Jump to content

kivlov

Użytkownicy
 • Content Count

  2642
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

191 Dobry

Metody kontaktu

 • GG
  7265207

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio, elektronika, motoryzacja, technologie IT
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

22320 profile views
 1. Zaczynałem z jednym subwooferm, później dwa, trzy, a od dwóch tygodni cztery.
 2. U mnie zmiana Focal Chorusy 705V, na Focal Chorusy 706V oraz zakup 4 subwoofera Focal SW800V. Dużej zmiany nie odczuwam jeżeli chodzi o boczne głośniki, bo nie miałem okazji jeszcze oglądać dobrego filmu w systemie co lecą wszystkie kanały, a 4 subwoofer to dodał takiego jeszcze pełniejszego wypełnienia basu w kinie. Nie mówię tu o jego mocy bo jest kalibracja zrobiona, ale jakby wszystko jakoś było bardziej spójne. Czekam na filmy i będę testować.
 3. Dobry ten film? Patrzę na oceny to tak jakoś 5/10. Nie ukrywam, że chętnie obejrzę bo ostatnio mało filmów do oglądania jest. Chociaż ostatnio oglądałem 1917, Midway, Na ostrzu noża.. to bardzo dobre produkcje.
 4. @paul klacska tak myślałem, ale niestety nie widziałem oryginałów, a nie widzę chętnego co dobrze by to jako DIY zrobił - sam central.
 5. U mnie mała zmiana - jeszcze nie zdążyłem podłączyć, ale już u mnie są kolumny zamienniki moich Focal Chorus 705V na Focal Chorus 706V. Wizualnie ogromna zmiana - (dużo większe te nowe monitory) No i wreszcie mam czwarty subwoofer Focal Chorus 800V.
 6. Chciałem coś poczytać, ale jak zwykle to samo dzieje sie na forum i moderacji brak, a u mnie szykuję się małe zmiany, ale strach o nich opowiadać.
 7. @Mars_2000 brawo i jeszcze raz brawo! Nie jeden marzy o swoim pomieszczeniu dedykowanym do swojego hobby. Ty to masz, możesz teraz tylko udoskonalać, a z tym ulepszaniem jest tak, że nigdy nie ma końca, ale każdy etap cieszy - naprawdę!
 8. @THX Ultra 2 pozamiatałeś sprzętem 🙂 GRATKI!
 9. Mam w Marantzie wolne 7 kanałów, ale na upartego to bym kupił końcówkę mocy na 5 kanałów (7 kanałów mam, plus 2 kanały atmosa zasila Denon PMA 1500R), więc na testy jest Marantz, ale faktycznie jakby była okazja mozna i kupić sprzet, aby było 6 w atmosie, ale pytanie brzmi czy to faktycznie działa. Czyli byłby system 7.3.6
 10. Ktoś z forumowiczów badał temat atmosa, czy dwie kolumny mocno odstają od czterech sztuk. Pytam, bo bardzo mocno się zastanawiam nad tym systemem, ale nie wiem czy warto wydawać znów tyle kasy no i ciągnąć kable. Różnica będzie zawsze tylko pytanie brzmi czy adekwatna do wydanych pieniędzy? Obecnie mam system 7.3.2
 11. A co mają powiedzieć Ci co mają 120 czy 130" ekrany, to jest przepaść i w najbliższym czasie nie przewiduję takich TV bo fizycznie tego chyba nie da się spokojnie wnieść do domu i bezpiecznie zapakować czy przewieźć autem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.