Jump to content

kivlov

Użytkownicy
 • Content Count

  2708
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

210 Dobry

Metody kontaktu

 • GG
  7265207

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio, elektronika, motoryzacja, technologie IT
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

23274 profile views
 1. Jako używany ampli za ok 2 tyś to warto poszukać Yamahy RX A, może się uda RX-A1050, Denon X3300
 2. Ja jestem wielkim fanem hegla i byłem zawsze zadowolony z ich produktów.
 3. Lobo możesz dac namiary na materiał?
 4. Do stereo najlepiej sprzęt dedykowany do muzyki (czyli wzmacniacz lub końcówka, czy końcówki mocy). Jeżeli chodzi o oglądanie filmów w stereo czy 2.1 to powiem, że nie ma opcji, aby był ten sam klimat co np. w 5.1 czy Atmos. Tu jest przepaść. No chyba, że oglądamy "Klan" i nie ma tam akcji i żadnych efektów, a patrząc na avatar autora tematu, to kiedyś oglądałem u siebie na sprzęcie w stereo ten film i później obejrzałem w dedykowanym do kina. Nie ma co porównywać kino to kino.
 5. Taka jest niestety prawda. Amplitunery nie nadają się do odsłuchu muzyki, a wręcz ją kaleczą porównując normalny zestaw stereo. Robiłem u siebie wiele testów. Z końcówkami mocy i na rożnych kolumnach ustawieniach i nie ma szans, aby zbliżyć się do oddzielnego systemu stereo, na tym samym sprzęcie (bez ampli w torze).
 6. kivlov

  Potrzebuję ...

  Szukam głośnika: Focal 5VE3252 4 ohm
 7. Jakieś nowe spotkania, coś nowego Twonk w planach na kolumny czy zmiana sprzętu? Cały czas widze nieustannie masz GM70, to dobrze, że nie ma w tych pieniądzach lepszej opcji.
 8. CHyba jest tam vifa XT25 o ile dobrze pamiętam. Miałem już takie w swoich kolumnach.
 9. Te Avance to w sumie dobra cena, fajne głośniki sa na vifach - lata młodości mi się przypominają, chociaż te na dole to chyba Peerless o ile dobrze kojarzę.
 10. Od kiedy wystawianie ogłoszeń jest darmowe, to ludzie wystawiają ogłoszenia chyba dla jaj, albo szukają jelenia. Od czasów OLX i allegro lokalne wszytko zeszło na psy jeżeli chodzi o sprzęt z drugiej reki.
 11. Ciekawe jak te electry maja się do obecnych (w sumie już byłych, bo jest już inna seria). W sumie ciekawe porównanie można by zrobić z serią np. Chora 826 lub Aria 926
 12. Sprawdzałeś jak wygląda z degradacją dźwięku? Czy jest różnica?
 13. Oj dzieci: [Hidden Content] Nie trzeba wcale dużej jaskini, aby używać tylu głośników wystarczy 7.4.6 i już masz 13 kanałów plus 4 subwoofery. Mam aktualnie 7.4.2, a niebawem będę miał 7.4.4
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.