Jump to content

aiki

Użytkownicy
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nic się nie zmieniło. Żaden z tych kabli nie zagrał lepiej u mnie niż Supra. Nie chcę mówić, że to złe kable, bo być może taki sposób prezentacji muzyki komuś odpowiada, ale u mnie kompletnie się nie zgrywa że sprzętem. nr 6strasznie upraszcza przekaz i wg degeneruje dźwięk. Nr 2 podbija wyższy bas i wyższą średniej przez co męczy w odsłuchach. Zostaję przy taniej Suprze jak narazie.
 2. Zgadzam się z Twoją wypowiedzią odnośnie wyglądu wokalisty. Niestety nigdy nie zgłębiałem tematu i nie odpowiem na Twoje pytania. Utwór zamieściłem, bo skojarzył mi się z młodością i właśnie Jarocinem.
 3. Dzięki. Przyjrzę się temu streamerowi w takim razie. Na gorąco chciałbym się z Wami podzielić opinią odnośnie kabli zasilających firmy SCA które właśnie otrzymałem i słucham na nich od około dwóch godzin. Na odsłuchu mam dwa modele nr6 i nr2. Przesłuchalem na nich kawałki Magdy Umer, Enigmy, Tzn Xenna, Myslovitz, Armin Van Buuren, Dead Can Dance, Anny Marii Jopek i jak na ten moment przegrywają z moją obecną kablarnią. Na Suprze mam więcej detalu i jest więcej powietrza i jest bardziej muzykalnie. Jutro dalszy ciąg zabawy.
 4. Nie. Miałem na myśli chromcast połączony optykiem.
 5. Dzięki za propozycje ze streamerami, ale czy zyskam coś więcej od zwykłego chromecasta wpietego do daca poza wygoda użytkowania? Jeśli tak, to który z powyższych wg Was jest najlepszym stosunkiem jakości do ceny?
 6. Dzięki sugestiom Pana Mateusza z SCA brzmienie już zmieniłem nie wydając złocisza. Czekam teraz na przesyłkę z kabelkami i ruszam z odsłuchem. Za kabel raczej nie dam więcej niż 1000zl więc wszelkie wynalazki powyżej odpadają. Chyba, że udowodnią swoją wartość😁. Zastanawiam się też nad cd do tego wzmaka, jednak cena nie wyższa niż 2000zl. Co proponujecie?
 7. Temat bardzo dobry 👍 Temat bardzo dobry 👍
 8. Dzięki, zerknę i na Furutechy. Jasne, że tak. Jednak wypożyczyć mogę i sprawdzić czy to jest to czy nie. Doświadczenie bezcenne bez względu na rezultat.
 9. Hehe, nie wymieniłem. Mam dwa 😀 i mieszkam tam gdzie mieszkałem choć pracuję nad przeprowadzka 😉 Dziś rozmawiałem z Panem Mateuszem z Solid Core Audio i mam nadzieję podeśle kabelki do testów.
 10. Dzięki Dawid. Yaqina sprzedałeś czy masz dwa wzmaki?
 11. Znalazłem jeszcze kable Jacek Struss, ktoś zna? Jakieś opinie?
 12. Dzięki za namiar, napiszę do Pana Zygmunta na FB i postaram się ogarnąć temat wypożyczenia tego kabla. Nie widziałem wcześniej tej aukcji, dzięki. Przepraszam, ale nie widziałem wcześniej Twojego wpisu. IC mam qeda, belkina i diy. Pozagluje nimi i zobaczę czy jest jakaś różnica. Zapytam w S4home i TdAudio co mogą polecić za IC. Dzięki
 13. Ok, dzięki. Patrzyłem na ogłoszenia, ale znalazłem tylko nowe i cena kosmos jak dla mnie. Używek jeszcze nie znalazłem. Producent wypożycza może na odsłuch?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.