Jump to content

maracz

Użytkownicy
 • Content Count

  428
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. - odtwarzający jak najwięcej formatów wideo -chodzi o możliwość przenoszenia napisów w górę lub w dół podczas oglądania filmów
 2. Odkopuję temat ponieważ mój odtwarzacz blu ray zaczyna szwankować i czas rozejrzeć się za czymś nowym. A jako że nieco wypadłem z obiegu jeśli chodzi o audio i video i nie wiem co obecnie jest na rynku, to chciałbym uzyskać podpowiedź co do kupna przeze mnie nówki sztuki. Moje wymagania nie są wygórowane, odtwarzacz ma być tani, "mielący wszystko" co się do niego wrzuci i koniecznie mający funkcję przenoszenia napisów. Jest coś obecnie co by sprostało moim wymaganiom ?
 3. maracz

  Dobry horror

  Nie wiem o której czarownicy tutaj było wspomniane, ale mnie bardzo przypadł do gustu film: Czarownica: "Bajka ludowa z Nowej Anglii(2015)" może sama końcówka filmu mogłaby być inna, ale cóż jest jaka jest i nic tego już nie zmieni. Następny horror który polecam to "I Am the Pretty Thing That Lives in the House (2016)"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.