Jump to content

Snake Plissken

Użytkownicy
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4666 profile views
 1. Reasumując: kupowanie drogiego sprzętu do Tidalów mija się z celem. Spotkanie brzmienia high end jest nieprawdopodobne.
 2. Pozwolę sobie również wyrazić swoje zaciekawienie opiniami o produktach naszej firmy D&M Art Sound.
 3. Że drożej znaczy lepiej. Uwaga na manipulacje sprytnych i złotoustych sprzedawców. Pomimo przestróg dałem się skroić "znanemu" i szanowanemu importerowi sprzętu. Jak sprzedawca / importer zaczyna do Was wydzwaniać i obiecywa złote góry na patyku to dajcie odpocząć impetowi zakupowemu.
 4. Dałem moje ostatnie kasetki SONY i TDK do działu "ogłoszenia". Luknijcie, jakby co to ceny podałem w ogłoszeniu i tutaj nie śmiecę. Likwiduję kolekcję bo mi przypierdzieliło z grubej rury. ...
 5. Może tak coś o Mark Levinsonie? A mniej bicia piany? :-) Chętnie poczytam!
 6. TME odpada. To zupełnie nie to rozwiązanie. Poszukiwania trwają i nie są zakończone. Marantz Pm80 MkII przełącznik źródła z sześcioma pozycjami (drabinka z taśmą). Obrotowy ale posuwisty.
 7. Pomocy! Cwaniak z Allegro mnie naciął i nie poczuwa się do serwisu wadliwie sprzedanego urządzenia. 6 pozycyjny przełącznik źródła. Może z innego - martwego Marantza albo z Phillipsa / Grundiga. Gdzie szukać? Mogę podesłać manual. Zapłacę za części. Plizzzz
 8. Sprzedawca mnie naciął i jeszcze pyskuje! Uwaga na allegrowego handlarza z Zawiercia! Może kontakt do waszego Marantzowego guru od serwisu? Może podejdzie z Phillipsa / Grundiga / Blaupunkta ???? Proszę o pomoc!
 9. Witam. Poszukuję sprawnego przełącznika "input selector" do Pm-80 MkII. Jest to przełącznik 6 pozycyjny. Czy ktoś pomoże w pozyskaniu tej części? Może jakiś namiar speca od Marantzów? Niestety na Allegro od sprawdzonego Sprzedawcy nie zawsze kupimy sprzęt rekomendowany jako sprawny w 100%... Pozdrawiam.
 10. Poszukuję przełącznik input selector do Marantz Pm80 MKII.
 11. Roman nadal aktywny. Dzisiaj zaproponował mi zakupy u siebie... Nie skorzystam :-)
 12. Reasumując dzisiejszą lawinę odpowiedzi, które niczego nowego nie wniosły, to kaskę odkładam na później. Może "misie" transport trafi albo i nie. Na razie vinyl i lampka.
 13. Wracamy do pytania o SENSOWNY, używany transport. Na całą resztę szpejów trzeba dozbierać dokonując udanej serii napadów na banki. ;-)
 14. Posiadam odtwarzacz płyt kompaktowych SONY CDP-X5000. Czy to jeszcze ES? Chcę sprzedać. Ktoś pomoże wycenić? Sprawny, płyty czyta bez problemu. Docisk płyty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.