Jump to content

tmpd

Użytkownicy
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

7 Neutralny

Audiostereo

7

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobry wieczór!!!No tak,tylko TDAI 3400 to kupa kasy!!! W tych pieniądzach to można przebierać we wzmacniaczach. Pozdrawiam.
 2. Czyli głośniki napędza SDA2175 jeśli dobrze rozumiem. Nie jest to bi-amping z TDAI 2170 na sekcję wysoko,aSDA2175 na sekcję niskotonową?
 3. Czyli będziesz uzywał TDAI 2170 jako preampu? A sygnał na wyjściach analogowych jest objety korekcją room-perfect??? Bo można zapiąć dowolna końcówkę mocy,niekoniecznie Lyngdorfa. Ja wykorzystuje wyjście analogowe z mojego TDAI do zasilania dwóch Velodyne. Ciekawie by było kupić końcówkę Lyngdorfa z wejściem cyfrowym,tylko znowu problem czy sygnał na tym wyjściu w TDAI 2170 jest objęty korekcją room-perfect. Pozdrawiam miłośników Lyngdorfa
 4. Dzień dobry. Proszę powiedz mi jak podłaczysz tą końcówkę do TDAI 2170?Przez wyjścia analogowe?
 5. Chodzi mi o końcówki Lyngdorfa,które wymieniłeś w poscie powyżej Pozdrawiam.
 6. Dzień dobry.Napędzam TDAI 2170 ATC SCM 11 i uważam,że więcej prądu by nie zaszkodziło. Jak zapiąć końcówkę do TDAI 2170?Przez wyjście cyfrowe? Pozdrawiam.
 7. Dziękuję za opinię.Lyngdorf 2715 to wyższa moc,ja sie troche obawiam czy TDAI 2170 da radę wysterować ATC bo podobno prądożerne bestie.Pozdrawiam.
 8. Dobry wieczór.Pora na zmiany.Słuchał ktoś Lyngdorfa TDAI 2170 z kolumnami ATC,a zwłaszcza ATC SCM11? Pozdrawiam.
 9. Dzień dobry.Otworzyłem oddzielny wątek ale już umiera.Może w klubie Krella wskażecie głośniki do Krell KAV-300 i.Muzyka to rock i metal.Cena używek do 10 000PLN. Dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam.
 10. Dobry wieczór!Może w 2019 pojawią się jakieś nowe tropy? Wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 11. Dobry wieczór.Do posiadaczy TDAI 2170, a pewnie i innych modeli Lyngdorfa-z jakimi głośnikami zestawiliście swoje wzmacniacze?Może ktoś słyszał dobre zestawienia?Ja gram z JmLab 926+2 subwoofery Velodyne CHT-10R. Pozdrawiam i Wesołych Swiąt.
 12. Dobry wieczór.Pytanie jak wyżej.Wiem,że zaraz usłyszę żebym szukał w wyszukiwarce,ale powiem że do tej pory szukanie nie doprowadziło do żadnych konstruktywnych wniosków. Wzmacniacz stary ale jary,na rynku pojawiło się dużo nowych konstrukcji głośników. Niech każdy kto słyszał wyrazi swoją opinię i propozycje,bo u mnie z czasem i możliwością odsłuchów marnie. Preferuję używki a cena do 10 000 PLN-a co,niech będzie rozwojowo. Dziękuję za pomoc. Ze świątecznymi pozdrowieniami.
 13. Dobry wieczór.Podłączę się do tematu.Panowie(a może Panie i Panowie) zaproponujcie kolumny do Krella KAV-300i i muzyki jak w temacie. Pozdrawiam.
 14. tmpd

  Sprzedam/kupię

  Sprzedam Bewitcha 6550. Szczegóły na priva. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
 15. Dzień dobry.Słowa nie opiszą muzyki.Zainwestuj w kwadrę KT120 ,zachowaj paragon,wygrzej i posłuchaj.Jeśli ci nie podejdą sprzedasz z niewielką stratą.Powinno być energetyczniej,ale dużo zależy od reszty systemu.Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.