Jump to content

kivlov

Użytkownicy
 • Content Count

  2561
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

163 Dobry

Metody kontaktu

 • GG
  7265207

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio, elektronika, motoryzacja, technologie IT
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

21693 profile views
 1. Dla naszych sąsiadów może tanio, ale dla mnie jednak wciąż dużo... Jak macie namiary na kogoś kto ma procesor, albo zagłębiał te tematy to chętnie posłucham.
 2. Czyli Niemcy jednak pchają się w procesory.
 3. Lubie testować różne metody, ale procesory sa nadzwyczaj u nas mało popularne i będzie ciuęzkie wyzwanie finansowe i poszukiwawcze, ale jest czas, nie ma co się śpieszyć.
 4. Niestety mało jest samych profesorów na rynku sprzętów używanych jak i nowych. Sam jestem ciekaw różnicy. Tak samo kiedys myślałem ze sam dac moze sterować końcówką mocy lepiej jak bez pre i byłem w błędzie.
 5. Szkoda, fajne takie porównanie by było.
 6. Także rozmyślam o procesorze, ale powiem szczerze, że za dużo u mnie się dzieje na przestrzeni krótkiego czasu i trzeba trochę ochłonąć. Faktycznie Końcówka jest mocna, ale to będzie dobra podstawa do dalszych porównań.
 7. Masz jakieś zdjęcia? Robili porównanie 4K vs upscaling 8K?
 8. BYł ktoś z was na AS 2019 i widział prezentacje projektora 8K?
 9. Czy ktoś był z was na prezentacji projektora 8K?
 10. Franco Serblin Accordo Essence to takie prawie jak moje kolumny, a nie wiem dlaczego tyle kosztują? Wiem,że są pieknie wykonane, ale 50 tyś?
 11. Dobre :D:D Nie znałem tego. Co do Grobela kolumny na revelatorach jak moje tylko, że tamte piękniejsze, ale 50 tyś?
 12. Zawsze możesz zrobić test i np podłączyć inne urządzenie 4k np TV, albo wypożyczyć projektor i najwyżej oddać jak nie będzie działać.
 13. Rzeczywiście NAD M25 to nie jest zabawka. Wielkie, ciężkie i potężne żelastwo. Wczoraj trochę się działo w kinie i z każdym filmem jestem szczęśliwszy. Końcówka mocy daje tyle swobody i przestrzeni, że naprawdę polecam. Separacja kanałów dużo lepsza niż z samego ampli - pewnie dlatego, że przy dużej liczbie kanałów brakowało mocy, ale tez prawda, że nigdy w życiu amplituner nie będzie posiadał wzmacniaczy takiej jakości co dedykowana końcówka mocy. Chociażby patrząc na wagę Marantz SR6010 wazy chyba 16kg, a NAD M25 wazy 45kg. Jeżeli chodzi o odcięcia to ciekawa dyskusja, każdy ma swoją wizję. Sam się trochę tym ostatnio bawię.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.