Jump to content

adalbert

Użytkownicy
 • Content Count

  604
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Siłownia.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

10932 profile views
 1. adalbert

  Kabel sieciowy DIY

  https://dc-components.eu/kable-zasilajace-na-metry-c-10_40_53.html
 2. adalbert

  Kabel sieciowy DIY

  Ja w swojej znanej Ci z widzenia zapakowałem Yarbo 8000, choć też na początku zastanawiałem się nad tym KaCsa.
 3. Moim zdaniem lepiej zrobić przekaźnikach 12V coś na zasadzie przełącznika wejść jak w przedwzmacniaczach tylko oczywiście mocniejsze przekaźniki. Nie obciążasz przełącznika bo przełącza tylko cewki 12 Voltove . W AVT mają tego typu przełączniki na przekaźnikach więc coś tam znajdziesz.
 4. Też szukałem czegoś prostego do budowy listwy i wpadłem na tą stronę Fikusa i okazało się, że nawet kiedyś robił coś takiego dla firmy ESA, mam nawet krótki test w dawnej gazecie i wystrugałem coś takiego https://avcorp.pl/Gniazda-montazowe-Furutech-i-Gigawatt-blog-pol-1542638761.html. Tanio nie było, ale raczej zostanie u mnie do końca. Co do słuchania tego to raczej różnić nie słyszę bo to też zależy od stopnia zakłóceń w sieci. Na pewno pomaga ten wbudowany DC bloker reszta to już dla lepszego samopoczucia no i możliwości podłączenia 9ciu urządzeń.
 5. Koledzy, czy przekaźniki o szybkości załączenia i wyłączenia 10ms w użyte w selektorze będą miały jakiś wpływ przy przełączaniu różnych źródeł od stosowanych powszechnie z opóźnianiem 3ms. Muszę zrobić płytkę domowym sposobem i te pierwsze mają rester 5 mm, a te drugie 2,5 mm i nie będę w stanie poprowadzić ścieżek miedzy nóżkami. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 6. adalbert

  Kabel sieciowy DIY

  Po prostu możesz nic nie pisać i to w zupełności wystarczy.
 7. adalbert

  NAIM klon

  Podepnij to zero ochronne do obudowy najlepiej gdzieś po środku, jakby była potrzeba podłączenia masy jakiś płytek to będziesz miał równo do wszystkich i możliwość podpięcia w gwiazdę, bo buczenie to objaw pętli . Swoją droga to niezłe masz tam spagetti.
 8. adalbert

  NAIM klon

  Coś masz z masą. Czy w poprzedniej wersji też tak było, jeśli nie to musisz szukać przyczyn w ostatnim etapie. Ten przewód z zera ochronnego to tak sobie wisi czy zdjęcie jest z przed ostatecznego montażu?
 9. Ja tam swoje przykleiłem. Nie wydaje mi się, że taka firma mogła by zrobić babola z tym klejem.
 10. adalbert

  NAIM klon

  No tak, tylko poczekaj od włączenia ze 20 minut.
 11. adalbert

  NAIM klon

  Możesz użyć takiego co masz, ale jak będziesz robił jakiś pre docelowy to użyj mniejszego. Podobno im większy opór potka tym więcej szumi, a na ile to słychać nie wiem.
 12. adalbert

  NAIM klon

  U mnie w MF jest 50 k i jest dobrze. Poza tym to taka standardowa wartość w większości urządzeń.
 13. adalbert

  NAIM klon

  No tak musisz kupić niestety zabezpieczenie z zasilaniem z osobnego transformatora bo nie ma jak innego podłączyć, chyba że kupisz osobno płytkę i malutki transformator chyba taniej wyjdzie. Auden na alle... ma fajne. Co do pre to każdy coś doda,zmieni ważne, żeby dla nas na lepsze. Ten jc 2 może i kultowy, ale weź i dostań oryginalne fety. Ostatnio o nas kolega sprzedawał 2 pary za dwie stówy. Przewodziki wejściowe są krótkie, więc możesz pokusić się o markowe. Ja przed wczoraj wymieniłem swoje na srebrne mundorfy w sygnałowym i gniazda głośnikowe chyba też takie jak u Ciebie.
 14. adalbert

  NAIM klon

  Brawo Ty. Poskracaj te przewody od gniazd wejściowych. Nie masz stuków w głośnikach podczas włączania wzmacniacza? Do czego jest to środkowe trafko?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.