Jump to content

adalbert

Użytkownicy
 • Content Count

  635
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Siłownia.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

11154 profile views
 1. Moim zdaniem takie są lepsze.
 2. Założyłeś już trzeci temat dotyczący tego samego wzmacniacza i poruszasz te same zagadnienia w każdym z nich. Jak widzę zapewne będą jeszcze tematy poświęcone przynajmniej opampom i rezystorom w sygnale, a o częściach mechanicznych nie wspomnę. Wszystko super i jak najbardziej potrzebne tym bardziej, że jest to dobrze udokumentowane. Czy to nie powinno byś kontynuowane w jednym (pierwszym) temacie by było to w tzw. kupie , łatwo dostępne i czytane jak dobry poradnik dla ludzi potrzebujących konkretnych informacji dotyczących danego modelu? Pozdrawiam.
 3. Zamawiałeś z parowaniem ? Jeśli nie, to ciekawy jestem jaki mają rozrzut . Daj znać.
 4. Dzięki za Twoją subiektywną ocenę, która coś mi naświetla. Ja potrzebuje do przedwzmacniacza 4 szt. , który z opisów innych użytkowników gra gładko i bardziej lampowo i dla tego zapytałem bo nie chcę go dodatkowo przymulić, a koszt PLAINÓW wyniesie ze 100 zł więc nie mało do eksperymentowania.
 5. Czy ktoś z Was testował Mundorfa Ecap RAW i PLAIN ? Są jakieś różnice dźwiękowe między nimi?
 6. lete, jak wywalisz tą śmieszną kostkę z przed transformatora to powinna się zmieścić tam taka płytka [Hidden Content]
 7. adalbert

  Kabel sieciowy DIY

  Ja osobiście wolał bym taki [Hidden Content],enerr-install-3s
 8. Po cztery jest wystarczająco i to nie jest bocznikowanie tylko połączenie równoległe w celu wiadomo jakim.
 9. Połącz sobie razem po cztery takie [Hidden Content] i przy modułach na pewno się zmieszczą, a do reszty przymierzysz jak będziesz miał złożone.
 10. Ja osobiście poradził bym zajrzeć na tę stronę [Hidden Content]. Można wybrać coś dla siebie. Do tego różne opcje, które pozwolą nam dobrać dźwięk do naszych preferencji. Możliwość rozbudowy o selektory, przedwzmacniacze, kontrolery i co najważniejsze pomoc projektanta obecnego czasami na naszym forum. Dużo informacji na diyaudio.pl bo tam najwięcej osób to składa.
 11. Żałosne jest to, że ktoś pisze tylko po to żeby kogoś obrażać i do tego nie ma pojęcia o poprawnej pisowni. I jak można ukończyć szkołę bez tej podstawowej wiedzy.
 12. Cześć. Ja bym też poprosił o trochę Takmanów za 20 i parę EURO, a na razie spokojnych i pogodnych Świąt😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.