Jump to content

kivlov

Użytkownicy
 • Content Count

  2387
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

135 Dobry

Metody kontaktu

 • GG
  7265207

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio, elektronika, motoryzacja, technologie IT
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

21485 profile views
 1. Wystarczy przeprowadzić konfigurację i będzie dźwięk.
 2. Również sobie nie wyobrażam teraz domu bez kina i swojej samotni, albo męskiego miejsca spotkań. Wczoraj zakupiłem lodówkę 142l tylko pod napoje 🙂 Jest klimatycznie i przydaje się i to bardzo.
 3. Daj znać jak już będziesz po testach.
 4. Albatros, ale tam głównie stereo. Denon jest w galerii, ale nie wiem czy tam sa warunki na odsłuchy na 5.1 🙂
 5. Niestety Krystian mieszkamy na mały zadupiu 😞
 6. Jeszcze nie czytałem, ale zapewne względem X x400 czy 500 nic sie pewnie nie zmieniło.
 7. Jak podłączysz pod 8 ohm to jest to bezpieczne podłączenie, jak pod 2 ohmy to już nie. Oj przepraszam 4 i 6 Ohm, to wyjdzie albo 10 Ohm, albo 2,4 Ohm
 8. Ja mam połączenie Denon + Focal i jest to extra rozwiązanie, ale sorki, z podstawek nie wyciągniesz mocnego basu, bo tu chyba tylko o to się rozchodzi. Proponuję zakupić subwoofer aktywny, lub wymianę kolumn ba lub dokupienie kolumn podstawkowych, ale z minimum 16,5cm wooferem, albo minimum dwoma, a dwa pozostałe podstawkowe zostawić i dokupić central i jak już jest kino i do stereo. Innych rozwiązań nie widzę.
 9. Ale jak źródło nie podaje atmosa to to jest tylko upmix
 10. No własnie tak mi się wydaje, że namieszali po tych aktualizacjach. Fetek - czyli jak puszczam dźwiek z widnowsa na amplituner i na głosniki to mówisz atmos zbędny?
 11. W dziale z grami to chyba chłopaki bardziej zajęci grami, a myślałem, ze w kinie będzie ok bo tu każdy ma Amplituner i chyba duża część użytkowników używa Windowsa 🙂 Mi cały czas działało, aż nagle nie wiem co się stało. Systemu mi się nie chce przeinstalowywać bo mam bardzo dużo ważnych rzeczy zainstalowanych i nie chce mi się tego wszystkiego od nowa robić, a i tez nie mam gwarancji, że będzie ok.
 12. kivlov

  Roon

  Kompletnie nie znam tematu Roon, ale coś cuzję, ze bede musiał się nim pobawić. Czy Dużo daje ten HQ player do roona, aby utwory z Tidala grały lepiej cyz to się mija z celem, a do tego dodam, że nie mam wykupione wersji master.
 13. Cześć, Nagle przestał mi działać w Windowsie Dolby Access, tzn sam program niby działa, ale nie mogę ustawić Dolby Atmos tylko standardowe 7.1. Czy macie jakiś podobny problem. Odinstalowałem już wszystkie sterowniki od kart dźwiękowej i już sto razy instalowałem Dolby Acess. Macie jakieś pomysły?
 14. ZA 1000-1500? Adaptacja to ja bym brał w ciemno heheheh
 15. Coś cicho w klubie ostatnio 😞
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.