Jump to content

kivlov

Użytkownicy
 • Content Count

  2425
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

149 Dobry

Metody kontaktu

 • GG
  7265207

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio, elektronika, motoryzacja, technologie IT
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

21571 profile views
 1. Wydaje mi się, że nie bedzie najmniejszego problemu.
 2. Prawda, teraz chyba każdy ma Atmos, a jak nie to amplituner to zrobi 🙂
 3. kivlov

  Marantz SR6013

  To przecież sama frajda.
 4. Filmów będzie coraz więcej :)
 5. kivlov

  Marantz SR6013

  To jak możesz tanio kupić to bym się nie zastanawiał - dobry sprzęt.
 6. http://www.hdtv.com.pl/forum/filmy/128996-filmy-w-dolby-atmos-z-napisami-pl.html Inne forum ale lista jest długa.
 7. kivlov

  Marantz SR6013

  Bardzo dobre ampli tylko zalezy czy potrzebujesz systemu 9.2. Zakup 50% to tylko dla Ciebie czy jeszcze inni tez mogą się załapać?
 8. Ja kiedyś wygrałem pamiętam bilety na AS i mi się spodobało :) Mam do stolicy 400km w jedną stronę więc ciężko mi namówić moja ukochaną na wycieczkę :( a jak wygrałem bilety to był dobry pretekst - jest gdzieś jakaś akcja?
 9. Ogólnie jakiś czas temu wróciło wszystko do normy po aktualizacji Windowsa, a z kolei u mojego kolegi przestało działać :D Dziwny te aktualizacje Windowsa.
 10. Te SS to kolumny śp. Starego Audiofila. Grają obłędnie. Ekran DIY 130" Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś wzmacniacza, albo końcówki mocy, aby podłączyć fronty pod amplituner, aby odciążyć go trochę, bo lampy oczywiście tylko i wyłącznie do stereo i bez amplitunera :D Do tego jest pc system. Główny typ to NAD - miałem kiedyś C372 grał świetnie, a widzę, że w ciekawych pieniądzach ok 1 tyś można dostać C370 więc całkiem ciekawa propozycja, ustawie, aby działał jako końcówka mocy na fronty.
 11. kivlov

  Kivlov PC Audio

  Powierzchnia sali to: 30m2. Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś wzmacniacza, albo końcówki mocy, aby podłączyć fronty pod amplituner, aby odciążyć go trochę, bo lampy oczywiście tylko i wyłącznie do stereo i bez amplitunera :D Do tego jest pc system. Główny typ to NAD - miałem kiedyś C372 grał świetnie, a widzę, że w ciekawych pieniądzach ok 1 tyś można dostać C370 więc całkiem ciekawa propozycja, ustawie, aby działał jako końcówka mocy na fronty.
 12. kivlov

  Kivlov PC Audio

  Nawet czasami nie trzeba włączać głośników, a lodówka robi robotę. Za chwilę mecz siatkówki więc zaczynamy. (17:00)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.