Jump to content

falek77

Użytkownicy
 • Content Count

  385
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam.Mam pytanie, czy ktoś miał możliwość słuchania intekonektu The Mountain Hybrid 3T lub The MC - Silver IT Mk II jeśli tak to prosił bym o krótki opis charakteru brzmienia.
 2. Do focali polecam spróbować purist audio design lub poszukać na rynku wtórnym fadel aphrodite
 3. falek77

  Hornet9

  Zamawiałem lampy tydzień temu, wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie
 4. Dokładnie tak, to jest forum Hi-end i to jest temat Audiofilskie bezpieczniki. Tu nikt nie pyta czy bezpiecznik "audiofilski" gra tak samo jak zwykły, a temat jest tak zasmiecony takimi właśnie pytaniami od psełdo znawców, ktoś kto tutaj zagląda prawdopodobnie wie czego szuka i wie że różnice w brzmieniu między bezpiecznikami występują.
 5. Mam propozycję aby moderacja wyczysciła temat i zamknęła go, przynajmniej na jakiś czas. Wszystko praktycznie zostało już napisane
 6. Dokładnie tak, pisałem to już wcześniej
 7. Miał ktoś może styczność z interkonektami Purist Audio Design? Głośnikowe są rewelacyjne, Interkonekty podobno też ale osobiście nie miałem jeszcze okazji posłuchać.
 8. falek77

  Klub FURUTECHA

  Interesuje mnie raczej w jakim kierunku idą zmiany a co do czułości systemu to myślę że mam dosyć czuły, zmiany wtyczek w kablach zasilających są u mnie wyraźnie odczuwalne
 9. falek77

  Klub FURUTECHA

  Na jakich kablach zastosowałeś Cf=080 Damping Ring i jaki był efekt?
 10. Koniecznie daj znać jakie zmiany w dźwięku wniosła wymiana tych wtyczek
 11. do Cd również używam Sp-x 800 a interkonekt to 770i i mam zamiar go zmienić na Princess z serii Royal, ciekaw jestem jakie będą zmiany i progres w brzmieniu
 12. nie wiem jak poprzednie wersje focala ale to co napisałeś ma się nijak do tego co prezentują nowe linie utopia i sopra. Jest dokładnie odwrotnie, żadnej buły na basie, piękna średnica i wspaniała rozdzielcza góra, szeroka scena i dużo "powietrza" w dźwięku. Focal to bardzo neutralny głośnik, niczego nie podbarwia tak więc w zależności jaką elektronikę i okablowanie do nich podepniemy można kształtować ich brzmienie w kierunku ocieplenia lub przeciwnie chirurgicznej precyzji. Oczywiście jeśli ktoś oczekuję że focale zagrają tak samo jak np spendor czy Harbeth to może się rozczarować.
 13. jakich IC siltecha używasz?
 14. ilu ludzi tyle opinii, ja kef-uw nie słuchałem, słuchałem za to dużo innych głośników znanych i cenionych marek których brzmienie mi się nie podobało, każdy wybiera co mu się podoba, ja wolę focale i to co sobą reprezentują MNIAM :)
 15. czyli jednak tak jak myślałem, to twoje indywidualne odczucia i preferencje, upodobania, bo już myślałem że jestem głuchy :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.