Jump to content

Grzegorz7

Użytkownicy+
 • Content Count

  9519
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

Grzegorz7 last won the day on October 1 2016

Grzegorz7 had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

8306 Pięciotysięcznik

Audiostereo

4138

Bocznica

4168

2 Followers

Karta premium

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Ogródek
  Kosmos
  Elektronika
  Muzyka
  Sport aktywnie
  Fotografia
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

23859 profile views
 1. Szukaj problemu w nakładce hifiberry... 😉 Ale kuźwa nazwa...
 2. Jak można rozbierać przełączniki a nie mieć ogrodu...?
 3. Sam mam na koncie jakieś patenty z czasów pracy na uczelni. Żadne tam pomysły mające ochronić ludzkość przed katastrofą. Po prostu wymyślanie jakichś urządzeń często rodzi nowe pomysły. Jeśli są one ponadczasowe można patentować aby zaistnieć na kartach historii (grupa 1. - chwalebna). Inny argument za patentowaniem to w nielicznych przypadkach zarobek (grupa 2.)... Trzeci przypadek to chamskie blokowanie konkurencji nie mające znamion ani przejścia do annałów historii ani zarobku. Po prostu blokujemy. Patenty są kosztowne. Patentuje się niemal wszystko. Ot pewien Polak opaten
 4. ... to znaczy kiedy i przez kogo. W jaki sposób niszczy się relacje pomiędzy tożsamością osoby a jej danymi? Pamiętajmy, że GUS ma mieć dowód wypełnienia formularza. Więcej; za nieprawdziwe dane jest przewidziana kara... A więc... PS: Oczywiście osobiście nie widzę znaczących zagrożeń dla przeciętnego obywatela. Nie mówmy jednak, że jest absolutnie bezpiecznie.
 5. Sound zejdź na ziemię. Oby Robert Lewandowski przebił tego Mullera. Pamiętam jego styl; wyjątkowo obrzydliwy. Robert w porównaniu z nim to rzeczywiście wirtuoz piłki.
 6. Długo jeszcze będą takie wskaźniki. Nauka polska nie istnieje. Tym bardziej nie ma czego przenosić do przemysłu. A jak już coś by się znalazło to postsowiecka mentalność decydentów na różnych szczeblach skutecznie to uwali... itd
 7. Z ilością tych patentów to jakaś sensacja?
 8. A była? Jeszcze raz; to dyscyplina produkcyjna uczyniła gospodarkę niemiecką potężną. Każdy tam robił swoje; naukowiec, inżynier, pracownik, menager,... W Polsce widzimy jak jest...
 9. Pracuję również z Niemcami. Polak jest bardziej lotny od Niemca, Niemiec bardziej działający zgodnie z procedurą. To zasadnicza różnica na etapie wytwórczym. W zarządzaniu jest jeszcze bardziej na korzyść wytresowanych Niemców. Jak daję rysunek z opisem Niemcowi to wiem co powstanie, jak dam Polakowi to jeden ch*j wie... 😉 Ot i cała tajemnica. Ale dobre zarządzanie to sztuka rozdziału pracy. Trzeba wyciągnąć z kadr to co najlepsze.
 10. Grzegorz7

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Nie siej defetyzmu. Rezystorów objętościowych nikt tu nie będzie stosował...
 11. Rurociągiem gdzieś pod polską granicę przesyłają...
 12. Niekoniecznie. Wylutuj i wówczas zbadaj. Przyjrzyj się:
 13. To było zbieractwo. Sam ledwie wyrwałem się z tego... 😉
 14. Na źródło niczego nie podajesz. MOSFET sam rządzi. Możesz co najwyżej sterować bramką. Kanał N przy nieco ponad 4V na bramce względem źródła powinien być otwarty dla małych prądów. Wg danych katalogowych. Jesteś (Vg-Vs=4V) na granicy. W pełni otwarty to na pewno będzie przy 5V. Spójrz w kartę katalogową na zależność ID=f(UGS).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.