Jump to content

cowboy

Użytkownicy
 • Content Count

  304
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co sądzicie o Brystonie BP25? Szukam pre do końcówki Bryston 4B SST.
 2. cowboy

  Klub marki Pro-Ac

  Planuję kupić do D2 monobloki Electrocompaniet AW220 - sądzicie że to będzie dobre połączenie?
 3. artiz_ jasne, ja też szanuję Twoją opinię, spoko. Uważam tylko, że te kolumny mają na prawdę duży potencjał, z resztą sam bym ich chętnie posłuchał z Naim S2 . Jestem na etapie szukania docelowego wzmaka do nich, wiem po odsłuchach że są bardzo uniwersalne i dużo można z nich wycisnąć;-)
 4. Jeśli piszesz o Response D2 to się myślisz. One potrafią zagrać dużym basem i do metalu się bardzo nadają. Tylko trzeba mieć czym je napędzić. Np. z Coplandem 450A D2 grają fenomenalnie ciężką muzykę.
 5. cowboy

  Klub marki LUXMAN

  Witam, Czy Luxman L 590AX sprawdzi się w cięższym rocku i metalu? Zależy mi na dobrej dynamice i uderzeniu na basie, co w takiej muzyce być musi. Słuchałem niedawno Coplanda CTA405A i ten miał właśnie świetny power. 590AX wydaje się być lepszą konstrukcją od tego Coplanda (jeśli można w ogóle tu porównywać) ale czy będzie podobnie dynamiczny?
 6. Witam, Którą końcówkę mocy Electrocompanieta uznalibyście za najlepszą? Najchętniej kupiłbym monobloki AW180, ale mam mało miejsca na sprzęt, niedawno kupiłem nową szafkę w którą 180tki nie wejdą, a żona nie zgodzi się na jej zmianę.. Dlatego chciałbym kupić jak najlepszą koncówkę mocy i pre. Stąd moje pytanie, która z końcówek Electrocompanieta i z jakim pre będzie najlepszym wyborem?. Kolumny Proac Response D2.
 7. cowboy

  Klub marki Pro-Ac

  Czy końcówka Pass Labs x-150 to byłby dobry wybór do D2? mieści się ona w moim budżecie, 150.5 i 150.8 już droższe są - wiadomo nowsze, ale czy lepsze od 150?
 8. cowboy

  Klub marki Pro-Ac

  Najchętniej kupiłbym wzmacniacz dzielony. Tylko obawiam się problemów ze spasowaniem pre do końcówki mocy. Znacie jakieś sprawdzone zestawy dzielone które dobrze zgrałyby się z Response D2? budżet do 10tyś.
 9. cowboy

  Klub marki Pro-Ac

  Dzięki wpis ale... Naima SN2 słuchałem z innym kolumnami kiedyś - nic specjalnego nie pokazał ten wzmacniacz. Maranzta 11s słuchałem również, do tych kolumn to chyba nie zbyt dobry pomysł. Caspiana mam teraz swojego ale starszą wersję MKII - dobry wzmak , M2 pewnie lepszy byłby. Ale raczej w Roksana już nie pójdę.
 10. cowboy

  Klub marki Pro-Ac

  Mam Response D2. Napędzam je Denonem PMA2020ae - świetny wzmak, ale z tymi kolumnami nie za bardzo się zgrywa. Zdecydowałem się go sprzedać i teraz... Celuję w : Leema Tucana, Lavardin IS Referecne, dzielony Densen B200/B310, BAT vk300, Linn Klout + pre lampowe. Kusi mnie Lavardin ISR ale obawiam się tutaj braku tzw. kopa. Co polecacie do napędzenia D2?
 11. cowboy

  Klub Straight Wire

  Witam, Czy Straight Wire Virtuoso RCA to granie po ciepłej stronie? Szukam czegoś w zamian za VDH D102 o podobnym charakterze.
 12. cowboy

  Klub marki Pro-Ac

  No właśnie, tylko jakiego wzmaka posłuchać zamiast Denona - ja właśnie bardzo lubię ten wykop w PMA2020ae , słuchałem wielu wzmacniaczy w zbliżonej cenie i wybrałem Denona.Wpiąłem właśnie Oyaide Explorer 2.0 na bas - znacznie lepszy od Ultalinka - nie wycina basu, fajny rytm i niezła kontrola. Muszę go jeszcze na górze pasma przetestować.
 13. cowboy

  Klub marki Pro-Ac

  Witam, Kupiłem właśnie Proaci Response D2. Grają z Denonem pma-2020AE. Jakie kable głośnikowe polecilibyście do tych kolumn? Zauważyłem, że te kolumny lepiej grają w bi-ampingu (bi-wiringu) - tak mam teraz podłączone na Chord Odyssey 2 (góra) i Ultralink MTP-12(dół). Chciałbym pozostać przy bi-ampingu bądź bi-wiringu.
 14. Witam, Czy Kef Reference 203/1 zagrają w 17m/kw? Mam okazję je kupić ale trochę obawiam się czy nie będą za duże - chodzi o zbyt dużą ilość basu. To dość spore skrzynki i podwójny bas reflesk. Jeśli ktoś z Was miał do czynienia z tym modelem proszę o opinię.
 15. Viva Zwei była niesamowita, Charlotte Roche, Marcus Kavka... ehh, to se ne vrati.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.