Jump to content

adalbert

Użytkownicy
 • Content Count

  622
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Siłownia.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

11023 profile views
 1. Żałosne jest to, że ktoś pisze tylko po to żeby kogoś obrażać i do tego nie ma pojęcia o poprawnej pisowni. I jak można ukończyć szkołę bez tej podstawowej wiedzy.
 2. Cześć. Ja bym też poprosił o trochę Takmanów za 20 i parę EURO, a na razie spokojnych i pogodnych Świąt😁
 3. Dzięki za pomoc. Skoro parę osób używa i nie ma problemów to zrobię to PVC na 100k . W końcu trzysta i parę złotych w tym sterowanie selektorem oraz poglądowy wyświetlaczyk to jeszcze nie tragedia. Skoro ma być lepiej od niebieskiego Alpsa czemu nie.
 4. Jakie wzmocnienie ma Wasz Lamm ? Mój ma dwa ustawione wyjścia x2 i x20 do regulacji na dzielniku.
 5. Koledzy, składam podobny przedwzmacniacz i chcę zastosować na wejściu regulację głośności PVC na przekaźnikach. Jaką przyjąć oporność tego regulatora co by z różnymi tranzystorowymi końcówkami mocy się zgrywało i czy ma sens zastosowanie różnych rezystorów np. w sygnale Takman węglowe , a w gnd metalizowane? Lub odwrotnie. Dzięki za wszelkie podpowiedzi.
 6. adalbert

  Kabel sieciowy DIY

  Można zainstalować zamiast takiego podwójne schuko.
 7. adalbert

  Potrzebuję ...

  Szukaj kabelków do słuchawek.
 8. To tak dla przypomnienia.
 9. Gdzieś w necie widziałem, że można rozpoznać je po wadze . Podróby są lżejsze z powodu mniejszej płytki w środku, ale trzeba mieć wagę jubilerską. Niestety tylko z tymi tak można ze względu na ich wielkość.
 10. adalbert

  Kabel sieciowy DIY

  Toś mnie trochę wystraszył. Zaraz rozkręciłem swoje kupione w podanym wcześniej linku i ufff. Miedziane.
 11. adalbert

  Kabel sieciowy DIY

  [Hidden Content] Były zapakowane w takie pudełeczka pokazane w którymś z powyższych postów. Wiesz wrażenia możemy mieć różne. Jeśli wtyk byłby wykonany i innego twardego materiału to nie miałbym obaw, ale z miedzi to już jak dla mnie nie za bardzo.
 12. adalbert

  Kabel sieciowy DIY

  Neotech jak widać ma bardzo cienkie ścianki i trzeba bardzo uważać przy dokręcaniu śruby by gwintu nie zerwać. Viborg ma to lepiej rozwiązane jak widać na obrazkach z tym, że śrubki mają gwint o mniejszym skoku i są (w moim egzemplarzu ) luźne więc też musiałem uważać przy dokręcaniu, ale podwinięcie trochę taśmy teflonowej załatwia sprawę. W wielu tańszych wtyczkach są takie śrubki, więc ja zaopatrzyłem się na all...o w krótkie śrubki imbusowe bez łebka i nie ma problemu z przykręceniem. Jednak jak pisałem powyżej w Viborgach nie ma tak prosto ze względu na inny skok gwintu.
 13. adalbert

  Kabel sieciowy DIY

  Potrzebowałem do Yarbo 8000 i w końcu kupiłem Neotecha OFC.
 14. adalbert

  Kabel sieciowy DIY

  Też zastanawiałem się kiedyś nad tymi wtykami Yarbo i zastanawiałem się po co są te moletowania na tych bolcach i zrezygnowałem w obawie o moje gniazda. W żadnych innych czegoś takiego nie widziałem.
 15. Rafa, mógłbyś coś więcej napisać bo właśnie zastanawiam się nad zmianą na PathAudio do moich Scan Speków aluminiowych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.