiej ręki. MF mgli drugie plany, zaciera głębię i brakuje mu drive'u. Słaby atak. Słaby do szybkich utworów ze ścianą dźwięku, do rocka i agresywnej muzyki. Ma zwiewną, górę bez dynamiki. Gra barwami.
 6. Hiend przed Tobą. Dynki C lub Kef reference8
 7. O tak. 10-ka ma do tego nieprawdopodobny detal i przejrzystość.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.