Jump to content

negatyw

Użytkownicy
 • Content Count

  130
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

7 Neutralny

Audiostereo

7

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Rotel A14, Technics SL-PS840, PC-USB, Paradigm 3000F, MELODIKA MDC2250.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Troszkę się boję wysyłek. Czy w Poznaniu lub okolicy jest coś godnego polecenia?
 2. @ don111: Mówiąc o serwisie, masz na myśli autoryzowane, czy niekoniecznie? Możesz podać kilka Tobie znanych i zaufanych? Przydadzą się na zaś...
 3. W moich starych Altusach 140, klej trzymał blisko 30 lat. I będzie trzymał dalej, bo użytkuje je kolejny user. Rzecz jasna w tym reneneracja samych głośników (po 20 latach) , gdyż zawieszenia się rozpypały w proszek ze starości. Pomijam fakt brzmienia, choć niejeden z nas się na Tonsilu wychował. Prawda jest jednak taka, że współcześni producenci zakładają już w fazie projektowania "datę śmierci" produktu. Excel musi się zgadzać... Za takie coś, producenci powinni płacić kosmiczne kary.
 4. Spoko. Ja też nie należę do cierpliwych. Ale nie mogłem mieć wszystkiego od razu. Gdy zatem nie miałem siana, musiałem znaleźć więcej cierpliwości. Może to czas na reinstalkę win10? A DSD to brzmieniowa petarda :)
 5. Musisz zatem doczytać w tym wątku: "Tidal: sterowanie ze smartfona aplikacją na PC". Dla mnie to też była droga przez mękę. Może Ci brakuje tej paczki asio4all?
 6. W jednym z moich postów w tym wątku, masz nawet screeny z foobara.
 7. A ja nośników praktycznie już nie używam wcale. Lecę z plików przez PC-USB. Mam je na półce i czasami wącham poligrafię. Od czasu do czasu jedynie odpalam BR. A w aucie mp3 na penie w fat32.
 8. Generalnie to burzy "świętą zasadę" wszystkich używanych urządzeń na płyty (cd, dvd, br). Zawsze czytałem, że płyta w napędzie nie jest dobra dla napędów i samych nośników...
 9. P.S. Ale podpowiedź odnośnie #120, jest dla mnie istotniejsza na ten moment.
 10. Znam temat od dawna. Jeśli MQA jest, to warto to mieć. Pomimo faktu, iż głównie i tak słucham z plików dsd czy flac przez PC-USB.
 11. Mam w foobar listę stacji radiowych. Działa też sterowanie z poziomu foobar controller z poziomu smartfona. Gdy jednak otworzę jakiś plik na dysku sieciowym - znikają mi stacje radiowe i muszę wczytywać z pliku listę od nowa. Co może być powodem takiego stanu?
 12. Ja do albumów podchodzę całościowo. Bardziej pochłania moją uwagę przekaz płyty artysty, niż niuanse brzmieniowe. Nie oznacza to, że nie ma to brzmieć. Jeśli rozkładem to na czynniki pierwsze, to głównie pod kątem kompozycji.
 13. Jutro kupię jakąś przejściówkę OTG. Coś powinni mieć od ręki w sklepach z telefonami.
 14. USB Audio Player Pro. To teraz wystarczy (przez przejściówkę micro USB - USB) podpiąć bezpośrednio smartfona do wzmaka z DAC (po USB) i będzie grać z MQA?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.