Jump to content

traskias

Użytkownicy
  • Content Count

    11
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation Całkowita

1 Neutralny

Audiostereo

1

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Hej, odświeżam temat, gdyż jak sądzę udało mi się odnaleźć to czego szukałem. IMHO najlepszą kolumną podstawkową z przednim bass refleksem, i dobrym basem do tego Onkyo jest Elac dbr62. W porównaniu do moich poprzednich B&W 686 S2 góra i średnica są w nich bardziej ciepłe i kulturalne (kopułka tekstylna zamiast metalowej?) a bas jest po prostu super. W Elacu usłyszałem wiele dźwięków, których w B&W nie było. Jak komuś basu będzie za dużo to oczywiście może go zredukować equalizerem.
  2. Dzięki za odpowiedzi: @Q21- Myślałem o Fyne F500 ale czytałem, że to "kapryśna" kolumna audiofilska wymagająca doboru sprzętu i ustawienia. Niestety nie planuję zmiany sprzętu a z ustawieniem też nie mam zbyt wielkiego manewru. A co do Triagle to jak u niej z basem? Gdyby środek i góra był taki jak w B&W a bas mocniejszy byłoby OK. @audioburak - zaintrygowałeś mnie tym Polk Audio, podwójna wentylacja w tym rozproszona na tył - brzmi ciekawie. Tyle tylko, że nie ma żadnych recenzji a firma jak dla mnie kompletnie nieznana. Słuchałeś jej może? Jakieś porównania? @Andy2008 - ki
  3. Witam, posiadam amplituner jak w temacie. Aktualnie używam kolumn B&W 686 S2, jednakże moim zdaniem nie wykorzystują one potencjału amplitunera i są za małe jak na pomieszczenie w którym stoi sprzęt ( ok 12 m2). Dlatego też poszukuję czegoś nieco większego, być może lepszego - szczególnie zależy mi na jak najlepszym basie. Słucham przeważnie klasycznej elektroniki (Jarre, Vangelis itp.) oraz rocka. Budżet na kolumny ok. 2,5k no i koniecznie muszą to być monitory z przednim bass reflexem (kolumny niemalże wiszą na ścianie). Moje typy to: Focal Chorus 706 (Chora są niestety za duże)
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.