Jump to content

punk

Użytkownicy
 • Content Count

  515
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Foto, polityka , Hi Fi. , muzyka fantastyka
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

18836 profile views
 1. Pamietaj ze pomieszczenie ma skosy i jest niskie
 2. I tu problem bo nie mam możliwości to może 502 będzie akurat ?
 3. Ja tak bardzo lubie 2020ae mam cd z serii 1510ae i qdac audio lab. Co do wzmaka dla mnie jest o wiele lepszy niz naim supernite 1 którego mialem i tak samo dobry jak itegra Classe cap2100 ktora mialem wcześniej za duzo większa kase . Jedynie kombo classe per i Power był lepszy ale to było z 6 razy więcej niż 2020ae wiec nie ma o czym gadac . Wiec jak już ktoś mi odpisał to sie spytam . Ktore heco celan do 2020ae pokoj 40 m2 ale niski 2.1 i skosy po bokach wiec to nie jest takie wielkie jak normalny pokój. Mam problem z posłuchniem tych kolumn u siebie ...
 4. Witam. Czy ktos ma z was np 2020ae z heco celan ??
 5. witam Jak sprawdza się heco z serii celan z denonem? i czy model np 502 lub 602 da ade w 40 m2 ( ale wyskoci 2.1 i skosy czyli nie tak standardowo) pozdrawiam
 6. punk

  R dac Arcam - problem

  Idzie to naprawić czy po ptakach ??
 7. punk

  R dac Arcam - problem

  Hej tak na standardowym zasilaczu . Juz zaskocżyl to gra po coaxialu przez 2 min a później przestaje . Może jakość updatowac software??
 8. punk

  R dac Arcam - problem

  Witam Mam problem z moim dać iem mianowicie po włączeniu wszystkie diody świecą na czerwono próbowałem resetowac włączać o wyłączać i nic :( czy spotkaliście się z takim problemem ?? Pozdrawiam i z góry dziękuję:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.