Jump to content

kivlov

Użytkownicy
 • Content Count

  2632
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

183 Dobry

Metody kontaktu

 • GG
  7265207

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio, elektronika, motoryzacja, technologie IT
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

21835 profile views
 1. Mam w Marantzie wolne 7 kanałów, ale na upartego to bym kupił końcówkę mocy na 5 kanałów (7 kanałów mam, plus 2 kanały atmosa zasila Denon PMA 1500R), więc na testy jest Marantz, ale faktycznie jakby była okazja mozna i kupić sprzet, aby było 6 w atmosie, ale pytanie brzmi czy to faktycznie działa. Czyli byłby system 7.3.6
 2. Ktoś z forumowiczów badał temat atmosa, czy dwie kolumny mocno odstają od czterech sztuk. Pytam, bo bardzo mocno się zastanawiam nad tym systemem, ale nie wiem czy warto wydawać znów tyle kasy no i ciągnąć kable. Różnica będzie zawsze tylko pytanie brzmi czy adekwatna do wydanych pieniędzy? Obecnie mam system 7.3.2
 3. A co mają powiedzieć Ci co mają 120 czy 130" ekrany, to jest przepaść i w najbliższym czasie nie przewiduję takich TV bo fizycznie tego chyba nie da się spokojnie wnieść do domu i bezpiecznie zapakować czy przewieźć autem.
 4. Ale chętnie bym się pobawił, ale już z góry mówię, nie lubię bawić się obcymi urządzeniami co innego jak jest właściciel obok to wtedy tak, ale na takie zabawy to niestety nie mam za dużo czasu, bo jak mam wolną chwile to teraz wolę coś obejrzeć, spędzić czas z rodziną ze znajomymi, a nie ciągle suzkac złotego Grala. Chociaż nie ukrywam, że fajnie by było jakbyś raz przyjechał do mnie do jaskini z tym sprzętem 🙂
 5. Ja mam u siebie jaskinie i daje to mega efekt, wystarczy, że delikatne światło włączę, a efekt całkowicie zanika, ale nie ukrywam mam pomieszczenie tylko pod kino więc nie było żadnych barier. W salonie mam 65" i na tym nie da się oglądać w porównaniu do projekcji na 120" ekranie. @STELVIO nie załamuj się, że pokazałeś zdjęcie. Chłopaki cały czas tylko Ci uświadamiają, że masz mega projektor z mega potencjałem, a więc musisz z czasem szukać jakiś rozwiązań na przyciemnianie ścian. Kiedyś widziałem czarne kurtyny, ciekawe są rozwiązania. Mimo, że teraz masz efekt WOW, to uwierz mi, że jakbyś miał jaskinię to by była MIAZGA! Chyba, że chcesz się ze mną zamienić na projektorki 😄
 6. Nie rozumiem wpisów wyszydzających innych pomieszczenia. Czy ktoś także ocenia i komentuje wszystkich w towarzystwie o jego wyglądzie, pracy, żonie? Co za świat. Dlatego takie tematy zanikają jeżeli chodzi o dodawanie swoich zdjęć. Sam dodaję bardzo rzadko coś od siebie, a nie ukrywam, że lubię zobaczyć jak inni mają jakieś ciekawe patenty rozwiązania itp.
 7. Aj skzoda, bo już myślałem, ze masz jakiś fajny patent. Chociaż myslałem, ze na Epsonie 7300 to już tak nie widać tych pasów.
 8. Format kinowy, a co z meczami itp? No i nie wszystkie filmy czy też seriale są w takim formacie - jak radzisz sobie w takich sytuacjach?
 9. @STELVIOJednak wybrałeś całkowicie co innego niż zakładałeś - BRAWO! To już sprzet na lata.
 10. @darulok no to trochę się pobawiłeś - wielki plus za to. Ja szukam Centrala na SS na revelatorach, ale ciężka sprawa.
 11. Bardzo ładny sprzęt. Bardzo mi się podoba ten central - ciekaw jestem jak on gra. Wysoka półka.
 12. Zobaczysz, że z projektora będziesz bardzo, ale to bardzo zadowolony. Jest to inny poziom oglądania, jeżeli masz do tego warunki. Jak dojdzie sprzęt możesz dodać w podpisie, albo napisać jaki wybrałeś cały sprzęt. Jest już dużo produkcji 4K więc warto kupowac już projektory właśnie w tej technologii, a tu już nadchodzi powoli 8K więc myślę, że za rok, albo za dwa pod choinką pewnie znajdzie się i taka zabawka.
 13. MIałem W1070 - jako pierwszy projektor był super, ale jak przeszedłem na Optomę UHD40 to już tego nie powiem, do Optomy mu dużo brakuje, ale za te pieniądze to okazja. Czerń w Benq jest na dobrym poziomie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.